niet.. mams praat over zielige asielzoekers hoe boeiendquote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:00 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
tegenslag voor knetter![]()
![]()
. Hoe herstelt ze zich?
Zeker PvdA-stemmend, je moeder?quote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:02 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
niet.. mams praat over zielige asielzoekers hoe boeiend![]()
Weet ik gewoon. JWZ>.quote:
Tja, woon maar in de Randstad. Dan praat je wel anders over het binnenhalen van allerlei volk... Tuurlijk zitten er wel echte asielzoekers tussen maar al die Somaliërs die we binnenhalen, kom op zeg.quote:
eens.. teveel profiteursquote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:05 schreef Ragboer het volgende:
[..]
Tja, woon maar in de Randstad. Dan praat je wel anders over het naarbinnennemen van allerlei volk... Tuurlijk zitten er wel echte asielzoekers tussen maar al die Somaliërs die we binnenhalen, kom op zeg.
Was heel lekkerquote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
ik maakte mijn post en ik drukte op invoeren. niks verkeerds aan?
[..]
Lekker gegeten?
Die Rutte mag van mij doodquote:
Dit.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:08 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Die Rutte mag van mij doodIk vond het al een lul voordat ie premier werd
Ik had zo eens een discussie met iemand uit Bolsward (quote:
ik vind rutte baasquote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:08 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Die Rutte mag van mij doodIk vond het al een lul voordat ie premier werd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja maar daar kom ik nooit in de buurtquote:Op vrijdag 4 maart 2011 18:45 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Blijft Noord-Holland.
Maar fuck Nederland, als ik binnen ben vertrek ik naar België en neem mijn Popje mee
quote:
quote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:08 schreef Snuf. het volgende:
Rutte is zo een man die je beter kunt laten inslapen.Inslapen? NekschotSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Who motivates the motivator?
Die gast komt nooit opdagen bij debatten. Treurig hoe die man met zijn verantwoordelijkheden omgaat, was ook wel van tevoren te verwachtenquote:
Dat denk ik ook hoor, je lijkt me een ontzettend grappig iemandquote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:09 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
ik ben normaal best aardig, denk ik
Gelukkig weten we je achternaam, en dus die van je opa, even nazi doen hoorquote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:09 schreef Snuf. het volgende:
Mijn opa is baas hij heeft een smak geld in Belgie om belasting te ontduikenEcht een eindbaas mijn opa.
Heb jij echt in de trein je string en legging uit gedaan?quote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:10 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
Hey ieder zijn eigen mening, dankzij het stemmen kan ieder op zijn favo stemmen
laat elkaar in waarde en bladiebla liefde enzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |