Aangezien zij ze moet coachen is dat ook niet zo raar. Iemand die je niks doet of waarvan je niet weet wat je er mee aan moet is lastig coachen. Dan liever iemand als Jantine, waar je alle kanten mee op kunt en die je veel kunt leren.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 09:26 schreef _Arual_ het volgende:
Stacey kiest volgens mij steeds mensen die ze op persoonlijk vlak het aardigst vindt.
Meedoen aan Popstars waar de concurentie minder groot isquote:Op zaterdag 26 maart 2011 15:29 schreef RockGod--- het volgende:
Ronduit belachelijk dat zij niet door is. Wat moet je in godsnaam nog meer doen om door te gaan naar de liveshow.
En daarom wint ze dit jaar ook niet. Drie waardeloze acts. De rest van de acts hebben meer charisma en een betere stem.quote:Op zondag 27 maart 2011 13:26 schreef Woelli het volgende:
Jaar drie, het lijkt voor Stacey een klassieke fout te worder.
X Factor 2 - Vergat ze Jermaine mee te nemen (was in m'n ogen de beste van de laatste vijf jongens)
X Factor 3 - Vergat ze Kim en/of Romy mee te nemen (Tjah, Daniëlle was goed, maar ze was nog niet zo goed als die twee)
X Factor 4 - Vergeet ze Gabriella mee te nemen. (Tjah Jantine, was moet ik daar over zeggen. Blinde Ed is leuk, maar dan wel voor twee of drie liveshows.)
Stacey laat elk jaar toch weer zien dat ze haar eigen stijl/mening heeft en dat is denk ik ook de reden dat er nog geen act van haar heeft gewonnen.
Ik heb recent mijn amper gedragen schoenen versleten en nieuwe moeten kopen. Telt dat ook?quote:Op zaterdag 26 maart 2011 01:43 schreef Lesterr het volgende:
BELACHELIJK DAT ZIJ NIET DOOR IS. Echt be-lach-e-lijk.
Phoenixbirdy moet nu wel dr schoen opeten
Nouja, vooruitquote:Op dinsdag 29 maart 2011 18:05 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!![]()
Ik ga niet meer kijken. Stom programma.
[..]
Ik heb recent mijn amper gedragen schoenen versleten en nieuwe moeten kopen. Telt dat ook?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |