Een complete grote baan van fleischman locomotief, 4 wagons, 2 coupe`s, iets van 25 huisjes, een koploper (nieuwprijs 300 gulden) ontelbaar veel miniatuur autotjes, poppetjes en had alles op een grote inklapplank vol met wegen en bomen.quote:Op donderdag 10 maart 2011 10:39 schreef Zwolsboy het volgende:
Kick,
Wat voor spul had je dan foto?![]()
Sommige spul is wel 10x zo veel waard als 20 jaar terug maar ander spul zoals Lima is geen cent meer waard haha.
Wisselstroom en gelijkstroom bestaat eigenlijk niet meer.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:03 schreef FredvZ het volgende:
Wisselstroom is juist met sleepcontact.
Gelijkstroom is met twee rails en is DC.
Maar ik heb vanalles staan, voornamelijk Duits materieel:
- moderne dubbeldekkers
- zilverlingen (silberlingen)
- umbauwagens
- zware diesellocs uit de 215/216/218 reeks
- lichtere diesellocs uit de 212 reeks
- en drie stoomlocs
- een treinstel (reeks weet ik niet uit mijn hoofd)
- een railbus met bijwagen (aandrijving defect)
Verder nog wat materieel van verschillende pluimage, waaronder een stuk 20/30 goederen wagons en een 3 tal rijtuigen uit tijdperk II (collectors item)
Ook nog wat gebouwde en ingebouwde huisjes en een verhuisdoos vol met rails, wissels, electrische schakelaars voor de wissels en trafo's.
Bijna alles is van fleischmann (een enkele loc/rijtuig/wagon is van Lima of roco) en voorzien van profi koppelingen.
Als je interesse hebt wil ik wel uitzoeken hoeveel het precies is en kan ik je ook een prijs noemen.
De dubbeldekkers zijn allemaal 1:87, de zilverlingen zijn van verschillende bouwjaren (en ook van verschillende lengtes), de ümbau en Tijdperk II rijtuigen zijn korter dan 24 cm (aangezien de rijtuigen in het echt ook korter zin)quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:14 schreef Zwolsboy het volgende:
Welke schaal zijn jou rijtuigen 1:87 of 1:100? (lengte van je rijtuigen zijn ze 30 cm of 24/26cm)
De boel staat in de berging in dozen op dit moment, dus foto's moet ik een keer maken.quote:Fotos ?
Ligt er een beetje aan wat je allemaal wil hebbenquote:Prijs?
Geen flauw idee. Ik heb zelf altijd analoog gereden en me nooit bezig gehouden met digitale mogelijkheden.quote:Digitaal voorbereid ? (treinen na 2005 zijn digitaal voorbereid met een NEM stekker)
Dat verschilt per item, het is gekocht om mee te rijden, maar sommige rijtuigen hebben slechts enkele meters gereden, anderen vele malen meer en her en der zal dan ook (vooral) een treeplank ontbreken.quote:Staat nieuwstaat ? gebruikt zonder sporen ? bespeelde staat ? veel schade en onderdeeltjes zoek?
Deels met en deels zonder OVPquote:Doosjes aanwezig (heel belangerijk bij modeltreinen gelijk 20/30% meer waard)
Profiquote:Welke merk rails Fleischmann profi gleis (rails met grindbedding of heb je die oude railsen zonder bedding).
Plaatjes van internet. Twee keer een stuurstand rijtuig:quote:Welke moderne dubbeldekker heb je ?
FredVZ wil je deze treinen nog verkopen?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 08:54 schreef Zwolsboy het volgende:
FredVZ, Ben je er nog?
Op PM ben je niet bereikbaar![]()
![]()
Tevens kick.
Kick,quote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:14 schreef FredvZ het volgende:
Welk merk zoek je?
Gelijkspanning of ook wisselspanning?
Digitaal of analoog?
Alleen rollend materieel of ook rails?
Het is allemaal Marklin spul.quote:Op zaterdag 26 april 2014 20:48 schreef Zwolsboy het volgende:
65 KILO ?
Fotos...?
Via pm/dm...?
Mocht het echt goed spul zijn, dan vang je ook duizenden euries van mij![]()
Hopelijk heb je wel echte merk treinen (Roco, Trix, Marklin) en niet al te oud, geen met metalen wagonnetjes uit de jaren 70 enzo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |