FOK!forum / Secret Story / De deelnemers: Guido Gijsbers Male Model Gigolo (20) #5
SecretStoryWouszaterdag 12 maart 2011 @ 09:28
Guido.jpg

110216_1_ikbenguidotadaa.jpg

quote:
Guido is 20 jaar en ziet er erg goed uit. Hij doet aan hockey en fitness en is ondanks zijn jonge leeftijd een echte ondernemer. Hij heeft niet alleen een internet bedrijfje maar beheert diverse online magazines met betrekking tot lifestyle. Daarnaast werkt hij parttime op evenementen, doet hij promotiewerk en werkt hij in de horeca. Toen Guido nog jong was heeft hij de Kanye West brillen naar Nederland gehaald en via internet verkocht. Hij kreeg de distributie licentie voor deze brillen door zelf contact te leggen met Amerika. Een slimme jongen dus, met een scherp zakelijk inzicht.
In zijn vrije tijd doet Guido graag aan gamen, vooral met een groep vrienden. Maar hij verwacht dat deze hobby hem ook zal helpen bij het spel.
Een parttime student uit Utrecht.
"Over mijn spelstrategie kan ik nog niets prijsgeven; ik anticipeer op hoe het in het huis verloopt. Ik vond het best moeilijk toen ik hoorde hoe lang we opgesloten zouden kunnen zitten: honderd dagen! Gelukkig is het niet lui op de bank hangen."

Met het gewonnen geld:
"Ik heb er niet echt een plan mee, lekker genieten en op de bank zetten."

Guido (20) is erg gecharmeerd van de minimaal een ton die gewonnen kan worden.
"Ja, ik doe natuurlijk ook mee om het geld, dat gaf de doorslag om ja te zeggen. Ik heb er niet echt een plan mee, lekker genieten en op de bank zetten."

De parttime student uit Utrecht werkt in de catering en doet opbouw bij evenementen.
"Ik zag een advertentie in jullie krant (de telegraaf - red.), en ben toen naar een screening geweest. Er werd heel weinig over verteld, het is vanaf het begin al een mysterie."

Zelf doet hij ook nogal geheimzinnig. "Over mijn spelstrategie kan ik nog niets prijsgeven; ik anticipeer op hoe het in het huis verloopt. Ik vond het best moeilijk toen ik hoorde hoe lang we opgesloten zouden kunnen zitten: honderd dagen! Gelukkig is het niet lui op de bank hangen."

"Ik hoop op spontane medebewoners en dat er de eerste dagen al een sfeer ontstaat. En dat ik straks word herkend op straat? Ik focus me nu op het spel, wil zakelijk blijven. En we zien wel wat eruit komt. Ik grijp deze kans met beide handen."

• Laura en Guido hebben als opdracht anderen te doen geloven dat ze een stelletje zijn.

Guido is professioneel gamer, maar doet ook aan bodybuilding.
En aan naaktmodel zijn voor homo-erotische plaatjes:
http://www.malemodel.nl/n(...)38.jpg&nr=0&groot=ja
(onder de foto's kun je verder bladeren)...

De deelnemers: Guido Gijsbers Male Model Gigolo (20) #5
De deelnemers: Guido Gijsbers Male Model Gigolo (20) #4
De deelnemers: Guido Gijsbers / Guido Mendes (20) #3
De deelnemers: Guido Gijsbers / Guido Mendes (20) #2
De deelnemers: Guido Gijsbers / Guido Mendes (20)

[ Bericht 9% gewijzigd door PietjePuk007 op 12-03-2011 09:36:50 ]
PietjePuk007zaterdag 12 maart 2011 @ 09:37
* alle delen aan OP toegevoegd
RobbieBoyzaterdag 12 maart 2011 @ 10:00
Deze jongen is zoooo bloedjemooi. Als het waar is dat hij escort is, denk ik dat ik voor het eerst in mijn leven een escortjongen ga bestellen
Ferdiizaterdag 12 maart 2011 @ 10:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 10:00 schreef RobbieBoy het volgende:
Deze jongen is zoooo bloedjemooi. Als het waar is dat hij escort is, denk ik dat ik voor het eerst in mijn leven een escortjongen ga bestellen
:')
Fastenerzaterdag 12 maart 2011 @ 15:09
Mooi maar EMPTY eruit samen met zijn nep LAURA ZSM !!!!!
lilyrosezaterdag 12 maart 2011 @ 19:06
Ik wil hem ook wel inhuren;-) Echt een leuke en mooie jongen!
trollie67zaterdag 12 maart 2011 @ 19:49
Van die six pak is nid meer veel over,en lees intro:gelukkìg is het nit alleen bankhangen,whahaha,dat babyface heeft het hangen uitgevonden,ram ff lekker een dikke aubergine in die steeds open josti bek,wie woordt nu geil van zo een wicht?
ZoKanIkHetOokzaterdag 12 maart 2011 @ 20:41
quote:
8s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 19:49 schreef trollie67 het volgende:
wie woordt nu geil van zo een wicht?
Ik.

Homo's geilen op jongens als Guido.
Fokyeahhhhzaterdag 12 maart 2011 @ 20:44
Voor de liefhebber
Bartjebartzaterdag 12 maart 2011 @ 20:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 20:41 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:

[..]

Ik.

Homo's geilen op jongens als Guido.
huh?
trollie67zaterdag 12 maart 2011 @ 21:54
quote:
Op zaterdag 12 maart 2011 20:57 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

huh?
hou je nit meer van een lekkere met hersems en zonder josti band smoel?die homos die ik ken hebben smaak
knagsjezaterdag 12 maart 2011 @ 22:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 21:54 schreef trollie67 het volgende:

[..]

hou je nit meer van een lekkere met hersems en zonder josti band smoel?die homos die ik ken hebben smaak
oei trollie toch
Chanel5zaterdag 12 maart 2011 @ 22:02
Mooi??? hmmzz je valt zeker op die openhangde mond, tja
trollie67zaterdag 12 maart 2011 @ 22:11
quote:
Op zaterdag 12 maart 2011 22:02 schreef Chanel5 het volgende:
Mooi??? hmmzz je valt zeker op die openhangde mond, tja
ja joh,daar past zijn pikkie in,en hij hoeft nooit te zeggen:mond open
ZoKanIkHetOokzaterdag 12 maart 2011 @ 22:39
quote:
7s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 20:44 schreef Fokyeahhhh het volgende:
Voor de liefhebber
Heerlijk filmpje maar jezus wat een kutprogramma is SS. Ik ben blij dat ik het nog nooit heb gekeken.
Bartjebartzaterdag 12 maart 2011 @ 22:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 22:39 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:

[..]

Heerlijk filmpje maar jezus wat een kutprogramma is SS. Ik ben blij dat ik het nog nooit heb gekeken.
Hoe kun je dan weten dat het een kutprogramma is?
Pearlbitchzaterdag 12 maart 2011 @ 23:00
Philip weer als eerste bij de telefoon. Ik ga al net zo'n hekel aan hem krijgen als aan Stervio }:|
ZoKanIkHetOokzondag 13 maart 2011 @ 16:22
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 22:41 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Hoe kun je dan weten dat het een kutprogramma is?
Ik heb er genoeg over gelezen, gehoord van anderen, fragmentjes gezien in andere programma's, clips zoals bovenstaande + überhaupt mijn mening over dit soort programma's om te weten dat het behoorlijk hard zuigt.

Hitler heb ik ook nooit ontmoet maar ik durf met zekerheid te zeggen dat het geen toffe peer was.
Bartjebartzondag 13 maart 2011 @ 16:56
quote:
1s.gif Op zondag 13 maart 2011 16:22 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:

[..]

Ik heb er genoeg over gelezen, gehoord van anderen, fragmentjes gezien in andere programma's, clips zoals bovenstaande + überhaupt mijn mening over dit soort programma's om te weten dat het behoorlijk hard zuigt.

Hitler heb ik ook nooit ontmoet maar ik durf met zekerheid te zeggen dat het geen toffe peer was.
Ow je beroept je dus eigenlijk alleen maar op meningen van anderen. Verstandig ^O^
ZoKanIkHetOokzondag 13 maart 2011 @ 17:50
quote:
1s.gif Op zondag 13 maart 2011 16:56 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Ow je beroept je dus eigenlijk alleen maar op meningen van anderen. Verstandig ^O^
Nee hoor (volgens mij stonden in mijn opsomming ook fragmenten en clips), ik vind dit soort programma's van nature al een enorm luie vorm van tv-maken. Dat er een hele grote groep vaste real-life kijkers zijn die zelf al te kennen hebben gegeven dat dit een erg zwakke en teleurstellende entry is in het genre, sterkt mij alleen maar in mijn mening.

Nogmaals, wat vind jij van Hitler dan? Moet je hem echt zelf ontmoeten om een mening over de beste man te vormen?

Ik beroep me op zoveel mogelijk bronnen en kom tot de conclusie dat dit erg slechte televisie is. ^O^
Fokyeahhhhmaandag 14 maart 2011 @ 21:26
Fokyeahhhhdinsdag 15 maart 2011 @ 21:12
twister20dinsdag 15 maart 2011 @ 23:37
Guido eruit hij voegt echt niets toe!
chufidonderdag 17 maart 2011 @ 19:01
939280ad9634150a53317c5e35cd265a.png
Zou dit zn afscheidsfoto zijn??
liesje1979donderdag 17 maart 2011 @ 22:06
-O- Guido is eruit.
tliciouzdonderdag 17 maart 2011 @ 22:08
;(
trollie67donderdag 17 maart 2011 @ 22:21
Daaaag visbek,ga lekker je mama pesten,uitslapen en niets doen
Metoyou25donderdag 17 maart 2011 @ 22:39
Bizar dat guido er uit is... Het leek er toch echt op dat servio wegging...

Ik vind het wel jammer... Want hij heeft zeker sex appeal!
markyvrijdag 18 maart 2011 @ 21:18
Van de SST hyves

Ola Nederland,

Ik ben weer terug! Een rare ervaring om vijf weken opgesloten te zijn geweest in een huis vol luxe en 14 medebewoners, waarvan ik na vijf weken nog geen geheim heb kunnen raden. Het eerste wat ik natuurlijk hebt gedaan is mijn vriendin een heerlijke knuffel geven met bijbehorende dikke vette zoen. Een tijdelijke vakantie inlassen is ook wel een goed idee. Even de clues en het huis uit mijn kop zetten.
1261794318_5_Y2oU.jpeg
Ik heb een enorme levenservaring opgedaan in het huis en heb vooral veel leuke mensen leren kennen, waarvan ik veel na het programma nog zeker zal gaan terug zien. Het was enorm heftig om het huis binnen te komen en een totaal nieuw geheim te krijgen. Een geheim wat heftige consequenties met zich meebrengt. Ik heb het enorm zwaar gehad met mijn geheim waarvan jammer genoeg de eerste weken me spel er onder leed.
1261793938_5_M5z6.jpegIk heb enorm veel respect op de manier hoe sommige mensen in het huis hun spel spelen en heb enorm veel bewondering voor Laura die mij er doorheen heeft gesleept en zelfs gevoelens kon delen met mijn vriendin, ondanks dat ze elkaar nooit hebben gesproken. Een van de dingen die ik het meest heb gemist is de warmte van thuis en natuurlijk de keuken van mijn meesterlijke pa, Hollands next top chef.

Ik heb in het huis weinig mogelijkheden gehad om goed te kunnen sporten. Ik heb geïmproviseerd met waterflessen en stenen zonder succes. De sportschool is een van de plaatsen die ik het eerst ga bezoeken. In het spel heb ik enorm veel waardering naar spelers als Karim, Gerard, Monique, Alex en Laura. Ik vind dat al deze personen het verdienen om in de finale te komen.

Voor de mensen die mijn oude geheim nog niet wisten. Ik kwam het huis in met het geheim dat ik professioneel gamer ben. Een geheim wat volgens mij binnen het huis niet snel geraden zou worden en zeker moeilijke clues met zich mee zou brengen. Alleen Gerard is tot nu toe het dichtst bij mijn oude geheim gekomen.

Ik wil iedereen bedanken die mij de afgelopen vijf weken heeft gesteund in mijn avontuur in het huis der geheimen. Iedereen die op mij heeft gestemd in de liveshow. Big, big, big thx! Ook namens mijn vriendin en familie wil ik iedereen bedanken die mij heeft gesteund zowel in als buiten het spel om! Het waren vijf superweken. Een levensles, een levenservaring en een onuitwisbare herinnering. Secret Story 2011 eindigt jammer genoeg voor mij na vijf weken. Kak!
MichaelBAvrijdag 18 maart 2011 @ 21:32
Ik ben echt benieuwd naar zijn reactie op de gevonden "modellen" foto's... Maar dat zal nog wel even op zich laten wachten denk ik :P
markyvrijdag 18 maart 2011 @ 21:39
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 21:32 schreef MichaelBA het volgende:
Ik ben echt benieuwd naar zijn reactie op de gevonden "modellen" foto's... Maar dat zal nog wel even op zich laten wachten denk ik :P
Ik denk dat hij ze zelf wel kent
Tamaartjevrijdag 18 maart 2011 @ 22:18
Is er eigenlijk in de daily tegen hem gezegd wat de geheimen waren van de anderen?
Ben wel benieuwd naar zijn reactie :)
spapaarsvrijdag 18 maart 2011 @ 22:19
Ik ben, Ik heb Ik heb, Ik wil.
Dat leer je zo niet, op school.
Zixonvrijdag 18 maart 2011 @ 22:24
markyvrijdag 18 maart 2011 @ 23:03
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 22:18 schreef Tamaartje het volgende:
Is er eigenlijk in de daily tegen hem gezegd wat de geheimen waren van de anderen?
Ben wel benieuwd naar zijn reactie :)
Vooral zijn reaktie op Maik zijn geheim was lachen

De Tsunami wist hij zelf en bij veel van de andere geheimen had hij wel enige herkenning.
chufivrijdag 18 maart 2011 @ 23:33
Guido respect, je performance in de Live was goed
suzi1zaterdag 19 maart 2011 @ 00:35
alleen jammer van die rode schoenen. die moet je gelijk in de kliko gooien
RobbieBoyzaterdag 19 maart 2011 @ 01:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 21:32 schreef MichaelBA het volgende:
Ik ben echt benieuwd naar zijn reactie op de gevonden "modellen" foto's... Maar dat zal nog wel even op zich laten wachten denk ik :P
Guido heeft zojuist op Q music toegegeven dat hij bloot heeft geposeerd
tuinfluiterzaterdag 19 maart 2011 @ 08:04
Secret Story: Guido's blog
http://www.facebook.com/note.php?note_id=188085627900236&comments

[ Bericht 71% gewijzigd door tuinfluiter op 19-03-2011 08:37:20 (Bron.) ]
markyzaterdag 19 maart 2011 @ 08:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 maart 2011 08:04 schreef tuinfluiter het volgende:
Secret Story: Guido's blog

Kijk eens een paar post terug
MichaelBAzaterdag 19 maart 2011 @ 11:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 maart 2011 01:42 schreef RobbieBoy het volgende:

[..]

Guido heeft zojuist op Q music toegegeven dat hij bloot heeft geposeerd
Ik heb het gehoord inderdaad, had eigenlijk ook niet verwacht dat het heel lang zou duren voordat iemand (van radio of tv) het aan hem zou vragen. Weten we dat ook weer.
Mylenezaterdag 19 maart 2011 @ 19:51
Gepost door Guido op het forum van Gamelux.

Allen,

Wil graag even reageren ondanks dat ik het eigenlijk eerst even met de pers van Endemol moet bespreken, omdat dit puur uit mijzelf komt. Ik kwam gister thuis en kreeg dit natuurlijk allemaal op me bord. Dit moment was echt heel zwaar voor mij als mens.

Ik heb in Juni een shoot gedaan nadat ik een leuke meid had leren kennen in Club Monza in Utrecht. Zij vertelde mij dat ik er leuk uitzag en een leuke shoot kon doen. Ik vertelde dat mijn broer ook model was en voor enkele ondergoed en zwemmerken model is. Zij verzekerde mij dat ik dit ook kon doen en zelfs dat er opties open lagen voor TV series en gastrolletjes. Ik heb wat contact gehad met haar en toen een afspraak gemaakt om een shoot te doen. De shoot liep uit de hand en zij vertelde mij dat de foto's niet werden gebruikt voor commercieel doeleinde en enkel de ondergoed foto's werden gebruikt in een portfolio. Ik heb snel een papiertje getekend kreeg wat centen en ze zou later contact opnemen. Heb daarna enkel nog gehoord dat ik af en toe kan worden gecontacteerd door een modellenbureau.

Mijn familie en naasten wisten hiervan en die waren hier gewoon van op de hoogte. Pas na de eerste week toen mensen schreeuwden dat ik een gigalo zou zijn begon het moddergooien. Er werden accounts naar boven gehaald en hyves accounts gemaakt en accounts op gaywebsites. Iemand deed zich voor als me broer en als het zusje van mijn vriendin. Ik ben in deze weken zo hard onderuit gegaan en dit enkel omdat ik eens een naaktshoot hebt gedaan op vertrouwelijke basis en in een reality serie kom. Zoals ik al hebt verteld aan de Telegrtaaf, Q-Music en nog wat pers; de foto's zijn echt en daar zou ik zeker nooit zozeer spijt van hebben want het was een impulsief iets. Het hele gigalo verhaal is tot op de dag van vandaag naar mijn vermoeden een hoax. Er is me verteld dat zelfs toen ik in het huis zat een profiel was aangemaakt en was verwijderd en zelfs weer enkele dagen online heeft gestaan waar iemand onder een naam en mijn foto's afspraken maakte voor een gay escort bureau.

Ik kan jullie slechts 1 ding vertellen en dat is dat de foto's echt zijn. Ik wil verder niet in de verdediging schieten maar gewoon eerlijk uit mijn hart met jullie delen hoe het spelletje in elkaar steekt. Ik weet niet half hoe ik moet vertellen hoe het is om vijf weken in zo'n rollercoaster te zitten. Gelukkig heb ik naast de vele vuilmakerij ook veel steun gehad, misschien niet van mensen hier maar toch gaf het me een lekker gevoel dat ook tijdens de dagen dat dit zich allemaal afspeelde er nog mensen waren die het voor me opnamen. Vijf weken lang aangevallen worden op zowel forums als in de media zonder weerwoord te kunnen geven is heel zwaar.

Mijn familie, vriendin, vrienden steunen me hierin en ik hoop dat ik de jongens en meiden die hier rondlopen en me langer kennen me bij deze willen vertrouwen en me op mijn woord geloven. Enkele mensen op Gamelux heb ik al persoonlijk gesproken en het kunnen uitleggen maar ik voelde me wel even verschuldigd om het jullie te vertellen.

Als je eenmaal in de spotlight staat en mensen een mening over je hebben zitten er ook zieke geesten tussen. Het is voor mij als jongen van 20 heel raar om dit allemaal mee te maken.

Ik wil iedereen bedanken die me heeft gesteund terwijl ik in het programma zat, ik heb het eerste topic nog gelezen grappig hoe jullie op alles reageerde. Misschien tot The Party ;-)

Ojah vergeet het bijna te zeggen: Me dagen in het huis waren overgetelijk en het was echt een van de vetste ervaring ooit in me hele leven. Ik ben elke donderdag nog te zien in de liveshows.

Verder ga ik inhoudelijk niet meer in op vragen over dit hele gedoe. Ik hoop dat je hier respect voor hebt. Het is slechts een uitleg, een uitleg waar ik al 24 uur mee in me maag zit. Gelukkig zijn er media die je ook de kans geven om het andere kant van het verhaal te laten zien. Het is meer dan logisch dat dit stof heeft doen opwaaien en er zoveel mogelijk is gaan graven tot de pot leeg was. Die grens was bij de foto's. Ik werd zelfs crimineel genoemd en professioneel hacker, alleen maar vanwege mijn SK-Gaming account etc. Heel bizar. Zodra je in de spotlight staat zijn het een soort van missies voor mensen op het internet, wie kan de vieste vuilspuiterij naar buiten brengen. Ik heb werkelijk waar geen idee hoe het betreffende account van een escort bureau uit 2009 kan dateren. Maar ik heb ook geen idee hoe mijn ESL, E-mail, Hyves en zelfs Greenmelon (mijnweblog) bewerkt/aangevallen zijn. Ik heb zelf ook zoveel vraagtekens bij veel dingen. Maar het is zo zo verdomd moeilijk om in zo'n situatie te komen en dit uit te leggen.

Thx all, ook als je op me hebt gestemd ;) !
markyzaterdag 19 maart 2011 @ 20:03
Misschien verstandiger als er wat wordt samengevoegd want dit stond ook al Guido vertelt over zijn 'escort verleden' bij Q-Music
clubdjzaterdag 19 maart 2011 @ 22:44
Zijn game vrienden vinden het raar dat zijn eigenlijke geheim prof gamer was. Omdat hij dit niet is volgens hun. Daar heeft hij nog niet op gereageerd. Wel nog dit:
Veel word inderdaad uitvergroot en opgeblazen. Ik heb inderdaad mijn leven in het kort verteld en wat bijzondere dingen waaronder het gamen. Heb gewoon verteld dat ik naar LAN's ging in Nederland en het buitenland en hun vonden dat bijzonder Heb zeker geen spijt van mijn keuze om mee te doen met Secret Story. Super mooie levenservaring waar ook zeker positieve dingen aan hangen en niet alleen de vuilspuiterij.

Ik ga me zeker niet afschermen van de buitenwereld of schamen. De naaktfoto's zijn gemaakt en zijn echt. Het gigalo, escort en criminele achtergrond verhaal zijn niet waar. Voordat ik het vergeet te zeggen: ik heb een levensechte vriendin, en nee ze is ook geen stand-in actrice zoals wat ook werd beweerd En ze heeft ook geen zusje die in de porno zit.

Thx all.

Laatst gewijzigd op 19 maart 2011 - 18:36

Heb een heerlijk meisje thuis met een gouden hart. Laura is inderdaad een knappe meid en heb zeker bepaalde gevoelens voor haar gekregen maar ik ben het programma ingegaan met bepaalde principes en mijn eigen basis. En zelfs voor 100.000 euro zou ik daar niet aan twijfelen. Blijf jezelf was me motto in het huis. Al was ik de eerste 2-3 weken zo labiel als het maar kan en totaal niet mijzelf. Die druk in het huis, het geheim, de stress, slecht slapen en eten. Het sloopt je. Nadat me geheim uit kwam en me kluis wissel had zat ik er eindelijk weer in. Simpelweg jammer.

Ik ben gestopt met kijken na donderdag. Oplichters bij Net5 en vindt ook dat ze Guido hebben misbruikt voor sst. Als ik Guido was ging ik er niet meer zitten op donderdag, maar daar zal hij wel voor getekend hebben.
#ANONIEMdonderdag 24 maart 2011 @ 11:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 maart 2011 22:44 schreef clubdj het volgende:
Voordat ik het vergeet te zeggen: ik heb een levensechte vriendin, en nee ze is ook geen stand-in actrice zoals wat ook werd beweerd En ze heeft ook geen zusje die in de porno zit.
Heb je een bewijs??? Een foto van nu ofzo :')