Takedown en dan over naar full mount, dit betekend dat hij nu op de grond licht en jij bovenop hem zit dit doet 2 dingen: A: hij is niet groot meer want hij light op de grond B: hij vecht tegen de zwaartekracht in want jij zit boven:
En als je echt goed bent doe je gewoon een flying armbar die ziet niemand aankomen breek je gewoon en ellebooggewricht door 2en door hem de andere kant op te buigen krijg je veel botsplinters van reken maar dat ie dan niets meer terugdoet:
Geen dank

.
quote:
Op maandag 27 augustus 2012 19:30 schreef Palomar het volgende:Zorgen dat je een paar passen van hem af bent en dan op volle snelheid op hem af stormen. Door je massa gecombineerd met je snelheid zal ie bijna altijd neergaan. Of het moet een of andere bodybuilder van 150 kilo zijn.
Wat een domme takedown techniek

hij ziet je aankomen en kan opzij stappen nog erger hij gebruikt jou snelheid tegen je door je met een draaibeweging neer te werken. of wacht dacht je van een dropkick jij komt aanrennen hij springt en doet een dropkick door jou snelheid breekt hij makkelijk een paar van je ribben:
[ Bericht 4% gewijzigd door Drakire op 27-08-2012 23:17:48 ]