Nice. Ik mag nog 5 tentamens, 20 week stage, twee minors, half jaar specialisatie en dán moet ik nog beginnen met afstuderen. Dan ben ik er na 8 jaar studeren ook wel klaar mee.quote:Op woensdag 23 maart 2011 10:37 schreef UIO_AMS het volgende:
Aftellen! Nog 2 tentamens, een essay, een presentatie van een uur en een afstudeerscriptie inclusief verdediging en ik ben voor de rest van m'n leven klaar met studeren. Zeg ik nu.
Graag JK.quote:Op woensdag 23 maart 2011 10:48 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Misschien is het ook wel een leuk idee om daarna een dikbetaalde baan te zoeken om eens een keer wat terug te betalen van alles wat je van ons hebt gekregen, b-d.
Ik weet niet of jij dat wil?quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:11 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wil ik alvast mijn rekeningnummer doorgeven?
Permanente Educatiepunten om de titel te behouden, maar dat is wat anders dan daadwerkelijk studeren.quote:Op woensdag 23 maart 2011 10:42 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Zo werkt dat natuurlijk niet UI, er is altijd een cursus of opfrisseminar te doen.
Ohja, die units moet je als architect ook halen tegenwoordig inderdaad.quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:19 schreef UIO_AMS het volgende:
Permanente Educatiepunten om de titel te behouden, maar dat is wat anders dan daadwerkelijk studeren.
Ik werk gewoon naast m'n studie, T. Dus deze werkende student in ieder geval niet. Al heb ik natuurlijk wel m'n eigen adviesbureau dat je altijd kan inhuren voor een schappelijk prijsje.quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:23 schreef Tally het volgende:
Doen studenten nog een karweitje voor een heitje?
Ik duw wel een keer mijn ballen in je gezichtquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:27 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ik werk gewoon naast m'n studie, T. Dus deze werkende student in ieder geval niet. Al heb ik natuurlijk wel m'n eigen adviesbureau dat je altijd kan inhuren voor een schappelijk prijsje.
Maar het adviseert zo moeilijk met m'n hoofd tussen je ballen.quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:28 schreef Tally het volgende:
Ik duw wel een keer mijn ballen in je gezichtIk ga er echt niet voor betalen
Heb jij zo een adviesbureau wat "synergie creëert", "processen vlottrekt" en "alle neuzen dezelfde kant op krijgt"?quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:27 schreef UIO_AMS het volgende:
Ik werk gewoon naast m'n studie, T. Dus deze werkende student in ieder geval niet. Al heb ik natuurlijk wel m'n eigen adviesbureau dat je altijd kan inhuren voor een schappelijk prijsje.
Ik hoef je ook niet te horenquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:29 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Maar het adviseert zo moeilijk met m'n hoofd tussen je ballen.
Neus mag! Jood niet!quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:30 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
nofi ivm A'dam met die laatste trouwens.
De laatste trends op managementgebied zijn mij niet vreemd, JK. De unit- en matrixorganisaties zijn uit, we gaan multidimensionaal organiseren!quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:30 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Heb jij zo een adviesbureau wat "synergie creëert", "processen vlottrekt" en "alle neuzen dezelfde kant op krijgt"?
Er word tenminste gepost JKquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:33 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Jezus Christus, wat een loze prietpraat wordt er toch verzonnen.
Houdt dat karweitje fysieke arbeid in? Daar ben ik namelijk niet zo goed in. Enthousiast, dat wel, maar goed zou ik niet beweren.quote:
Ik vraag ook niet of je er goed in bentquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:35 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Houdt dat karweitje fysieke arbeid in? Daar ben ik namelijk niet zo goed in. Enthousiast, dat wel, maar goed zou ik niet beweren.
J. is aan het bijkomen van het stuk scheuren van zijn vrouw. Die heeft een aantal dagen van huis geleefd door zijn werk.quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:36 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Over tieten gesproken, waar zijn J en J eigenlijk?
Daar ga ik een boek over schrijven, JK. Dat moet wel geld opleveren. Met een pakkende titel en zo. 'De organisatievorm van de 21e eeuw voor de lokale overheden: multidimensionaal sturen!' Elke lokale bestuurder staat natuurlijk aan m'n deur voor goed advies. Ka'tching!quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:33 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Jezus Christus, wat een loze prietpraat wordt er toch verzonnen.
Tja, als ik alleen maar daar lig te liggen, is er voor jou toch ook geen zak aan.quote:
Niet?quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:42 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Tja, als ik alleen maar daar lig te liggen, is er voor jou toch ook geen zak aan.
Wel?quote:
Je zal niet de eerste zijn die ik zo aantref in bed hoorquote:
You're welcome!quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:43 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Dank voor de update, T.
En sterkte , 2 J's.
Ah, je cockwarmers zijn multidimensionaal inzetbaar. Goed om te weten.quote:
Aan T die 'kut' typt, of aan de nieuwe managementhype die ik probeer te creëren?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |