niks gzien, maar kruidvat kennende zijn die er pas over 2 wekenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:42 schreef Nagelschaartje het volgende:
Iemand nog langs de Kruitvat geweest voor de nieuwe collecties vandaag?
Maar ik wil alquote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:45 schreef Mirjam het volgende:
[..]
niks gzien, maar kruidvat kennende zijn die er pas over 2 weken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:48 schreef Mirjam het volgende:
lindy, ik zag dit op twitter, is het wat voor je?Ik wou het ook hier gaan posten voor haarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The way that you flip your hair gets me overwhelmed.
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:48 schreef Mirjam het volgende:
lindy, ik zag dit op twitter, is het wat voor je?Ze heeft haar diploma nog niet toch? Denk niet dat Michael todd er dan intraptSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 01-03-2011 18:51:22 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier is ook wel wat te doen.. vanaf morgenavond, maar zaterdag begint het ECHTquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:04 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Hier beginnen ze al op donderdag![]()
Jup... Ik was mega pissig gisterenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:05 schreef Lindytje het volgende:
Wat is dit???? Topchef?
Waar is mijn eindbaas House?
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:11 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Jup... Ik was mega pissig gisterenHad al een klote dag op het werk (ongeloofelijke hoofdpijn
) én was laat thuis maar nét op tijd voor house... Is het afgelopen.
Stoppen ze freaking midden in het seizoen arghhhh![]()
Ahhhhh dat lucht op
Wat dan?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:14 schreef Lindytje het volgende:
[..]
En dan zenden ze het 's avonds om 22.00u uit... Ja, dan zit ik meestal andere dingen te doen..
Meestal opdrachten voor school maken, omdat ik alles altijd uitstelquote:
Oh, ik dacht vieze dingenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:21 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Meestal opdrachten voor school maken, omdat ik alles altijd uitstel
Dan lig ik meestal al in bed heurrquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:28 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Bwhehehe
Nee, meestal niet rond 22.00u
Nope, hier pas rond een uur of 24.00... Hoewel de andere partij dan soms al wel een uurtje ligt te tukkenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:29 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Dan lig ik meestal al in bed heurr
paast SI een halfjequote:
HAHAHAHAHA doosjequote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:39 schreef SpaceInvaders het volgende:
LOL IK HAD WEER EEN DOMME ACTIE
mn broer en schoonzus komen zo hierheen, dus deurbel gaat, ik doe open en schreeuw VISITEEEE
is het collecte
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:39 schreef SpaceInvaders het volgende:
LOL IK HAD WEER EEN DOMME ACTIE
mn broer en schoonzus komen zo hierheen, dus deurbel gaat, ik doe open en schreeuw VISITEEEE
is het collecte
ik heb geen velletjes, voor het slapen gaan smeer ik er altijd een dikke laag blistex repair dinges op en dan heb ik 24 uur blozende lipjes!quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:20 schreef expiratorial het volgende:
heb van de week ook die max factor marker gekocht maar vind t maar een apart gevalletje eigenlijks...
t accentueert je velletjes best wel erg en ik had de 03 gekocht die roze zou moeten zijn maar op de lippen is ie toch echt meer rood.
maar voor mij ook een grote plus,je voelt het niet zitten!
heb een hekel aan een laag op mn lippen.
maar de marker prikt eerst wel wat met het opbrengen,toch een beetje typisch. maar ja,dat kan ook komen doordat mn lippen een beetje schraal zijn natuurlijk
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:58 schreef SpaceInvaders het volgende:
IK WIL DAT HET DONDERDAG ISIk wil ook dat het donderdag is!!! Maar dat is omdat we dan de sleutels van ons nieuwe huisje krijgen!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Topchef is trouwens wel tof, maar ben helaas te laat klaar met werken om het te volgen.I had a signature once. It was awful.
Je zit in de IT! Waarom download je niet alle seizoenen?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:11 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Jup... Ik was mega pissig gisterenHad al een klote dag op het werk (ongeloofelijke hoofdpijn
) én was laat thuis maar nét op tijd voor house... Is het afgelopen.
Stoppen ze freaking midden in het seizoen arghhhh![]()
Ahhhhh dat lucht op
Nog niet weggaan!! I needz UR halpquote:Op dinsdag 1 maart 2011 20:25 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Je zit in de IT! Waarom download je niet alle seizoenen?
Ik heb van tig series alle seizoenen op mijn media tank staan
Ik ben weer verder gamen
Ik heb sowieso geen uitnodiging voor msn gehad van je...maar ik heb problemen met e-mailquote:
heb em haal maar weer wegquote:Op dinsdag 1 maart 2011 20:30 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ik heb sowieso geen uitnodiging voor msn gehad van je...maar ik heb problemen met e-mail
ff snel mijn msn adres voordat ik 'm weer weghaal
SQ WAT BEN JE HARIG! .. oh wait ... kittehquote:Op dinsdag 1 maart 2011 20:32 schreef Stormqueen het volgende:
Op verzoek: SQ met liptint, na ongeveer 4 uur dragen:
[ afbeelding ]
En omdat het zo uniek is dat iemand het ooit te zien krijgt: the third kitteh!
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |