Deze mag er nog wel tussenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Terechte klachtquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:37 schreef naatje_1 het volgende:
Samengevat: Kadhafi zegt dat 't allemaal de schuld is van Bin Laden, die drugs en wapens geeft aan jongeren, die stoned mensen doodschieten.
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:37 schreef SperzieboonToon het volgende:
[..]
Deze mag er nog wel tussenHmm noSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:37 schreef SperzieboonToon het volgende:
[..]
Deze mag er nog wel tussenkomt ie weerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Het nummer is grotendeels een monoloog van een man. Hij spreekt zijn meisje, Jeanny, aan. De songtekst is echter zeer suggestief en werd dan ook op verschillende manieren geïnterpreteerd. Er werd namelijk beweerd dat het nummer ging over de moord op een jong meisje en dat het geïnspireerd zou zijn op een lustmoord door de Oostenrijkse seriemoordenaar Jack Unterweger. Er zijn verschillende elementen in het nummer die daarop zouden kunnen duiden: de aanwezigheid in een bos, waar de mannelijke verteller Jeanny aanspoort om daar weg te gaan, de verwijzing naar het feit dat Jeanny een schoen heeft verloren, het heimelijk achtervolgen van het slachtoffer, het interpreteren van de wensen van het slachtoffer tegen haar woorden in, het feit dat hij zegt dat zij bij elkaar horen nadat hij heeft gehoord dat "zij" dichterbij komen en haar niet mogen vinden, ... De toon van de monoloog gaat van sussend tot dwingend, fanatiek en krankzinnig. De suggestie wordt gewekt dat de dader zich seksueel aangetrokken voelde tot het slachtoffer (verwijzing naar haar rode lippen) en dat het slachtoffer uiteindelijk vermoord wordt: als de man haar niet kan hebben, dan kan niemand haar hebben.
Tevens beweerde men dat dit nummer verkrachting en moord verheerlijkt. Bijgevolg werd het nummer door enkele radiozenders van de radio verbannen.
Er komt in de tekst ook een spoken wordpassage voor: een korte newsflash. Dit stuk is ingesproken door een nieuwslezer, die het heeft over het toenemende aantal vermiste personen in de afgelopen maanden. Er wordt ook gesproken over het laatst gekende verdwijning, die van een negentienjarig -naamloos- meisje, dat, op het moment van het nieuwsbericht, reeds vier dagen vermist is. Volgens het bericht wordt ontvoering niet uitgesloten. Dit nieuwsbericht kan niet los gehoord worden van het rest van het nummer. De luisteraar vreest het ergste.
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:38 schreef andreas612 het volgende:
[..]
komt ie weerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik hoor iemand pissen op de achtergrond![]()
Dit is een van de weinige nummers die ik uitgeplozen heb.quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:35 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Dat dusdeze is echt geniaal.
Tevens, Duits![]()
Waar gaat het nummer eigenlijk over?
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:38 schreef SperzieboonToon het volgende:
[..]
![]()
Ik hoor iemand pissen op de achtergrond
ik ben niet duitsquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:38 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Het is niet haten maar jij bent anders omdat je Duits bent en dus van je op
Denk het welquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:39 schreef sharr het volgende:
Pierenjan had je mijn verzoekjens gelezen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |