Donequote:Op maandag 7 maart 2011 14:03 schreef Tha_Erik het volgende:
Kan de OP er niet in zetten omdat ik op mijn telefoon zit.
Je bent hartstikke lief jij.quote:Op maandag 7 maart 2011 15:36 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja bedankt he! Ik ben áltijd aardig voor je geweest
! Ik wel.
De garage heeft je niet wakkergebeld?quote:
Als ik maar 2 uur geslapen had was het vannacht niet goed gekomen.quote:
Dat dus, maar ik was te lat bij de telefoon en nu is ie de hele tijd in gesprek.quote:Op maandag 7 maart 2011 15:47 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
De garage heeft je niet wakkergebeld?
Ik zie dat echt nog steeds niet werken hoorquote:Op maandag 7 maart 2011 15:49 schreef iBenny het volgende:
Maar die ontbijtservice...
Je moet gewoon vroeg opstaan. Goed plannen en mocht heel druk zijn, dan moet je meerdere personen achter de hand kunnen hebben(denk aan valentijns-, moeder- of vaderdag).
Voor de rest zou je de rest van de dag wel voor jezelf kunnen hebben, omdat je alleen telefoon op hoeft te nemen en met een goede site krijg je het vooral via mail binnen.
http://www.beschuitje.nl/quote:Op maandag 7 maart 2011 15:50 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik zie dat echt nog steeds niet werken hoor. Wie gaat er nou een ontbijt bestellen
?
Was vandaag nog niet echt bijzonder. Eigenlijk meer een kenningsmakingsrondje.quote:Op maandag 7 maart 2011 15:54 schreef Lutte het volgende:
[..]
Hoe was die groepstherapie (of zoiets) gegaan?
Maar je denkt wel dat het iets kan gaan worden?quote:Op maandag 7 maart 2011 15:55 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Was vandaag nog niet echt bijzonder. Eigenlijk meer een kenningsmakingsrondje.
Ja, denk het welquote:Op maandag 7 maart 2011 15:56 schreef Lutte het volgende:
[..]
Maar je denkt wel dat het iets kan gaan worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |