Oh dat zou wel kunnen idd... dat ze verschillende dingen klaar hebben liggen, afhankelijk van wie de telefoon opneemtquote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:54 schreef Urb het volgende:
[..]
Klopt, maar ik denk dat deze missie mss wel alleen speciaal voor Gerard gekozen is.
Dacht dat hij voor ging in het gebedquote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:56 schreef Tamaartje het volgende:
[ afbeelding ]
Servio bemoeid zich er ook ff mee
quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:56 schreef Misiuuu het volgende:
Ik moet even wat zeggen:
IK HAAT HOE SERVIO DOET!
En daar zijn de meeste mee eens
Hij krijgt 'n opdracht... de manier waarop ie het oplost is aan hem. Die manier is dus de bazenactie.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:57 schreef Lyza666 het volgende:
Dit is leuk hoor, daar niet van. Maar 't is natuurlijk niet écht de verdienste van Gerard. Die doet ook maar gewoon wat 'm opgedragen/ingefluisterd is. Bazenactie is dus wat overdreven
Maar de manier waarop ie het aanpakt is natuurlijk prachtig!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:57 schreef Lyza666 het volgende:
Dit is leuk hoor, daar niet van. Maar 't is natuurlijk niet écht de verdienste van Gerard. Die doet ook maar gewoon wat 'm opgedragen/ingefluisterd is. Bazenactie is dus wat overdreven
Eensch.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:58 schreef muzas het volgende:
Hij krijgt 'n opdracht... de manier waarop ie het oplost is aan hem. Die manier is dus de bazenactie.
Als je op de intro filmpje afgaat, zou je deze actie eerder achter Faalex zoeken, maar Geer speelt dit meesterlijk!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:58 schreef Barb_ het volgende:
[..]
Maar de manier waarop ie het aanpakt is natuurlijk prachtig!
Idd, helemaal mee eensquote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:58 schreef freaky40 het volgende:
Als Servio genomineerd is deze week mag hij er never nooit uit, leuk voor de reuring juist. Saaie mensen eerst exit...
Hij begint als Joan te klinken..quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:59 schreef Tamaartje het volgende:
Philip: ik ben echt geirriteerd, dat ben ik echt nooit! echt nooit!
Nou de uitvoer wel he.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:57 schreef Lyza666 het volgende:
Dit is leuk hoor, daar niet van. Maar 't is natuurlijk niet écht de verdienste van Gerard. Die doet ook maar gewoon wat 'm opgedragen/ingefluisterd is. Bazenactie is dus wat overdreven
Hoeveel ik hem ook haat moet ik je wel gelijk geven denkquote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:58 schreef freaky40 het volgende:
Als Servio genomineerd is deze week mag hij er never nooit uit, leuk voor de reuring juist.
Een fijn plan!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:00 schreef bollokus het volgende:
mensen ik post ff niet... doe even genieten van de streams![]()
![]()
Klopt, mensen die belangrijk zijn voor de show moeten gewoon blijven. De productie zal ook zo denken en Servio nooit laten gaan.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:59 schreef Zixon het volgende:
[..]
Hoeveel ik hem ook haat moet ik je wel gelijk geven denk![]()
Laat Alex maar eerst gaan
Waren die niet gisteren al?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:00 schreef Samboraa het volgende:
Wel klote dat vandaag nog de nominaties zijn na deze omstandigheden
Die zijn al geweestquote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:00 schreef Samboraa het volgende:
Wel klote dat vandaag nog de nominaties zijn na deze omstandigheden
zijn gisteren al geweestquote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:00 schreef Samboraa het volgende:
Wel klote dat vandaag nog de nominaties zijn na deze omstandigheden
Volgens mij ookquote:
Oops, my bad.. je kunt wel merken dat ik het weer niet bijgehouden heb..quote:
Ja, ben erg benieuwd of de rest de link ook kan maken.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:02 schreef muzas het volgende:
En het mooie is, als dit Gerard lukt, dan WEET ie dat die clue voor aafke is. Dat samen met de perforater en de nietmachine
Dan ramt Gerard die rooie knop echt portugal uitquote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:02 schreef Tamaartje het volgende:
Ik hoop wel echt dat het een duidelijke clue is (van Aafke)
HAHAHAHAHA, volgens mij is dr laatste hersencel zojuist afgestorven. Hoe dom kun je zijn echt.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:03 schreef snetje het volgende:
domme Jo in de bocht! zullen we nu de meeste stemmen gelden doen ....
unaniem is een moeilijk woordquote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:03 schreef snetje het volgende:
domme Jo in de bocht! zullen we nu de meeste stemmen gelden doen ....
Ik benoem Gerard tot mindfuckspecialist!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:04 schreef Misiuuu het volgende:
[..]
Dit is juist goed!! Gerard speelt het super!
nee ik vind hem een eng mannetje idd jaquote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:03 schreef muzas het volgende:
[..]
Mentaal sterke mannen die ook nog eens slim zijn... Eng he?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |