quote:Op de Afsluitdijk maximaal 130
Vanaf 1 maart mag er op de Afsluitdijk 130 kilometer per uur gereden worden. Het is het eerste traject in ons land waar dat op proef wordt ingevoerd.
Het kabinet gaat op meerdere snelwegen experimenteren met een maximumsnelheid van 130. Op het traject A7 Wognum-Afsluitdijk mag dag en nacht met deze snelheid gereden worden.
Op bijvoorbeeld de A2 en A16 mag vanaf mei met 130 gereden, maar alleen als de verkeersdrukte dat toelaat.
klopt toch ook, iedereen heeft een andere auto ;-) ze gaan niet allemaal 180quote:Op dinsdag 1 maart 2011 06:48 schreef truepositive het volgende:
Waarom geen 180 met een speciaal rijbewijs?
Iedereen is gelijk, maar in het verkeer toch niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat speciale rijbewijs is er ook. Je kunt nu prima 180 km/u rijden op plekken op de afsluitdijk waar je 130 km/u. Na correctie ga je dan net niet 50 km/u te hard en moet je een boete betalen. Zie die boete als een speciaal rijbewijs om 180 km/u te kunnen rijden.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 06:48 schreef truepositive het volgende:
Waarom geen 180 met een speciaal rijbewijs?
Iedereen is gelijk, maar in het verkeer toch niet.
Waar je op veel stukken maar 100km/u mag. En dan op de smalle tweebaans A44 waar op bepaalde stukken zelfs geen verlichting is mag je weer wel 120 km/u.quote:
Op de grootste gedeelte van de A1 tussen Duitsland en Amersfoort is er ook geen verlichting, en mag je toch 120 km/u. En op de uitstekend verlichte A2 mag je onder de mom van "milieu blablabla' niet harder dan 100.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 09:17 schreef Dlocks het volgende:
Waar je op veel stukken maar 100km/u mag. En dan op de smalle tweebaans A44 waar op bepaalde stukken zelfs geen verlichting is mag je weer wel 120 km/u.
190 ftwquote:Op dinsdag 1 maart 2011 10:30 schreef woid het volgende:
[ afbeelding ]
wat ben ik toch blij dat ik in Beieren woon....
Toch knap van de PVV om zoveel stemmen binnen te slepen vanwege een 10 km verruiming.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 07:32 schreef DustPuppy het volgende:
Allemaal symboolpolitiek.
Slaat werkelijk weer compleet nergens op. Maar goed, blijkbaar houdt het stemvee van symboolpolitiek. Zeker bij de PVV-stemmers merk ik dit erg vaak.
Bestuurders zijn per definitie incompetent. Als je naar competentie kijkt mag 99% van de automobilisten niet rijden.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 07:43 schreef truepositive het volgende:
Als het asfalt op orde zou zijn, was er geen enkele reden waarom competente bestuurders geen 180 zou mogen rijden tijdens 'non-spits' tijden.
Je noemt meteen de meeste redenen op waarom 130 km/h nooit breed ingevoerd zal gaan worden in Nederland, het is gewoon praktisch gezien bijna nergens goed in te voeren. Ik reed er vroeger een paar keer per maand langs van Lwd naar schiphol, en dan scheelde 140 op de afsluitdijk uiteindelijk 1 kopje koffie drinken op de reistijd, nou niet echt een levensgroot verschil.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 07:29 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
Gisterenavond heb ik nog op de afsluitdijk gereden met de auto.
Het is één grote nepperij. De afsluitdijk is qua wegdek helemaal verrot. Overal gaten, een groot deel is met borden op 100 km per uur gesteld om geen schade aan de auto's te krijgen. Tussen die 100 km stukken en de stukken waar je 70 moet (bij de sluizen) kan je dan 130, maar dat is maar een paar kilometer en daar is de weg ook niet erg goed.
Verder werd er al bijna nooit gecontroleerd op snelheid, iedereen die wil rijdt er dus al een stuk harder (wel ondertussen kuilen en gaten proberen te mijden).
Van deze beslissing klopt geen ene reet. Symboolpolitiek van de overheid voor mensen die nooit op de afsluitdijk komen. De personen die er wel dagelijks op rijden lachen hierom.
Kan het net niet lezenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |