Ik heb zo ongeveer dezelfde maten als jijquote:Op dinsdag 8 maart 2011 21:49 schreef Melochan het volgende:
[..]
Een lotgenootTopjes maat 38/40, broekmaat 42/44
Morgen maar even die broek passen, als 'ie jou zo mooi zit, zit 'ie bij mij misschien ook wel goed. Wil al lang zo'n soort broek, maar de heup is altijd te laag.
Wilde hier net komen postenquote:Op donderdag 10 maart 2011 18:31 schreef MissJ het volgende:
[..]
Ik heb zo ongeveer dezelfde maten als jijHeb van boven meestal 40 en van onder meestal 44.
Heb je de broek inmiddels al gepast?
quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:20 schreef Nora.. het volgende:
Klopt het dat je nog steeds geen gebruik kunt maken van het verlanglijstje?
Nog een lotgenoot! Ik zit op dezelfde maten als Melochan en ik ben gek op chino's. Als ze echt zo mooi staan, ga ik ze echt scoren.quote:Op donderdag 10 maart 2011 18:31 schreef MissJ het volgende:
[..]
Ik heb zo ongeveer dezelfde maten als jijHeb van boven meestal 40 en van onder meestal 44.
Heb je de broek inmiddels al gepast?
Helemaal leuk joh dat je de broek gescoord hebt!quote:Op donderdag 10 maart 2011 18:44 schreef Melochan het volgende:
[..]
Wilde hier net komen posten
Broek gister gehaald, in het rood, in maat 44. Maar die bleek te groot, dus vandaag omgeruid voor een maat 42 in die beige kleur. Suuuuperbroek, en voor dat geld!Morgen maar even terug om te kijken of ze de andere kleuren nog hebben, thanks voor de tip nog
Ja kopen hoor! Chino's zijnquote:Op donderdag 10 maart 2011 22:39 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Nog een lotgenoot! Ik zit op dezelfde maten als Melochan en ik ben gek op chino's. Als ze echt zo mooi staan, ga ik ze echt scoren.Ik hou van chino's,
Ik heb echt hetzelfde figuur als jijquote:Op donderdag 10 maart 2011 22:39 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Nog een lotgenoot! Ik zit op dezelfde maten als Melochan en ik ben gek op chino's. Als ze echt zo mooi staan, ga ik ze echt scoren.Ik hou van chino's,
En vooral deze chino! Eerst had ik het probleem dat zo'n broek als een skinny viel, zo strak zat ie dan. En vaak heeft de bovenkant van zo'n broek van die plooien bovenaan, en daardoor leken m'n benen nog dikkerquote:Op donderdag 10 maart 2011 22:46 schreef MissJ het volgende:
[..]
Helemaal leuk joh dat je de broek gescoord hebt!
[..]
Ja kopen hoor! Chino's zijn![]()
Wel leuk al die lotgenoten![]()
Misschien moeten we een topic voor peren openen? Kunnen we tips uitwisselen voor kleding enzo
Haha succesquote:Op donderdag 10 maart 2011 23:08 schreef Nora.. het volgende:
[..]
Ben ik nu dus vergeten. Alles maar weer een keer doorspitten dus
Ik heb één chino en die valt een beetje als een hobbezak, dus dat is vrij kut.quote:Op donderdag 10 maart 2011 23:13 schreef Melochan het volgende:
[..]
Ik heb echt hetzelfde figuur als jijZag foto's van jou in het 'Wat draag jij vandaag'-topic, en het was alsof ik mezelf zag
[..]
En vooral deze chino! Eerst had ik het probleem dat zo'n broek als een skinny viel, zo strak zat ie dan. En vaak heeft de bovenkant van zo'n broek van die plooien bovenaan, en daardoor leken m'n benen nog dikker
Een topic is nog niet eens zo'n slecht idee, ik heb vaak issues met wat ik aanmoet. Ik eindig vaak bij een spijkerbroek met tuniekje dat over m'n dijen valt
Heb je misschien een aan-foto? Of nog beter, een vergelijkingsfoto met een 'normale' broek?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:23 schreef Melochan het volgende:
Vandaag ook de blauwe en rode chino gehaald
Ik ben ook geen chinofan, maar ben nu helemaal omquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:47 schreef wyccie het volgende:
[..]
Heb je misschien een aan-foto? Of nog beter, een vergelijkingsfoto met een 'normale' broek?![]()
Ik ben niet zo'n fan van dat soort broeken, maar aangezien ik hetzelfde figuurprobleem heb, valt zo'n broek dan misschien gewoon.
quote:Op vrijdag 11 maart 2011 23:19 schreef karoltje het volgende:
Hebben julllie het over die chino die uitverkocht staat op de site?
quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:53 schreef MissJ het volgende:
Afgelopen weekend deze broek in alle 3 de kleuren gekocht. Zit echt perfect! En dat voor nog geen 10 euri per stuk. Ook te koop in de onlineshop trouwens.
IH&M
![]()
Heey precies deze broek dragen de IKEA/GAMMA medewerkers ook altijd.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:53 schreef MissJ het volgende:
Afgelopen weekend deze broek in alle 3 de kleuren gekocht. Zit echt perfect! En dat voor nog geen 10 euri per stuk. Ook te koop in de onlineshop trouwens.
IH&M
![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 00:24 schreef Allessio het volgende:
[..]
Heey precies deze broek dragen de IKEA/GAMMA medewerkers ook altijd.
Geschikt om in te werken en als vrijetijdskleding.
Super functioneel!
Alleen het spijkerjasje blijftquote:Op donderdag 3 maart 2011 19:58 schreef Goodbye het volgende:
Oké, iemand is gevoelig voor de tijdelijke 50% korting![]()
Zojuist dit besteld. Vooral de jasjes zijn een gok, ben benieuwd
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog een fan.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 16:18 schreef karoltje het volgende:
Jeej ik heb 'm nu ook in kaki en blauw! Ik had al veel chino's gepast maar dit is de eerste die mooi zit!.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |