Jij opent het topic en dan noem je mij domquote:Op zondag 27 februari 2011 21:54 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ja je bent wel erg dom he
hoe oud ben je 17 ??
doe je ook zo op school?/quote:Op zondag 27 februari 2011 22:00 schreef vergezocht het volgende:
[..]
Jij opent het topic en dan noem je mij dom
Het is dat jij als 12 jarige autist het zegt als het nou om een normale user ging had ik het misschien serieus genomen.quote:Op zondag 27 februari 2011 21:05 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
De Dollar en de Euro zijn gedoemd te klappen. Waarom zou je dan nog uberhaupt op zoek gaan naar beleggingen, beter behoud je je kapitaal en koop je tastbaar goud.
In 2003 was goud nog 300 dollar per ounce.. nu is het 1400 dollar per ounce.
Dit betekent niet dat goud 400% is gestegen in waarde... Dit betekent dat de dollar 400% is gedaald in waarde.
Dus have fun met beleggen![]()
Ik vind een consistente stijging van 400% in de waarder van goud in de afgelopen 7 jaar best wel goed! Hebben jouw aandelen het zo goed gedaan?quote:Op zondag 27 februari 2011 21:28 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
inderdaad een extreme visie.
toch is Buffett het met je eens, want aandelen zijn waardevast
maar waar valt de grootste winst te halen?
[..]
het gaat ook om NU, niet om vier jaar geledenquote:Op maandag 28 februari 2011 12:59 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Ik vind een consistente stijging van 400% in de waarder van goud in de afgelopen 7 jaar best wel goed! Hebben jouw aandelen het zo goed gedaan?
Dit vind ik wel de bestequote:Op maandag 28 februari 2011 18:11 schreef Arcee het volgende:
[..]
En dit topic: Quotes van de stock-fucking-master: Warren Buffett.
Buffett.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 28 februari 2011 18:21 schreef michaelmoore het volgende:
Dit vind ik wel de beste
I never attempt to make money on the stock market. I buy on the assumption that they could close the market the next day and not reopen it for five years.
quote:Op zondag 17 januari 2010 12:40 schreef Arcee het volgende:
Ik vind deze ook sterk: "Only buy something that you'd be perfectly happy to hold if the market shut down for 10 years".
quote:Op maandag 28 februari 2011 18:27 schreef vergezocht het volgende:
TS, Warren Buffet heeft net verteld dat hij het leukst van achteren vindt
Ga alvast voorover TSzodra jij iets zinnigs met je leven doet dat de moeite waard is, gaan mensen ook naar jouw luisterenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Eerst schreef je dat dat kwam door zijn geld. En nu zeg je dat dat aan zijn zinnigheid ligtquote:Op maandag 28 februari 2011 19:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
zodra jij iets zinnigs met je leven doet dat de moeite waard is, gaan mensen ook naar jouw luisteren
zijn uitspraken hadden wel effect op de Wallstraat gisterenquote:Op maandag 28 februari 2011 19:21 schreef vergezocht het volgende:
[..]
Eerst schreef je dat dat kwam door zijn geld. En nu zeg je dat dat aan zijn zinnigheid ligt
Die kerel is volgens mij niet zo bijzonder verstandig. Wel rijk.
Wat jij mogelijk niet begrijpt, TS, is dat hij intelligent voor zichzelf is. Dat hij niet de belangen van anderen ook op het hart heeft. Hij werd rijk door zijn ondernemen, en winstbejag. Maar in een kapitalistische samenleving is dit wel egoistisch van aard en men zoekt alleen naar het beste voor zichzelf. Wat er daarbij komt op de koop toe. Dus hij is wel intelligent maar op een eigenwijze manier.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |