Dat kan ook in dat topic. Dat topic is juist om live de wedstrijden te volgen. Daar mag je scores posten wat je wilt. Beetje zonde dat zo'n topic er is en dan niet gebruikt wordt. Het is leuker om alles wat dat toernooi aangaat daarin te houden, lijkt mij dan.quote:
Als je het daar over dit spel hebt zijn er altijd een aantal die dat niet willen lezen.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 00:50 schreef TheGeneral het volgende:
Waarom zitten we niet gewoon hier?
ATP Masters - Indian Wells 2011 #1
Daar is dat topic voor.
Dat valt tegenwoordig denk ik best mee. Die topics worden daar de laatste tijd ook voor gebruikt. En dat vind ik ook logisch. En als iemand je lastig valt, zal ik die persoon wel even aanspreken op zijn of haar gedragquote:Op vrijdag 11 maart 2011 00:54 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Als je het daar over dit spel hebt zijn er altijd een aantal die dat niet willen lezen.
nu wel allebei een breakquote:Op vrijdag 11 maart 2011 20:20 schreef franklop het volgende:
Mello en Raonic verspelen allebei al wat breakpoints in de eerste game
quote:Op maandag 11 april 2011 12:41 schreef luckass het volgende:
We gebruiken hier het MC topic toch voor?
Waarschijnlijk, maar ik vertrouw Volandri net zo min.quote:Op maandag 11 april 2011 15:31 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Je zit verkeerd hier, maar ik neem 'm mee
Hehe, ik bedoel dat je in het verkeerde topic zitquote:Op maandag 11 april 2011 16:00 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk, maar ik vertrouw Volandri net zo min.
quote:Op maandag 11 april 2011 16:08 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Hehe, ik bedoel dat je in het verkeerde topic zit
Dan zou mijn switch wel zeer bedroevend zijn.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:28 schreef danusz1986 het volgende:
Andreev wint! En Nieminen gaat verliezen!
dat was het, want 7-6, 6-3 verlorenquote:Op maandag 6 juni 2011 13:31 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Dan zou mijn switch wel zeer bedroevend zijn.
Omg.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:31 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Dan zou mijn switch wel zeer bedroevend zijn.
Verneukt nu ook weer meteen 3 BP'squote:Op maandag 6 juni 2011 14:15 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja, maar goed. Stakhovsky is gewoon een zwabber.
1/12 inmiddelsquote:Op maandag 6 juni 2011 14:16 schreef Salamando het volgende:
[..]
Verneukt nu ook weer meteen 3 BP's.
1/7.
Edit: 1/10 BP's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |