vorige week vogelpoep nu muziek vraag me af of de gemiddelde pvv stemmer wel hersenen heeftquote:UTRECHT - De PVV in Provinciale Staten Utrecht is woest over een buschauffeur die Arabische muziek zou hebben gedraaid in een stadsbus in Amersfoort.
De buschauffeur van lijn drie zou maandagavond niet hebben geluisterd naar klachten van een passagier, die de muziek niet op prijs stelde. De passagier diende daarop een klacht in bij Connexxion, maar heeft er volgens de PVV geen vertrouwen in dat dit enig effect heeft. Daarom wil de partij dat Amersfoort de vervoerder dwingt om maatregelen te nemen tegen de chauffeur.
Connexxion wil inhoudelijk niet op de kwestie ingaan, maar benadrukt dat het voor chauffeurs in het algemeen niet is toegestaan om muziek in de bus te draaien. Dit meldt RTV Utrecht.
als ie geen muziek draait dan is het ook niet goedquote:Op woensdag 16 maart 2011 17:34 schreef Omnifacer het volgende:
Terechte klacht. Oprotten met die kutmuziek. Die draait hij maar lekker thuis. Helemaal nadat klanten gaan klagen hoort hij die herrie af te zetten. Die man beseft niet dat hij een dienstverlenende functie heeft. Ongeschikt, ik zeg: staande voet.
Ik weet niet in welke bussen jij zit, maar in de bussen waar ik zit wordt nooit muziek gedraaid, laat staan muziek die de buschauffeur zelf opzet. Erg terecht dat de passagier een klacht indient nadat de buschauffeur niet luistert, maar dat de politiek zich hier mee moet gaan bemoeien?quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:35 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
als ie geen muziek draait dan is het ook niet goed
deze man liet mensen hun muziek smaak verbreden dat krijg ik ook bij gitaar leraar nu luister ik ook new age dankzij hem
Buschauffeur moet geen dingen doen die indruisen tegen de regels van Connexxion, anders kan je er geheid van uitgaan dat de passagiers gaan klagen.quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:38 schreef Athlon64x het volgende:
passagier moeten niet bemoeien met cauffer dan komen er ongelukken
Genoeg chauffeurs die de radio aan hebben staan. Bovendien gaat het hier niet om een overheidsinstelling, maar om een bedrijf. De xenofoben in dit land laten zich weer eens van hun beste kant zien.quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:43 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Buschauffeur moet geen dingen doen die indruisen tegen de regels van Connexxion, anders kan je er geheid van uitgaan dat de passagiers gaan klagen. Gebruik je verstand eens man, halve.
chauffer moet op veiligheid op nummr 1 zetten en geen zeurende mensen die altijd zeuren ze kunnen ook hun mp3 speler opzettenquote:Op woensdag 16 maart 2011 17:43 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Buschauffeur moet geen dingen doen die indruisen tegen de regels van Connexxion, anders kan je er geheid van uitgaan dat de passagiers gaan klagen.
Kom ik ook in het nieuws als ik verplicht moet luisteren naar die graftakkenhollandsehitsshit die de buschauffeur luidkeels uit de speakers laat loeien?quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:34 schreef Omnifacer het volgende:
Terechte klacht. Oprotten met die kutmuziek. Die draait hij maar lekker thuis. Helemaal nadat klanten gaan klagen hoort hij die herrie af te zetten. Die man beseft niet dat hij een dienstverlenende functie heeft. Ongeschikt, ik zeg: staande voet.
Jawel, dan is het wel goed.quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:35 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
als ie geen muziek draait dan is het ook niet goed
Maar is dit een reden voor de PVV om hier vragen over te stellen?quote:Op woensdag 16 maart 2011 18:01 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Jawel, dan is het wel goed.
Hij hoeft helemaal niemand zijn smaak te verbreden, hij moet gewoon zorgen dat die bus van A naar B rijdt en als het even kan op tijd, en voor de rest zijn nek houden.
Kennelijk wel. Enige wat mensen hier kunnen is dan meteen in een stuip schieten omdat het de PVV is, zoals die ene halve tamme hier met zijn 'cauffer'. PVV vindt het urgent, so be it. Denk dat genoeg mensen zich eraan ergeren, getuige de klachten die binnenkwamen, dus zo raar is het niet.quote:Op woensdag 16 maart 2011 18:03 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Maar is dit een reden voor de PVV om hier vragen over te stellen?
Dit.quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:54 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Kom ik ook in het nieuws als ik verplicht moet luisteren naar die graftakkenhollandsehitsshit die de buschauffeur luidkeels uit de speakers laat loeien?
Tering zeg, ga wat nuttigs doen in plaats van de publiciteit zoeken met dit soort onzin, het is allemaal tekenend voor de ikke ikke maatschappij van tegenwoordig. Acceptatie is nergens meer te vinden.
Dus jij vindt het normaal dat een buschauffeur zelf (!) overlast veroorzaakt in zijn bus en zich doof houdt voor klachten? Dat hoort volgens jou bij acceptatie? Indien dat zo is ben je een ruggegraatloze zat patat. Het is namelijk asociaal van die chauffeur.quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:54 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Kom ik ook in het nieuws als ik verplicht moet luisteren naar die graftakkenhollandsehitsshit die de buschauffeur luidkeels uit de speakers laat loeien?
Tering zeg, ga wat nuttigs doen in plaats van de publiciteit zoeken met dit soort onzin, het is allemaal tekenend voor de ikke ikke maatschappij van tegenwoordig. Acceptatie is nergens meer te vinden.
Niemand die zich gewoon uitspreekt over het asociale gedrag van die chauffeur, wat voor een klein leed het ook is. Want ja, PVV he...quote:Op woensdag 16 maart 2011 18:07 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ah, de PVV vindt Arabische muziek stiekem ontzettend interessant. Dat verklaart een hoop. Dit lijkt me alleen niet echt de meest efficiente manier om dat kenbaar te maken. Maar goed, daar is het dan ook de PVV voor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |