Apk-tjequote:Op dinsdag 1 maart 2011 16:37 schreef rumiii het volgende:
Waar kunnen we appplanet downloaden?
/noobmodeoff
Wat een heldquote:First kernel version published
- CWM recovery as default recovery - not tested
- converts /cache /system to ext4
- copy su binary so you can root your phone easily
Wat een heldquote:First kernel version published
- CWM recovery as default recovery - not tested
- converts /cache /system to ext4
- copy su binary so you can root your phone easily
Heb me niet echt ingelezen nog in android enzo. Maar wat zijn dan de verschillen ertussen, minder services die bij een andere rom op de achtergrond draaien? Welke draaien er dan niet en wat is het verschil in functionaliteit?quote:
heb hem de 1e keer volledig opgeladen en gebruikt totdat ie leeg was ja.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:41 schreef Kandijfijn het volgende:
Heb voor aanzetten en in gebruik name de batterij volledig vol laten lopen?
Puur chemisch gezien niet, software-matig gezien en qau batterij-calibratie wel!quote:
Nieuwste Firmware erop? WSJ5?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:51 schreef Apfel. het volgende:
[..]
heb hem de 1e keer volledig opgeladen en gebruikt totdat ie leeg was ja.
Als ik Samsung Kies draai staat er dat ie de nieuwste firmware heeft.. " pda:jpb / phone:jp3 / csc:jp5 (TNL) "quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:52 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Puur chemisch gezien niet, software-matig gezien en qau batterij-calibratie wel!
[..]
Nieuwste Firmware erop? WSJ5?
Ja, Kies 2.0. Vanuit Kies kan ik dus ook niet update (omdat ie al de nieuwste aangeeft). Misschien komt het omdat het een branded tmobile telefoon is?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:14 schreef Apfel. het volgende:
[..]
Als ik Samsung Kies draai staat er dat ie de nieuwste firmware heeft.. " pda:jpb / phone:jp3 / csc:jp5 (TNL) "
je moet deze batterij leren, dus laad hem zo vaak mogelijk op, dan zal je merken dat ie langer meegaat, het is een zogenaamde li-ion batterij, dus steeds opladen als je thuis bent!quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:09 schreef Apfel. het volgende:
Sinds zaterdag ook deze tel in gebruik, prima ding alleen de batterij is ontzettend kut bij mij. Zondag volledig opgeladen. Ging om 14:00 uur de deur uit en omstreeks 00:00 uur viel de telefoon uit omdat de batterij op was. Ik heb hem niet heel zwaar gebruikt:
- WhatsApp (draait op de achtergrond)
- af en toe facebook (die draait pas zodat ik m open, geen live updates dus)
- email (die synct pas zodra ik 'm open)
- een beetje internetten
- 3g staat wel constant aan.
- (ik gebruik de mp3 speler niet)
Vandaag ook weer. vanmorgen met batterij voor 80% opgeladen, ging om 7 uur uit huis. Omstreeks 15:00 kreeg ik alweer de melding dat de batterij bijna op is. Ik heb de hele dag op school gezeten en er amper wat mee gedaan (beetje hetzelfde als hierboven). Volgens mij klopt dit niet helemaal toch?
Ik heb al de brightness van het beeldscherm op zijn laagst en heb een egaal gekleurde achtergrond (geen animatie). Ik kijk regelmatig bij task manager of er programma's open staan (niet het geval)
Hebben mensen nog tips etc hoe ik mijn batterijduur kan verlengen. Ik weet ook wel dat ie niet 4 dagen mee zal gaan (zoals mijn vorige nokia), maar minimaal 24 uur zou ik toch wel graag willen met normaal gebruik.
las zoiets inderdaad ook op androidforums.com (oid), maar kon nergens nog n bevestiging ervan krijgen.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:45 schreef rumiii het volgende:
[..]
je moet deze batterij leren, dus laad hem zo vaak mogelijk op, dan zal je merken dat ie langer meegaat, het is een zogenaamde li-ion batterij, dus steeds opladen als je thuis bent!
( is mij verteld)
ik doe het iig wel, kan waarschijnlijk niet veel misgaan..quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:49 schreef Apfel. het volgende:
[..]
las zoiets inderdaad ook op androidforums.com (oid), maar kon nergens nog n bevestiging ervan krijgen.
Ow fucked up,...quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:43 schreef Apfel. het volgende:
[..]
Ja, Kies 2.0. Vanuit Kies kan ik dus ook niet update (omdat ie al de nieuwste aangeeft). Misschien komt het omdat het een branded tmobile telefoon is?
Dit. Tmobilequote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:51 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ow fucked up,...
Koop je telefoons dan ook niet branded
Contract verlenging, zat altijd al bij Tmobile, nooit had ik een branded toestel. Tot deze (wist ik van te voren ook niet).quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:51 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ow fucked up,...
Koop je telefoons dan ook niet branded
De oplossing is flashen met Odin of via een registry-hack van Kies ik denk alleen niet dat laatste werkt voor branded telefoons maar je kan er op Googlen. Eerst genoemde is redelijk makkelijk maar heeft risico's.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:59 schreef Apfel. het volgende:
[..]
Contract verlenging, zat altijd al bij Tmobile, nooit had ik een branded toestel. Tot deze (wist ik van te voren ook niet).
Zal wel opzoek gaan naar hoe ik dat kan omzeilen, moet toch wel te doen zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |