Ah, de vinger en zere plek....quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:34 schreef macondo het volgende:
[..]
Lemmegetthisstraight ; ze was vergeten dat haar moeder jarig was? Is mogelijk, heb ik ook wel eens. Maar ik woon dan ook niet bij mijn moeder, Glen. En je date woont toch nog thuis?
Nee, dat zou er nog eens bij moeten komen zegquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:34 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Jij hoeft de vrouwen toch niet af te werken?
Waar de neuk heb je het dan over?quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:36 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Nee, dat zou er nog eens bij moeten komen zeg
1) Macondo is met een hoofdletterquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:26 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Ik begin al te begrijpen waarom jij iets met macondo had...
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:38 schreef macondo het volgende:
[..]
1) Macondo is met een hoofdletter
2) Schilderijtje, lekker ding maar bleek alleen op mijn geld uit.
Ik deel geen mannenquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:38 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Waar de neuk heb je het dan over?
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:40 schreef Spirit82 het volgende:
Ik deel geen mannen(tenzij ze al een relatie hebben en ik toch verder niets van ze wil
)
Tuurlijk! Ik wil me wel weer eens goed jong voelen naast iemandquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:43 schreef Schilderijtje het volgende:
Ik zie trouwens dat wij niet heel veel uit elkaar wonen, daten?
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:44 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Tuurlijk! Ik wil me wel weer eens goed jong voelen naast iemand
Ja maar zelfs als ik 40 ben, voel ik me jong naast jouquote:Op donderdag 24 februari 2011 15:46 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]![]()
Jij mag ook nog 40 worden...
Niets mis met vrouwen van 40. Maar als ze 41 worden hoef ik ze echt niet meer - dan zet het verval pas echt in. Brrr...quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:46 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]![]()
Jij mag ook nog 40 worden...
Is niet zo gek...quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:50 schreef Spirit82 het volgende:
Ja maar zelfs als ik 40 ben, voel ik me jong naast jou![]()
quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:52 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Is niet zo gek...![]()
Is allemaal een beetje obvious...
quote:"geloof me de meeste vrouwen komen niet meer aan de man
ja 3 maanden"
quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:03 schreef Schilderijtje het volgende:
Wil een oude kerel van hyves met me daten, ik zeg nee je bent niet leuk genoeg...
Weet je wat ie zegt?
[..]![]()
Nou dan maar niet hè?
Nee, geen behoefte aan.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:36 schreef Dizorn het volgende:
Je had hem serieus een berichtje moeten sturen zoals spirit het zei. En dan afwachten hoe hij dáárop reageert
Lees mn fobo zou ik zeggen, dan weet je genoeg...quote:Op donderdag 24 februari 2011 03:22 schreef Dizorn het volgende:
Zelf arts, Godshand?Of juist directiesecretaresse? kan natuurlijk he
Ik weet dat ik er geen miljonair van wordt, maar ik weet wel zeker dat ik een bovengemiddeld inkomen ga hebben. Ik denk trouwens echt niet dat alle specialisten 24/7 met hun werk bezig zijn, maargoed. Ik hoop er ook nog altijd op dat ik geen dagen van 16 uur ga lopen met m'n coschappen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |