abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_94290817
Had ik een plukje Cisco genomen een paar dagen geleden, in verwachting dat ze centen aan de aandeelhouder zouden uitkeren:

quote:
NEW YORK (MarketWatch) Cisco Systems Inc. said Friday it would begin paying a dividend for the first time in its history.

The San Jose, Calif., technology companys board of directors approved the initiation of quarterly cash dividends, starting with a payment of 6 cents a share.

Shareholders of record as of March 31 will receive the payment on April 20.

This dividend complements our leading position, and is an important part of our commitment to bring value to shareholders, Chief Financial Officer Frank Calderoni said in a statement.
Wauw, 6 cents per quarter, is 24 centen per jaar. Ze hebben een cash flow van meer dan 1 USD per jaar, en 8,5 USD aan cash op de balans staan die ze maar in obligaties belegd hebben....... tsjeu, dat schiet op :D
pi_94290857
quote:
ja die dus, doet me altijd denken aan Timco, die zaak in Waalre die regelmatig in de fik gaat, en waar altijd de raarste dingen gebeuren :)
pi_94291045
Had iemand het hier laatst niet over dat de productiekosten van Nike zouden stijgen ivm grondstofprijsstijging? Ik geloof dat de consensus was dat de echte productiekosten maar een minimiem deel van de kosten zou zijn, Edoch:

quote:
Shares of the sporting footwear, apparel, and equipment designer are down $5.41 or 6.33% after reporting fiscal Q3 earnings that missed analyst estimates. Earnings rose 5.2% for the quarter on increasing sales but weaker margins. Higher manufacturing and shipping costs hit the companys bottom line. Nike has been a huge beneficiary of emerging markets growth, so keep an eye on how Japan affects those countries in Asia.
  vrijdag 18 maart 2011 @ 15:21:31 #54
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_94292886
Ja, ik en iemand anders hier beweerde dat dat maar een miniem deel van hun kosten was :P

Ik denk dat je dit steeds meer zult zien bij alle afnemers van grondstoffenprijzen. De koffieprijs is bijv giga gestegen maar ik zie dit nog niet terug in de prijs van senseo pads (sara lee).
Please Move The Deer Crossing Sign
  vrijdag 18 maart 2011 @ 16:05:40 #55
256829 Sokz
Livin' the life
pi_94294659
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 15:21 schreef JimmyJames het volgende:
Ja, ik en iemand anders hier beweerde dat dat maar een miniem deel van hun kosten was :P

Ik denk dat je dit steeds meer zult zien bij alle afnemers van grondstoffenprijzen. De koffieprijs is bijv giga gestegen maar ik zie dit nog niet terug in de prijs van senseo pads (sara lee).
Douwe Egberts heeft al - en gaat nog verder - met het verhogen van de pakken koffie.
  vrijdag 18 maart 2011 @ 16:13:53 #56
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_94295061
Oh was me niet opgevallen.
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_94297163
Ik las ergens dat BNB meer winst per aandeel draait dan de beurskoers zelf! Dat ga ik eens onderzoeken...
pi_94298041
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 16:58 schreef tony_clifton- het volgende:
Ik las ergens dat BNB meer winst per aandeel draait dan de beurskoers zelf! Dat ga ik eens onderzoeken...
ik ben lost. Is dat de Belgische centrale bank. Hebben die een beursnotering? :D
pi_94300734
Uhu.

De kleine aandeelhouder wordt wel flink gescrewed door de staat maar soit, daar lopen rechtzaken tegen :P.
pi_94301173
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 18:26 schreef tony_clifton- het volgende:
Uhu.

De kleine aandeelhouder wordt wel flink gescrewed door de staat maar soit, daar lopen rechtzaken tegen :P.
amai, alleen in Belgie ;)
  vrijdag 18 maart 2011 @ 22:53:00 #61
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_94316240
http://www.iex.nl/Column/62195/De-cijfers-op-een-rij.aspx

Overzicht van de jaarcijfers van de aex.
Please Move The Deer Crossing Sign
  zaterdag 19 maart 2011 @ 08:57:41 #62
66186 foetre
Wielren en Hardloop addict
pi_94325465
Toch ni slecht na zo raar weekje.Met dank aan AMG natuurlijk

  zaterdag 19 maart 2011 @ 10:53:29 #63
256829 Sokz
Livin' the life
pi_94327116
waar maak je zo'n grafiekje ? :P
pi_94328994
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 maart 2011 10:53 schreef Sokz het volgende:
waar maak je zo'n grafiekje ? :P
Bij Alex, portefeuilleanalyse en dan naar rendementsontwikkeling. Idem skyhigh met dank aan AMG, mijn favoriet voor dit jaar :P
pi_94358081
Zelf had ik niet gedacht dat de amerikanen echt zouden gaan knokken in Libië. Eigenlijk kunnen ze democratische regeringen daar missen als kiespijn aangezien 'het volk' daar heel erg anti-westen is.

Ik geloof alleszins niet dat ze met een tussenkomen de publieke opinie voor zich kunnen winnen.

Wat dit met de beurs te maken heeft, geen idee, maar er is wel degelijk een link denk ik :).
pi_94371693
Vinden jullie de overzetting van rekeningnummers bij Binck ook zo slordig geregeld?

Alhoewel ik blij ben met de nieuwe functionaliteit om direct geld te kunnen storten op mijn rekening had ik echter niet verwacht dat ik door middel van mail en onaangetekende post mijn vertrouwelijke gegevens krijg opgestuurd.

Deze wordt naar iedereen op dezelfde tijd verstuurd dus zouden mensen die kwaad in de zin hebben bij wijze van spreken op de juiste momenten je post kunnen graaien en je mailaccount hacken (is tegenwoordig zelfs uit te besteden). Zelfs als de tegenrekening niet onder hun controle valt kan er veel schade aangericht worden.

Daarnaast kun je dus ook niet meer vertrouwen op langdurige buitenlandse reisjes omdat het overschakelen van de nummers binnen relatief korte tijd gebeurt zonder een aankondiging vooraf. Stel je voor dat je in de jungle lucht krijgt van een beursdaling en je wilt bijkopen in een internetcafé, je krijgt echter een inlogerror te zien aangezien je nieuwe wachtwoord is verstuurd naar je thuisadres zodat de helpdesk je ook niet kan helpen. Er is dan maar een gepaste reactie mogelijk:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alhoewel ik een fan ben van Binck is dit echt een heel groot minpunt.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_94372566
Je hebt gelijk!
Plus: waarom moeten we nieuwe rekeningnummers krijgen? :{
pi_94373127
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 13:37 schreef Rejected het volgende:
Je hebt gelijk!
Plus: waarom moeten we nieuwe rekeningnummers krijgen? :{
We krijgen nu een rekeningnummer die te gebruiken is als bankrekeningnummer (9 cijfers). Het initiatief is goed maar de uitvoering laat te wensen over. Nu ben ik geen noemenswaardig vermogend persoon maar ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die miljoenen euro's aan posities niet snel toevertrouwen aan de juiste afhandeling van de postbode en de mailprovider. Ik kijk deze afwikkeling dan ook met argusogen aan.

Zo zie je maar, ook al is je beleggingssysteem waterdicht en tot op de puntjes doordacht, er zijn altijd sluimerende risico's die je nooit volledig kunt uitsluiten.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
  zondag 20 maart 2011 @ 15:34:50 #69
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_94377626
Ik verwachtte toch wat meer van een 'sterk verbeterde' website. Ik dacht aha eindelijk opties op de Amerikaanse beurs :) Maar nee, ze blijken alleen de Franse beurs te hebben toegevoegd voor opties (toch beter dan niks dat is waar) :')
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_94377868
Ik vind de interface van Binck een beetje jammer.
pi_94379457
quote:
15s.gif Op zondag 20 maart 2011 13:16 schreef Mendeljev het volgende:
Vinden jullie de overzetting van rekeningnummers bij Binck ook zo slordig geregeld?
Ja. Ik kreeg een nieuw rekeningnummer en wachtwoord terwijl ik mijn account een maand geleden al heb opgezegd. Die opzegging was al helemaal afgehandeld.

Overigens, komt het rekeningnummer per email en het wachtwoord per post. Criminelen kunnen dus geen 'fishing' aktie uitvoeren op alleen email of alleen post. Ze zullen per klant beiden moeten onderscheppen om het account over te nemen. Ik vind dat het qua fraude-gevoeligheid net kan, maar wel dicht bij het randje zit. De meeste banken hebben een systeem met een sessie password, meestal een calculator.

Dit soort grappen zijn erg vervelend als je met een wereldreis bezig bent. Net als het opsturen van een nieuwe bankpas of credit card trouwens, maar dat is een ander verhaal.
  maandag 21 maart 2011 @ 10:36:42 #72
57047 macondo
Macondo weet wel beter, heus
pi_94411378
Had vorige week een handvol putjes geschreven op Randstad, eindigden ze nét in-the-money omdat het aandeel op 36,96 sloot vrijdag. Door die paar short putjes een partij aandelen geleverd gekregen, openen we vandaag fijn hoger. Direct er maar uitgegooid.
Overal verstand van.
pi_94413892
quote:
1s.gif Op maandag 21 maart 2011 10:36 schreef macondo het volgende:
Had vorige week een handvol putjes geschreven op Randstad, eindigden ze nét in-the-money omdat het aandeel op 36,96 sloot vrijdag. Door die paar short putjes een partij aandelen geleverd gekregen, openen we vandaag fijn hoger. Direct er maar uitgegooid.
Goed aangepakt! Beurzen flink hoger vanochtend. Vind over het weekend posities toch altijd wel enigszins risicovol tijdens een periode met zo veel onzekerheden. Voor je het weet gebeurt er wel wat in Libie/Japan en staan we bij opening direct flink onder water. Openen onder je stoploss bijvoorbeeld om daarna de weg omhoog te vervolgen. Ben je je positie kwijt wanneer de markt opent en staat er rond een uur of 5 gewoon een nette plus op de borden :')
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  maandag 21 maart 2011 @ 12:52:54 #74
256829 Sokz
Livin' the life
pi_94415683
is een deep itm put kpn schrijven gevaarlijk door de dividenduitkering in april?
pi_94415968
quote:
Billionaire investor Warren Buffett said Japans record earthquake is a buying opportunity and he wont sell his shares in the country as its future hasnt been changed because of the temblor.

Buffett canceled a trip this week to Japan to visit a factory owned by Iscar Metalworking Cos.s Tungaloy Corp. in Fukushima prefecture, home to the reactor damaged in the March 11 earthquake and tsunami, and the site of the worst nuclear disaster in 25 years. Buffetts Berkshire Hathaway Inc. (BRK/A) owns 80 percent of Iscar, a maker of cutting tools.

If I owned Japanese stocks, I would certainly not be selling them because of the events of the past 10 days or so, said Buffett, speaking to reporters in the South Korean city of Daegu, where he arrived yesterday to attend a ceremony for a new factory being built by TaeguTec Ltd. Something out of the blue like this, an extraordinary event, really creates a buying opportunity.

....
http://www.bloomberg.com/(...)ng-opportunity-.html

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')