Daarom dacht ik, laat ik het maar proberenquote:
Ja maar wtf was denk toch niet zijn missie:Squote:Op woensdag 2 maart 2011 17:35 schreef Tamaartje het volgende:
Gerard zegt tegen Guido: Ik wil nog even zeggen, niets is wat het lijkt, en we krijgen allemaal een beloning.
Dat dus nog even voor de mensen die het gemist hadden
Ik denk dat hij 2 opdrachten hadquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:35 schreef minzo het volgende:
[..]
Ja maar wtf was denk toch niet zijn missie:S
quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:36 schreef Stability het volgende:
ik weet het niet hoor, maar zouden die straten op het behang nou niet gewoon een hint naar het monopolyspel zijn?
Zien we vanavond gok ik, aangezien haar man in de uitzending zit begreep ik.quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:35 schreef maickeltje het volgende:
wat heeft sofia eigenlijk gekregen voor die knuffels?
dan zal dat de beloning wel zijnquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:37 schreef Urb het volgende:
[..]
Zien we vanavond gok ik, aangezien haar man in de uitzending zit begreep ik.
Ben blij dat je het gescreend hebt. gecapt.quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:34 schreef Stranger het volgende:
Ze focussen nu wel heel erg op de tafel buiten, ze denken dat er iemand een ongeluk met een boot heeft gehad.
[ afbeelding ]
En dit is de subtiele manier van Sofia, Laura, Guido en Sharon om te zeggen dat ze Gerard niet bij hun overleg willen hebben
quote:Raden ze morgen het geheim van Gerard?
Het geluidsfragment van de rinkelende kassa houdt iedereen nog steeds bezig. Philip en Aafke liggen te fluisteren in de tuin en komen samen op het idee dat Gerard misschien de miljonair in het gezelschap is. Alles klopt, hij heeft een compleet nieuwe garderobe aangeschaft voor het programma, hij heeft een dure smaak en hij draagt een dikke zegelring om zijn vinger. Philip kan alleen niet meer raden naar geheimen omdat hij eerder deze week al drukte voor ridder Alex. Ze smeden samen het plan dat Aafke deze taak op zich neemt. Morgen wordt een spannende dag.
Wat een bullshit, een auto ongeluk is ook een ramp op kleine schaal, fuck toen ik mijn auto total reed dacht ik dat ik even goed dood zou gaan. Maakt voor mij geen hol uit of het met water is of met een aanrijding.quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:37 schreef muzas het volgende:
Sjerren tegen laura: Ik denk niet dat er hier mensen zitten die een ernstige ramp overleeft hebben....
ze heeft het over een ernstige ramp, dat is niet te vergelijken met een auto ongelukquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:40 schreef toxikon het volgende:
[..]
Wat een bullshit, een auto ongeluk is ook een ramp op kleine schaal, fuck toen ik mijn auto total reed dacht ik dat ik even goed dood zou gaan. Maakt voor mij geen hol uit of het met water is of met een aanrijding.
mag ze er over liegen?quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:41 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Ze mag er over praten zolang ze maar niet zegt dat het haar geheim is
Lulkoek, wacht maar tot jezelf bijna doodgaat.quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:41 schreef maickeltje het volgende:
[..]
ze heeft het over een ernstige ramp, dat is niet te vergelijken met een auto ongeluk
Nu ik eraan denk beide jahquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:41 schreef Urb het volgende:
Zoooo, mooie clue !
voor Servio of Maik.. of beiden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |