Van mijn schoonzus leven alle oma's nog en 1 opa. Die hebben dus gewoon achterkleinkinderen meegemaaktquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:11 schreef charmed_angel het volgende:
Mijn oma's en opa's zijn er ook niet meer. Maar heb wel een lieve oma er bij gekregen, die van rob
Kachel aan, het is bijjjjna voorjaar.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:17 schreef Kally het volgende:
[klaagmodus aan] Wat is het koud, en ik ben die kou zat[klaagmodus uit]
Ja inderdaad. Het is wel eens beter weer geweest op 1 maart. Maar als het over 2 weken maar lekker weer is, vind ik alles bestquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:17 schreef Kally het volgende:
[klaagmodus aan] Wat is het koud, en ik ben die kou zat[klaagmodus uit]
Ja ik ben vol goede hoop, maar al sinds november kouquote:
Hey jijquote:
Nog even lief, wanneer moet je nou, deze week of volgende?quote:
Ja, bijholte ontsteking, ik heb nu een kuur voor een week...quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:21 schreef Kally het volgende:
Hoe is het Symph, al naar de dokter geweest?
asjemenou ?quote:
Oeh beterschap en sterktequote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:22 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ja, bijholte ontsteking, ik heb nu een kuur voor een week...
Het voelt ook niet echt fijn
Nee dat snap ik, dat is ook vreselijk pijnlijk, moet je het hebben in combi met keel- en voorhoofdholteontsteking, das fijnquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:22 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ja, bijholte ontsteking, ik heb nu een kuur voor een week...
Het voelt ook niet echt fijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |