En dat ze daarna gaan frauderen i.p.v. de consequenties dragen is typisch voor klapjosti's...quote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:02 schreef MalaCocinera het volgende:
Ik vind het nogal shocking dat die klapjosti's ongeschoold zijn. En die quotum snap ik ergens wel, het is een beetje ter voorkoming dat die klapjosti's helemaal niets doen maar wel het geld opstrijken.
Nee, dat betekent dat zo'n quotum nergens op slaat. Straatcoaches inzetten werkt gewoon.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:48 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
En dat ze daarna gaan frauderen i.p.v. de consequenties dragen is typisch voor klapjosti's...
of ze stiekem dealen weet ik nietquote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:17 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
Ben wel benieuwd naar ervaringen van anderen met straatcoaches.
Tuig subsidiëren om ander tuig in het gareel te houden. Het zou zowaar door de linkse politiek kunnen zijn bedacht. Gooi ze gewoon allemaal, inclusief coaches, de bak in en voer de dwangarbeid weer in zodat ze zelf de onkosten kunnen betalen.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 11:37 schreef paddy het volgende:
De straatcoaches zie je nu dus ook minder hier. Blijkbaar hebben ze met hun aanwezigheid voor aardig wat rust gezorgd.
precies. 1 dagje door een wijk als Overvecht en je weet genoeg. Ook raar idee eigenlijk, die gasten op straat. Moeten dan een kutopvoeding op straat corrigeren.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 18:18 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Komen ze daar nu pas achter? Tering hey.
Dan steelt ali en speelt mo de nette dude. laptop wordt verkocht en mo gaat braaf op straat betaald hangen voor een mogelijk veiliger gevoel. Ze delen beide de winst Succes verzekerd.quote:Op zondag 6 maart 2011 00:40 schreef WammesWaggel het volgende:
Hier zie ik ze ook weleens hangen, zowel Marokkanen als Turken en Surinamers, een beetje cola drinken of patat eten meer niet.
Maar verder is er in mijn wijk ook niet zoveel voor ze te doen, het is hier relatief veilig en er wonen hier dus niet zoveel allochtonen.
Misschien geven de coaches sommige mensen wel een veiliger gevoel, het is moeilijk om dat in een cijfer te vertalen...
Je hebt zeker gelijk. Het is echter vechten tegen de bierkaai. Rationeel denken is de linksmens niet bestemd.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 18:16 schreef voice-over het volgende:
[..]
Tuig subsidiëren om ander tuig in het gareel te houden. Het zou zowaar door de linkse politiek kunnen zijn bedacht. Gooi ze gewoon allemaal, inclusief coaches, de bak in en voer de dwangarbeid weer in zodat ze zelf de onkosten kunnen betalen.
Het is een proef.quote:Op zondag 6 maart 2011 02:40 schreef Zienswijze het volgende:
Als ik dit topic doorlees, schud ik vermoeid mijn hoofd: links en rechts worden het toch nooit eens met elkaar. Dit bericht laat alweer zien dat overheden niet met geld kunnen omgaan. Daar waar belasting van de burgers wordt geint, wordt belastinggeld verspild. In dit geval is het de linkse kliek die kost wat het kost aan het project "straatcoaches"wilt vasthouden.
Mede hierdoor overweeg ik sterk om naar de VS te emigreren. Jammer dat links weer een hoogopgeleide het land uitjaagt. Niet dat daar alles perfect is, maar omdat men daar minder belasting afdraagt, valt er ook minder belastinggeld te verspillen. Oja, één tip aan links: criminelen moet je niet met straatcoaches verwennen, maar in de bak gooien als ze wangedrag plegen (de kosten ervan moeten ze zelf betalen).
En wat als jongeren wettelijk gezien nog niet de wet overtreden? Is het dan beter om af te wachten totdat ze de wet overtreden en ze dan in de bak gooien? Of is proberen te voorkomen beter dan proberen te genezen?quote:Oja, één tip aan links: criminelen moet je niet met straatcoaches verwennen, maar in de bak gooien als ze wangedrag plegen
Soms wel, meestal niet.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 15:45 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, dat betekent dat zo'n quotum nergens op slaat. Straatcoaches inzetten werkt gewoon.
Ik weet niet precies wat jij ziet in Overvecht, maar er gebeurt hier dus gewoon helemaal niks, ondanks dat de wijk slecht aangeschreven staat.quote:Op zondag 6 maart 2011 00:43 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
precies. 1 dagje door een wijk als Overvecht en je weet genoeg. Ook raar idee eigenlijk, die gasten op straat. Moeten dan een kutopvoeding op straat corrigeren.
Beleid zou op de opvoeding gericht moeten zijn.
Mja, Tuig kan het niet zijn, want ze moeten een bewijs van goed gedrag hebben. Net als bij de politie, kom je er zonder niet in. Beetje vooroordelen dus. Kijk maar eens bij een beveiligersbedrijf. Daar kun je echt niet zonder dat papiertje aan de bakquote:Op zaterdag 5 maart 2011 18:16 schreef voice-over het volgende:
[..]
Tuig subsidiëren om ander tuig in het gareel te houden. Het zou zowaar door de linkse politiek kunnen zijn bedacht. Gooi ze gewoon allemaal, inclusief coaches, de bak in en voer de dwangarbeid weer in zodat ze zelf de onkosten kunnen betalen.
Oh my, en ineens ben ik weer linksquote:Op zondag 6 maart 2011 02:42 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Je hebt zeker gelijk. Het is echter vechten tegen de bierkaai. Rationeel denken is de linksmens niet bestemd.
Straatcoaches...hoe kom je daarop
Het leger in de straten, nee, je hebt gelijk, dat is goed voor dit landquote:Op zaterdag 5 maart 2011 07:21 schreef voice-over het volgende:
[..]
Een voorbeeld dus van een zinloos, geldverspillend links projectje. Linksen zijn er heel goed in belastinggeld te verspillen maar zijn niet in staat om maatschappelijke problemen adequaat aan te pakken. Zo zou ik in die wijken waar veel Marokkaans tuig woont geen straatcoaches maar keiharde, gewapende mariniers stationeren. Eens kijken of dat schorem dan nog zo'n grote bek heeft.
De meeste straatcoaches zijn zelf kk marrokaantjes. Niet verwonderlijk dus.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 07:21 schreef voice-over het volgende:
[..]
Een voorbeeld dus van een zinloos, geldverspillend links projectje. Linksen zijn er heel goed in belastinggeld te verspillen maar zijn niet in staat om maatschappelijke problemen adequaat aan te pakken. Zo zou ik in die wijken waar veel Marokkaans tuig woont geen straatcoaches maar keiharde, gewapende mariniers stationeren. Eens kijken of dat schorem dan nog zo'n grote bek heeft.
Wat zijn kk marrokaantjes?quote:Op zondag 6 maart 2011 12:25 schreef kontknager het volgende:
[..]
De meeste straatcoaches zijn zelf kk marrokaantjes. Niet verwonderlijk dus.
Het is de bedoeling dat die straatcoaches de "overlastplegers" aanspreken in de taal van de straat en dat daarmee crimineel/overlastgevend gedrag wordt verminderd. Deze mensen maken het schijnbaar alleen maar erger en doen er zelf aan mee. Gewoon weer de zoveelste linkse hobby.quote:Op zondag 6 maart 2011 13:36 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat zijn kk marrokaantjes?
En wat is er tegen als je coaches werft uit de eigen gelederen en de eigen buurt? Het lijkt me juist een pre als de mensen met elkaar en de buurt bekend zijn.
Je hoeft helemaal niemand in te zetten. We hebben toch de politie die ingrijpt wanneer mensen overlast plegen?quote:Op zondag 6 maart 2011 07:39 schreef paddy het volgende:
[..]
Oh my, en ineens ben ik weer linksVorige week was ik nog een PVV-stemmer volgens bepaalde users
Ik ben enorm blij dat ze er zijn. Gewoon inzetten waar het vaak onrustig is, en niet inzetten waar het meestal rustig is. Zo moeilijk is dat toch niet?
Ja dat snap ik ook wel, en ik vroeg het aan kontknager. Dat er een paar buiten hun boekje gaan, zegt me niet zoveel.quote:Op zondag 6 maart 2011 14:34 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Het is de bedoeling dat die straatcoaches de "overlastplegers" aanspreken in de taal van de straat en dat daarmee crimineel/overlastgevend gedrag wordt verminderd. Deze mensen maken het schijnbaar alleen maar erger en doen er zelf aan mee. Gewoon weer de zoveelste linkse hobby.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |