quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:07 schreef dingesdedinges het volgende:
De suggestie dat het normaal is om een eeuwigheid te blijven pompen. Kom op zeg, de gemiddelde man is na 10 minuten of een kwartier echt wel klaar, en na wat voorzuigen nog sneller misschien.
Spreek voor jezelf.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:07 schreef dingesdedinges het volgende:
De suggestie dat het normaal is om een eeuwigheid te blijven pompen. Kom op zeg, de gemiddelde man is na 10 minuten of een kwartier echt wel klaar, en na wat voorzuigen nog sneller misschien.
Que?quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:07 schreef Adreamer het volgende:
de mannen die erin zitten, ze zijn allemaal zo lelijk en niet gevoelig...
En tja, alles gewoon. Porno is soms heel ranzig.
harteloos ja.quote:
Jij wil romantiek en een verhaal in porno?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Jij wil romantiek en een verhaal in porno?Ik vind die mannen gewoon altijd zo machtig lijken vergeleken met die vrouwen, alsof de vrouwen seksuele slaafjes zijn, die alles letterlijk slikken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
There you go day and night, Up in the clouds flying so high. You see things that make your big heart sing, Like flowers, trees and pretty things. Dream on dreamer and might life get in your way... release yourself and fly away
Zo hoort het te zijn.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:34 schreef Adreamer het volgende:
[..]
Ik vind die mannen gewoon altijd zo machtig lijken vergeleken met die vrouwen, alsof de vrouwen seksuele slaafjes zijn, die alles letterlijk slikken.
Dat gekreun van die vrouwen, gatverdamme. Ik heb een hekel aan porno en kijk het daarom niet.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:35 schreef Sapstengel het volgende:
Dat ze zo inzoomen op de vertrokken kop van een of ander kreunende gast. Zit je daar met je kloppende piemel ineens onverwacht op een man te fappen.
Dat neppe gekreun ook ja.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:36 schreef Adreamer het volgende:
[..]
Dat gekreun van die vrouwen, gatverdamme. Ik heb een hekel aan porno en kijk het daarom niet.
Leuk is dat hequote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:35 schreef Sapstengel het volgende:
Dat ze zo inzoomen op de vertrokken kop van een of ander kreunende gast. Zit je daar met je kloppende piemel ineens onverwacht op een man te fappen.
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:07 schreef Adreamer het volgende:
de mannen die erin zitten, ze zijn allemaal zo lelijk en niet gevoelig...
En tja, alles gewoon. Porno is soms heel ranzig.
vrouwenquote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:07 schreef dingesdedinges het volgende:
De suggestie dat het normaal is om een eeuwigheid te blijven pompen. Kom op zeg, de gemiddelde man is na 10 minuten of een kwartier echt wel klaar, en na wat voorzuigen nog sneller misschien.
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:01 schreef Garisson72 het volgende:
't Irriteert mij dat ik er nog altijd een erecte fallus van krijg, die ik dan compulsief moet masseren met mijn hand. Dat zou na al die tijd toch een keer voorbij moeten zijn.
Haha ja dat ook inderdaad. Zoals dit?quote:Op zaterdag 12 maart 2011 11:59 schreef juxtaposition het volgende:
Van die wijven met twee staartjes. Dat is zo vaak. Nu associeer ik meisjes irl met twee staartjes ook met porn
Ja of dat ze het in hun mond nemen, maar vervolgens zo eruit laten lopen in plaats van het door te slikken.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:19 schreef Byte_Me het volgende:
als ze echt een verhaal proberen te vertellen, met dialogen en zo
teveel kerel in beeld
van die sletten die geen sperma in hun mond willen, maar wel pornoactrice zijn geworden
Precies. Das geil.quote:
Ga gayporn kijken.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:24 schreef AnnaTralala het volgende:
- Dat de vrouw veel meer in beeld is dan de man
- Dat de man óf volslagen onaantrekkelijk is (90% van de gevallen) óf irrealistisch gespierd (10%)
- Als er in de laatste minuut van het filmpje, nadat de man is klaargekomen (natuurlijk in de mond van de vrouw), er out of the blue nog een meisje in beeld komt en ze gaan cumswappen
Oh ik vind zo'n throatfuck altijd wel sexy. Zo lang ze maar niet over zijn piemel braakt.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:33 schreef Weissman het volgende:
- Doorduwen terwijl de piemol al in de strot ligt![]()
14-jarigen die kritiek gaan geven op pornoquote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:50 schreef noksala het volgende:
Ben opzich niet zo kritisch, maar door dit topic heb ik gelijk geen zin meer in porno
herkenbaar, vrouwen kunnen niet multitaskenquote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:30 schreef teamlead het volgende:
die scenes, waarbij zo'n net te neppe blonde snol pijpt en tegelijkertijd zo hard aan die lul trekt dat je denkt dat ie ieder moment kan afbreken...
hij hoeft niet stuk ja
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 17:18 schreef romski het volgende:
Alles eigenlijk![]()
Dus iedereen die eraan meewerkt en de actrices + acteurs vind ik gewoon zielig.
Net als hoeren.
Feministquote:Op zaterdag 12 maart 2011 17:41 schreef Phantomesse het volgende:
- Anaal vind ik prima, maar dat ze hem zo droog hoppakee out of the blue in 1 keer in die kont steken zonder voor te rekken o.i.d?! Dan zap ik meteen weg.
- Strandscenes met zandpiemels die in droge kutjes en konten gaan, en dan doen alsof het nog lekker is?
- Trio's met 2 vrouwen waarbij de vrouwen elkaar niet likken.
- Een eeuwigheid pijpen en maar 1 minuut likken.
- Als ze eerst nog een hele verhaal gaan lopen vertellen over hun hobbies, lekker boeiend.
- Dat je het kunt zien dat ze niet genieten.
- De vieze behaarde oude mannetjes op bloedmooie meisjes.
- Neptieten.
- Teveel makeup en van dat pornohaar.
- Vrouwen die elkaar vingeren terwijl hun nagels een meter lang zijn.
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 18:57 schreef TripleS het volgende:
-Kreunen voordat er ook maar iets te kreunen valt.
OFNIET!! altijd zo'n fokking sloom kut techno bonk muziekje dat je net niet mee kan rukken op de beat.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 22:25 schreef Triptamine2 het volgende:
Ik ben het met veel eens in dit topic(verhalen etc).
Maar het ergste vind ik die muziekjes.Die kut saxofoon of/en daarna de halfzachte elektro.
Ik zet het geluid meestal maar gwn uitquote:Op zaterdag 12 maart 2011 22:25 schreef Triptamine2 het volgende:
Ik ben het met veel eens in dit topic(verhalen etc).
Maar het ergste vind ik die muziekjes.Die kut saxofoon of/en daarna de halfzachte elektro.
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 23:10 schreef Panzermaus het volgende:
Tattoo's, echt.Godverdomme, de keren dat ik die meuk al kijk klik ik meteen weg wanneer ik die stempels zie. Ranzige goedkope vrouwen hoef ik niet op mijn beeldscherm, het lijken altijd dezelfde te zijn.
Valt nog best mee.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:07 schreef dingesdedinges het volgende:
De suggestie dat het normaal is om een eeuwigheid te blijven pompen. Kom op zeg, de gemiddelde man is na 10 minuten of een kwartier echt wel klaar, en na wat voorzuigen nog sneller misschien.
Ja.quote:Op zondag 13 maart 2011 12:49 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Valt nog best mee.
Ik erger me altijd aan tatoos die je vantevoren niet ziet
Ik geloof dat je het hiermee wel aardig hebt opgesomd... Deze dingen staan mij ook niet aan.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:33 schreef Weissman het volgende:
Dit topic![]()
- Vooral dat klaarkomen met de hand en in de mond![]()
- Slechte ontknoping van het verhaal meestal![]()
- Van die afgetrainde wijven met een sixpack![]()
- Dat eindeloze gespuug overal op
- Piemol er eerst helemaal in en dan er helemaal uit. Wat zwaaien er mee. 4 Seconden wachten, close up van piemol en kut in 1 frame en dan weer opnieuw er helemaal in en helemaal uit. ''FUCK YEAH, FUCK MY PUSSY'' gillen, elkaar aankijken, en dan pompen met de benen in de nek![]()
- Vrouwen vernederen door te slaan in het gezicht en trekken aan het haar. (ok, dat laatste doe ik ook maar niet zo hard dat bijna een nek breekt)![]()
- Doorduwen terwijl de piemol al in de strot ligt![]()
- De gevoeligheid van de piemol onderwaarderen door er keihard aan te sjorrendamn, er zit gevoel in hoor
![]()
- Van die atletisch onmogelijke standjes wat me ver van comfortabel lijkt. Ik hou wel van creativiteit in bed, maar puh-leasedat kan nooit lekker zijn
![]()
Dit was het wel zo een beetje denk ik
Oh shit dan ben ik abnormaal.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 02:07 schreef dingesdedinges het volgende:
De suggestie dat het normaal is om een eeuwigheid te blijven pompen. Kom op zeg, de gemiddelde man is na 10 minuten of een kwartier echt wel klaar, en na wat voorzuigen nog sneller misschien.
Ja, da's echt smerigquote:Op zondag 13 maart 2011 13:58 schreef n8n het volgende:
Wat mij nogal irriteert is als de lul uit de reet getrokken wordt, ik een inside-look in de aars krijg en er weer verder gerampetampt wordt. En dat vaak meerdere keren in een shot
Ja inderdaad, onbegrijpelijk slecht is datquote:Op zondag 13 maart 2011 14:25 schreef Baalhaar het volgende:
Als ze de kont van de vent filmen wanneer die achterlangs gaatzit je opeens te fappen op een behaarde reet
quote:Op zondag 13 maart 2011 14:25 schreef Baalhaar het volgende:
Als ze de kont van de vent filmen wanneer die achterlangs gaatzit je opeens te fappen op een behaarde reet
Wat zo'n anal prolapse? Of gewoon zo'n open gespreide kont. Dat ass-gapen vind ik wel sexy altijd.quote:Op zondag 13 maart 2011 13:58 schreef n8n het volgende:
Wat mij nogal irriteert is als de lul uit de reet getrokken wordt, ik een inside-look in de aars krijg en er weer verder gerampetampt wordt. En dat vaak meerdere keren in een shot
Ja luister eens, dat verzin ik zelf niet. Het is gewoon simpele statistiek dat de gemiddelde rampetampsessie tien minuten tot een kwartier duurt. Tegenover iedere bedatleet (zoals jij?) staan tien Snelle Jelle's die na zes keer op en neer klaarkomen.quote:
quote:Op zondag 13 maart 2011 14:25 schreef Baalhaar het volgende:
Als ze de kont van de vent filmen wanneer die achterlangs gaatzit je opeens te fappen op een behaarde reet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |