abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_93225583
Velen hier op BNW zullen er als vast al eens mee in aanraking zijn geweest. Een enkeling zal er zelfs veel vanaf weten. Zelf weet ik er niet veel vanaf, maar vind het wel interessante materie om eens wat meer over te weten te gaan komen. Ik heb het over: De Holle aarde theorie



Even dit vooraf: Goed... er zullen mensen zijn die dit lezen en denken "Wat een absolute onzin". Prima, dat mag uiteraard. Het is in ieder geval niet de bedoeling dat je het topic komt verstieren door een beetje te komen trollen. Een geintje is leuk en dat mag natuurlijk ook, maar er moet een grens zijn. Er zijn wellicht mensen die meer van dit onderwerp af weten en die wil ik graag in dit topic hebben. Het helpt dus niet om mensen hier belachelijk te gaan zitten maken. Dus NIET DOEN a.u.b. }:| Alvast mijn oprechte dank voor uw medewerking :)

Dan nu wat informatie over wat deze theorie behelst:

[copy/paste]

De Holle Aarde Theorie

Ondergrondse beschavingen zijn gekoppeld aan de Theorie over de Holle Aarde. Daarin gaat men ervan uit dat er, onder de oppervlakte van onze planeet, rassen en culturen bestaan in binnenaardse Steden.Vaak zijn die bewoners van de wereld onder de aardkorst in technisch opzicht veel verder dan wij aan de oppervlakte. Er wordt wel beweerd dat UFO's niet van andere planeten komen, maar binnen in de Aarde worden geproduceerd door vreemde wezens.

Aan het eind van de 17e eeuw opperde de Engelse astronoom Edmund Halley dat de Aarde uit 4 concentrische bollen bestond en dat het interieur van de Aarde werd bewoond en verlicht werd door een lichtgevende dampkring. Hij veronderstelde tevens dat het verschijnsel Aurora Borealis, dat wat wij Noorderlicht noemen, werd veroorzaakt door ontsnappend gas door de dunne aardkorst bij de polen.

In het begin van de 19e eeuw verspreidde John Symes, een excentrieke oorlogsveteraan uit de 1812 oorlog, het concept van de concentrische bollen zo enthousiast dat de veronderstelde toegang tot binnen aarde de Symes Hole werd genoemd.



Jules Verne schreef Reis naar het Middelpunt der Aarde in 1864, en Edgar Rice Burroughs (1875 - 1950) de schepper van Avonturen op Mars en Tarzan van de Apen, schreef ook romans die zich in de Holle Aarde afspeelden.
Legenden spreken vaak tot de verbeelding van schrijvers van fictie en fictie op zich spreekt weer tot de verbeelding van de pseudo-wetenschappers.

In 1869 had Cyrus Reed Teed, kruidenspecialist en naar eigen zeggen alchemist, een visioen van een vrouw die hem vertelde dat wij aan de binnenkant van de Holle Aarde leven. Bijna 40 jaar lang bracht Teed dit idee naar voren in pamfletten en middels lezingen. Hij richtte er zelfs een cultus voor op onder de naam de Koreshanen; Koresh is het Hebreeuwse equivalent voor Cyrus.
In 1906 publiceerde William Reed het boek: 'Phantom of the Poles', waarin hij beweerde dat nog niemand de noord - en de zuidpool had ontdekt omdat ze niet bestaan! Ergo die polen zijn toegangen tot de Holle Aarde.

In 1913 gaf Marshall Gardner het boek: 'Reis naar het Binnenste der Aarde' uit. Hierin verwierp hij het idee van de concentrische bollen, maar zwoer er bij dat binnen de Holle Aarde een zon scheen die een doorsnee van 600 mijl had. Ook Gardner beweerde dat er zich aan de polen enorme gaten bevonden van enkele duizenden mijlen groot.



In de 40er jaren van de vorige eeuw vormde Ray Palmer een team met Richard Shaver om het Shaver Mysterie te schrijven. Dit was een legende over een beschaving van mensen in de Holle Aarde die op een hoogstaande, en technisch zeer geavanceerde, beschaving kon bogen. Ray Palmer was ook medeoprichter van allerlei SF magazines als FATE, en Flying Saucers from Other Worlds...
Volgens Richard Toronto betichtte de FBI Palmer en Shaver in 1947 ervan een hysterie rond vliegende schotels te creëren, dat maakte hen uiteindelijk tot de vaders van de moderne UFOlogie. Wij weten inmiddels dat de FBI zelf alles er aan deed om het Roswell Incident in de doofpot te stoppen. Dus zodra iemand door de overheidsinstanties ergens van wordt beschuldigd, zitten de overheid er zelf tot over de oren in. En dat gaat nu sterker op dan ooit.

In 1964 publiceerde Raymond W. Bernard een boek met de titel: "De Holle Aarde - De grootste geografische ontdekking in de geschiedenis gemaakt door Admiraal Byrd in het Mysterieuze Land Voorbij de Polen"
Raymond W. Bernard was/is schrijver van esoterie en tevens leider van een afdeling Rozenkruisers.


Admiraal Richard E.Byrd


Admiraal Richard E.Byrd

Het is, voor mensen met een beetje algemene ontwikkeling, bekend dat Richard E. Byrd, admiraal bij de US Navy in 1926 naar de Noordpool vloog en in 1929 over de Zuidpool. In zijn dagboek schrijft Byrd over het binnengaan van de Holle Aarde, om samen met anderen meer dan 17 mijl te reizen tussen bergen, meren, rivieren, groene vegetatie en dierenleven!
Hij schrijft dat hij enorme dieren, die op mammoeten uit de oudheid leken, door de bossen zag gaan. Hij vond zelfs steden en een bloeiende beschaving. De buitentemperatuur was zo'n 23° C, en zijn vliegtuig werd begroet door vliegende machines die hij nog nooit gezien had. Zij escorteerden hem naar een veilige landingsplek waar hij heel hartelijk werd ontvangen door afgezanten van Agartha.Na een rustpauze werden hij en zijn bemanning meegenomen naar de koning en koningin van Agartha. Zij vertelden hem dat het hem was toegestaan Agartha binnen to komen omdat hij hoge moraal, en een ethisch karakter had. Vervolgens vertelden ze hem dat ze zich zorgen maakten over bommen en andere testen die aan de oppervlakte werden uitgevoerd door diverse regeringen. (en dat in 1926 of 1929!) Na dit bezoek werden Byrd en zijn bemanning begeleidt op weg naar de oppervlakte.

In januari 1956 leidde admiraal Byrd een expeditie naar de Zuidpool. Tijdens die expeditie drongen Byrd en zijn team 2.300 mijl door in het binnenste der Aarde. Admiraal Byrd beweerde dat de Noord en de Zuidpool slechts twee van de vele poorten waren naar het Middelpunt der Aarde. Hij schreef zelfs dat hij een zon onder de Aarde heeft gezien.



Dr.Raymond Bernard

In zijn boek 'De Holle Aarde' schrijft Dr. Raymond Bernard over mensen die in Binnen Aarde zijn geweest en wat er met hen is gebeurd. Er wordt in dat boek melding gemaakt van een foto die in 1960 in the Globe and Mail in Toronto/Canada was gepubliceerd. Op die foto was een mooie vallei te zien met weelderig begroeide heuvels.Een piloot claimde toen dat hij de foto had genomen toen hij de Noordpool in vloog. Bernard schreef ook Vliegende Schotels uit het Binnenste van de Aarde. In het boek 'Letters from Nowhere' beweert Bernard contact te hebben gehad met grote mystici in geheime ashrams en met Dalai Lama's in Tibet.Hij was net zo iemand als Gurdjieff. Volgens de officiële lezing... stierf Dr. Bernard aan een longontsteking op 10 september 1965, tijdens een zoektocht in Zuid Amerika naar openingen die naar Binnen Aarde zouden leiden.

Bernard schijnt elke legende die te maken heeft met het idee van een Holle Aarde volkomen geaccepteerd te hebben, zelfs het denkbeeld dat de Eskimo's van Binnen Aarde afkomstig zijn, en dat er - zelfs nu nog - een geavanceerde beschaving leeft, die zo nu en dan hun UFO's naar buiten schieten voor plundertochten of invasie doeleinden. Bernard aanvaardt ook probleemloos de bewering van Richard Shaver dat hij, Shaver dus, de relativiteitstheorie al in Binnen Aarde had geleerd voor Einstein daarmee kwam. Admiraal Byrd noemde Antarctica het 'Land van Eeuwige Mysteriën' In zijn dagboek staat: 'Ik zou wel eens dat land voorbij de (Noord) Pool willen zien. Dat land is het centrum van het Grote Onbekende.'

De Nazi's

Holle Aarde volgens Nazi's.Het idee van een Holle Aarde had enkele aanhangers in Nazi Duitsland. Er wordt zelfs gefluisterd dat Hitler en een deel van zijn staf gedurende de laatste dagen van het Derde Rijk ontsnapten via een opening in de zuid Pool. Sommige van zijn top adviseurs, en misschien ook Hitler zelf, geloofden dat de Aarde hol was, en er was ten minste één expeditie van Nazi militairen, die dat geloof onderzochten om er hun strategische voordeel me te kunnen doen tijdens de oorlog.

De eerde genoemde Cyrus Reed was zo bezeten van dat concept dat hij in 1888 te Chicago een religieuze commune oprichtte. Los van die commune ontstond er in Duitsland een andere 'sekte' die de idee van een Inwendige Aarde aanhing, en daarmee ook bepaalde segmenten van de Nazi hiërarchie beïnvloedde.

Hitlers Nazi's waren ervan overtuigd dat zij waren voorbestemd om de wereld te over heersen, en zij kwamen tot deze idiotie door de acceptatie van vele occulte overtuigingen en oefeningen, inclusief astrologie, de voorspellingen van Nostradamus en de theorie over de Holle Aarde.Omdat zij dachten dat de oppervlakte waarop we leven zich aan de binnenkant van een concave Aarde bevindt, stuurde Hitler een expeditie o.l.v. Dr. Heinz Fischer, voorzien van sterke telescopische camera's naar het Baltische eiland Rugen om de Britse vloot te bespioneren. Fischer deed dat niet door met zijn camera's over zee uit te kijken, maar door zijn lenzen omhoog te richten op de atmosfeer boven de Atlantische Oceaan.Onnodig te zeggen dat de hele expeditie een grote flop werd.



Voorts is er nog de legende dat Hitler en zijn Nazi consorten aan het eind van de Tweede Wereldoorlog uit Duitsland wisten te ontsnappen en naar Antarctica vluchtten waar ze een ingang naar de Holle Aarde hadden ontdekt. Volgens de Hollow Earth Research Society, in Ontario, Canada, zijn ze er nog steeds (in Neu Schwabenland). Deze organisatie beweert dat de Geallieerden na de oorlog bemerkten dat er 2.000 wetenschappers uit Duitsland en Italië samen met bijna een miljoen mensen waren verdwenen in het land voorbij de Zuidpool. Het verhaal wordt nog complexer vanwege door Nazi's ontwikkelde UFO's, samenwerking tussen de Nazi's en de mensen van de Binnen Aardse Steden, en UFO bemanningen met een zeer Arisch uiterlijk.

Holle Aarde volgens Buddhisten

De Ramayana, een van de beroemdste teksten van India, vertelt het verhaal van Rama, een grote Avatar. Volgens dat verhaal was Rama een afgezant van Agartha die in een luchtschip arriveerde.

Er is ook een oud geloof in India, en het heeft tot nu toe aanhangers, dat een ondergronds ras van slangenmensen zich ophoudt in de steden Patala en Bhogavati. Volgens de legende voeren ze oorlog met het koninkrijk Agartha. De 'Naga's' - het ras van slangenmensen - worden omschreven als een zeer geavanceerd ras of soort met een hoog ontwikkelde techniek. Ze hebben ook grote minachting voor mensen, die ze vaak ontvoeren, martelen, hun genen mee kruisen of ze gewoon opeten.Terwijl de ingang naar Bhogavati zich ergens in de Himalaya moet bevinden, geloven sommige mensen dat de toegang tot Patala in de Bron van Sheshna in Benares gezocht moet worden.

Sherman Mintonschrijft in zijn boek "Giftige Reptielen" dat die ingang heel werkelijk is, met 40 treden die afdalen in een cirkelvormige diepte en eindigt bij een gesloten stenen deur die afgewerkt is met cobra's in bas-reliëf.

In Tibet bevindt zich ook een belangrijke mystieke schrijn die 'Patala' wordt genoemd. Deze schrijn ligt volgens de lokale bewoners boven op een oud grotten - en tunnelsysteem dat zich uitstrekt onder het Aziatisch continent en mogelijk zelfs erbuiten. De Naga's hebben enorme affiniteit met water, en de ingangen naar hun ondergrondse paleizen worden geacht op de bodem van bronnen, diepe meren en rivieren te liggen.

De Oudsten

In een artikel voor Atlantis Rising Magazine schrijft Brad Steiger over de legendes van De Oudsten, een oeroud ras dat miljoenen jaren geleden de Aarde bewoonde en daarna ondergronds gingen.Volgens Steiger zijn De Oudsten een 'immens intelligent, en geavanceerd wetenschappelijk ras, dat ervoor heeft gekozen onder de oppervlakte van de planeet hun eigen omgeving te creëren, en in hun eigen behoeften te voorzien. De Oudsten zijn menselijk, met een extreem lange levensspanne, die reeds miljoenen jaren voor de Homo Sapiens de Aarde bevolkten.

De Oudsten houden zich over het algemeen afzijdig van de mensen aan de oppervlakte, maar bij tijd en wijle zouden ze naar boven komen om opbouwende kritiek te ventileren. Ze zouden ook vaak mensenkinderen ontvoeren om hen als hun eigen kind op te voeden.

Titanen

Richard Shaver, reeds eerder genoemd in verband met 'opmerkelijke verhalen', schreef in 1945 een verhaal voor Amazing Stories Magazine. Hij beweerde in dat verhaal dat hij te gast was geweest bij een onderaardse beschaving. Hoewel niemand hem serieus nam, men geloofde dat hij psychotisch was, hield Shaver vol dat hij de waarheid schreef.Hij hield staande dat dit ras van Titanen in een heel ver verleden van een ander zonnestelsel naar deze planeet waren gekomen. Na een tijd aan de oppervlakte te hebben geleefd, kwamen ze tot de ontdekking dat onze zon hen sneller ouder maakte dan ze gewend waren. Ze gingen ondergronds en bouwden immense complexen om in te wonen. Tenslotte gingen ze op zoek naar een nieuwe planeet, verlieten de Aarde en lieten hun ondergrondse steden achter. Volgens Shaver lieten ze ook wezens achter; de boosaardige Dero, een soort schadelijke robots, en de Tero, een soort geïntegreerde robots. En volgens Shaver waren het die laatsten bij wie hij te gast was. De toegang tot deze onderaardse steden werd nooit gevonden.

Je kunt je, bij het lezen hiervan afvragen wie de reuzenhoofden van circa 24 ton per stuk in La Venta, Mexico heeft achtergelaten. Dan denk je onwillekeurig toch ook aan de Moai beelden op Paaseiland met hoofddeksels van zo'n 10 ton. Zo zijn er tientallen megalitische bouwwerken verspreid over de hele wereld die niet door mensenhanden gemaakt lijken te zijn. De stenen zijn onmenselijk zwaar en zo naadloos tegen elkaar aan gezet, dat zelfs moderne hijswerktuigen dit nog niet kunnen klaren. Je hoeft alleen maar te kijken naar de muren van constructies in Sacsayhuaman, of Ollantaytambo in Peru. Er zijn veelhoekige en naadloos op elkaar passende stenen bij van meer dan 100 ton!
Laten we dan maar zwijgen over de kinderlijke pogingen van wetenschappers om met moderne technieken en mankracht te bewijzen dat de piramiden op Giza door mensen zijn gemaakt.

Agartha

Er wordt tegenwoordig verondersteld dat er een beschaving in Binnen Aarde leeft op een locatie die Agartha wordt genoemd. Deze naam is thans ook gemeengoed geworden voor alles wat zich onder onze oppervlakte ophoudt.De hoofdstad van dit onderaardse wereldrijk is Shamballa. De bron van al die informatie schijnt de biografie te zijn van de Noorse zeeman Olaf Jansen, met als titel 'De Rokerige God' .
In zijn boek Agartha; Geheimen van de Binnenaardse Steden, legt Willis Emerson uit hoe de sloep van Olaf Jansen door een ingang bij de Noordpool Binnenaarde binnenvoer. Bijna 2 jaar leefde Jansen bij de bewoners van de Agartha kolonies, die een netwerk onder de hele oppervlakte vormden. De Binnenaardsen waren volgens Emerson 3,60m. langen leefden in een wereld die door een 'Rokerige Zon' werd beschenen. Shamballa, een van die kolonies, was tevens de regeringszetel van het netwerk. Shamballa is meer een soort continent, terwijl de kolonies kleinere op zich zelf staande ecosystemen zijn die net onder de aardoppervlakte liggen of heel discreet in bergen verborgen liggen.

Veronderstelde ingangen/poorten naar Agartha


De Noord - en Zuidpool

Kentucky Mammoth Cave in Kentucky, USA Manaus, Brazilië.Mato Grosso, Brazilië / Stad van Poseidon, Igua Waterval op de grens van Brazilië en Argentinië Epomeoberg in Italië. De Himalaya in Tibet. De ingang wordt, naar men aanneemt, bewaakt door Hindu monniken. Mongolië; de ondergrondse stad Shingwa wordt verondersteld onder/op de grens tussen Mongolië en China te liggen.Rama in India. Onder deze stad aan de oppervlakte ligt een verloren stad die ook Rama heette. De Grote Piramide op Giza. Koning Salomons Mijnen. Mount Shasta, Californië. De Agarthaanse stad Telos bevindt zich onder deze berg. Dero Grotten; de Atlantische verbinding.

Bron: De holle aarde theorie

[/copy/paste]

Dan nog een lezing (6 delen) van Jan Lamprecht die ik zelf ook nog moet gaan zien:



[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-02-2011 22:09:32 ]
pi_93225706
Dat kaartje
Saucer to Venus.
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_93225875
Nee, de aarde is bol.

Slotje.
pi_93226011
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:09 schreef Lightning_NL het volgende:
Nee, de aarde is bol.

Slotje.
Kan een bol niet hol zijn dan? :7
pi_93226035
Sprookjes :')
pi_93226128
Nee, anders zou de massa niet kloppen en zouden de krachten die planeten en andere hemellichamen op elkaar uitoefenen niet meer kloppen. (om en nabij de aarde that is.)
pi_93226153
quote:
Even dit vooraf: Goed... er zullen mensen zijn die dit lezen en denken "Wat een absolute onzin". Prima, dat mag uiteraard. Het is in ieder geval niet de bedoeling dat je het topic komt verstieren door een beetje te komen trollen. Een geintje is leuk en dat mag natuurlijk ook, maar er moet een grens zijn. Er zijn wellicht mensen die meer van dit onderwerp af weten en die wil ik graag in dit topic hebben. Het helpt dus niet om mensen hier belachelijk te gaan zitten maken. Dus NIET DOEN a.u.b. }:| Alvast mijn oprechte dank voor uw medewerking :)
Dank u! :)
pi_93226211
Ja maar J0kkebr0k, kom op, van alle complot theorien, is dit toch wel een van de meest achterlijke.
pi_93226294
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:09 schreef Lightning_NL het volgende:
Nee, de aarde is bol.

Slotje.
Hou eens op met dat slotje roepen.
pi_93226355
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:14 schreef Lightning_NL het volgende:
Ja maar J0kkebr0k, kom op, van alle complot theorien, is dit toch wel een van de meest achterlijke.
Achter zo'n zin plaatst een beleefd persoon: vind ik.
pi_93226463
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:14 schreef Lightning_NL het volgende:
Ja maar J0kkebr0k, kom op, van alle complot theorien, is dit toch wel een van de meest achterlijke.
Dat mag jij vinden, maar feit is wel dat er heel veel over geschreven is. Doe maar wat simpele google searches en je zult versteld staan.

Ik vind het best interessant en sluit niet uit dat we misschien wel misleid worden.
pi_93226494
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:15 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Achter zo'n zin plaatst een beleefd persoon: vind ik.
Niet.
pi_93226520
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:13 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Dank u! :)
Het is wel een extreem omstreden theorie:
Ooit wel eens een boek over gelezen (Oahspe) die deze theorie ook in zich had:



Dat plaatje zou ik alleen wel weghalen. Ik bedoel: Saucer to Venus? Een complete samenleving onder de aardkorst. De suggestie dat de aarde hol is is op zich al bijna niet te verdedigen op basis van wetenschappelijke argumenten... :X
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_93226541
Waarschuwing voor iedereen die meent lollig te moeten zijn ten koste van TS : niet doen }:| .
pi_93226568
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:17 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Dat mag jij vinden, maar feit is wel dat er heel veel over geschreven is. Doe maar wat simpele google searches en je zult versteld staan.

Ik vind het best interessant en sluit niet uit dat we misschien wel misleid worden.
Ja, er lopen ook veel randdebielen rond. Noem jij eens 1 ding waaruit zou blijken dat de Aarde hol is. En dan bedoel ik natuurlijk niet zo'n verzinseltje, maar iets dat een beetje logisch is en te bewijzen valt.
  woensdag 23 februari 2011 @ 22:19:07 #16
165512 MASD
Music is dead.
pi_93226600
Hoe verklaar je dan de zwaartekracht op Aarde? Die zou van een ander kaliber zijn zou deze theorie kloppen, en daarmee zouden wij in een instabiel heelal wonen.
Long live music.
pi_93226660
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:18 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Ja, er lopen ook veel randdebielen rond. Noem jij eens 1 ding waaruit zou blijken dat de Aarde hol is. En dan bedoel ik natuurlijk niet zo'n verzinseltje, maar iets dat een beetje logisch is en te bewijzen valt.
Heb jij de moeite genomen om de hele OP te lezen?
Dat zou ik eerst maar eens doen voordat je los gaat.
En mocht je daarna nog de behoefte voelen om ongenuanceerd tekeer te gaan: don't :N
pi_93226712
Sowieso, hoe zouden die 'mensen' kunnen leven aan de binnenkant van de aarde als ze nooit nacht hebben? Levende wezens hebben een dag/nacht cyclus nodig.
pi_93226720
quote:
2s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:18 schreef Lavenderr het volgende:
Waarschuwing voor iedereen die meent lollig te moeten zijn ten koste van TS : niet doen }:| .
Sorry maar het is echt een te belachelijke theorie Lavenderr.
Totaal geen wetenschappelijke of zelfs suggestief-wetenschappelijke draagkracht.
Interpretaties kun je nog over discussiëren. Dit soort verhalen zijn gelijk aan sprookjes.
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_93226768
Mooi topic TS.
Interessant gegeven: hollow earth .
Spreekt zeer tot mijn verbeelding en ik denk dat wel meer mensen dat hebben .
pi_93226777
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:20 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Heb jij de moeite genomen om de hele OP te lezen?
Dat zou ik eerst maar eens doen voordat je los gaat.
En mocht je daarna nog de behoefte voelen om ongenuanceerd tekeer te gaan: don't :N
Ik heb een aantal alinea's gelezen, en haakte af nadat mijn bullshit emmertje al flink aan het overstromen was en ik besefte dat ik mijn intelligentie zou beledigen door nog verder te lezen.
pi_93226818
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:21 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Ik heb een aantal alinea's gelezen, en haakte af nadat mijn bullshit emmertje al flink aan het overstromen was en ik besefte dat ik mijn intelligentie zou beledigen door nog verder te lezen.
Nee, dan zou ik hier zeker geen tijd meer aan besteden en niet meer lezen hier.
pi_93226875
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:17 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Het is wel een extreem omstreden theorie:
Ooit wel eens een boek over gelezen (Oahspe) die deze theorie ook in zich had:

[ afbeelding ]

Dat plaatje zou ik alleen wel weghalen. Ik bedoel: Saucer to Venus? Een complete samenleving onder de aardkorst. De suggestie dat de aarde hol is is op zich al bijna niet te verdedigen op basis van wetenschappelijke argumenten... :X
Oja? Hoe verklaar je deze onlangs ontdekte enorme grotten in Vietnam?

quote:
Vietnam's Hang Son Doong cave is the largest in the world, with caverns big enough to fit a skyscraper. It even has its own jungle! With possibly the biggest subterranean passage in the world, it has enough space to fit a half-mile block of 40-story buildings. Having discovered a cave like this close to the surface, it all of a sudden becomes more plausible to imagine a forest of giant mushrooms deep in the crust of the Earth, or even entire ecosystems with their own source of bio-luminescense. At this rate, Etidorhpa is looking like less of a fantasy and more of a possibility.







  woensdag 23 februari 2011 @ 22:24:04 #24
93427 Echo99
© Boy_Snakeye 21.07.05
pi_93226957
Totale kolder. (vind ik, Lavenderr.) Maar wel super interessant om te lezen.

Frappant alleen dat die Admiraal Byrd naar binnen mocht vanwege zijn hoge ethische besef. En later werd het een toevluchtsoord voor Nazi's... Kende de theorie nog niet. Dus dank voor het vermaak :)
Lang leve mij! *O*
pi_93226976
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:21 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Ik heb een aantal alinea's gelezen, en haakte af nadat mijn bullshit emmertje al flink aan het overstromen was en ik besefte dat ik mijn intelligentie zou beledigen door nog verder te lezen.
:D Ik snap je wel.... maar ik weet al wel dat 99% van de Fokkertjes er zo over denken. Je hoeft dat niet te komen bevestigen hoor. ;)
pi_93227178
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:20 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Sorry maar het is echt een te belachelijke theorie Lavenderr.
Totaal geen wetenschappelijke of zelfs suggestief-wetenschappelijke draagkracht.
Interpretaties kun je nog over discussiëren. Dit soort verhalen zijn gelijk aan sprookjes.
Kan misschien zo zijn Stokstaart, maar we zitten hier op BNW, dus worden er dit soort theorieën besproken :) .
pi_93227229
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:22 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Nee, dan zou ik hier zeker geen tijd meer aan besteden en niet meer lezen hier.
Bemoei jij je er nou niet zo mee, ik heb het niet tegen jou, maar tegen TS.
pi_93227299
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:23 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Oja? Hoe verklaar je deze onlangs ontdekte enorme grotten in Vietnam?

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Behalve dat het de grootste in hun soort zijn is er niets, maar dan ook niets speciaal of buitenaards aan die grotten.
En om je eigen theorie even te ontkrachten bevinden ze zich ook nog eens ruim in het gebied (dat op het door jouw geposte plaatje) tot de aardkorst behoort.



Ergo:
Ze komen bij lange na niet eens in de buurt van de dieptes die reeds bekend zijn door menselijke boringen. :)
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_93227372
Het schijnt zelfs zo dat satellieten niet over de opening kunnen navigeren:



quote:
This rare image from NORAD, aka the "Crystal Palace", shows the path of polar orbiting satellites which is slightly off-center of the true geographic north pole. The NSA claims the path of the polar orbiting satellites is shifted slightly from a true polar path as the tracking station is located in New Zealand and this offset path facilitates tracking. The truth of the matter is that the first polar orbiting satellites followed a true polar path but mysteriously dropped out of the sky and were lost when they passed over the true geographic north pole. This was due to the change in gravitation directly over the north polar depression which leads into the hollow of the interior earth. They quickly caught on, however, and adjusted the flight paths of the polar orbiting satellites to that which you see here.

Just as the location of the north polar entrance is easily identified by the lack of information in north polar photos where a mysterious and enigmatic "black spot" denotes the apparent "lack" of information available, so to, this image accurately indicates the exact location of the north polar entrance by virtue of the satellite "no-fly-zone".
Bron: http://hollowplanet.blogs(...)polar-orbitting.html

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 23-02-2011 22:30:16 ]
pi_93227381
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:24 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

:D Ik snap je wel.... maar ik weet al wel dat 99% van de Fokkertjes er zo over denken. Je hoeft dat niet te komen bevestigen hoor. ;)
Kom jij nou eens met goede antwoorden op hele simpele vragen, -edit, stoppen met dit soort terminologie-

[ Bericht 3% gewijzigd door Lavenderr op 23-02-2011 22:38:58 ]
pi_93227508
Overigens kun je tegenwoordig ook gewoon Google Earth downloaden en zelf zien dat er geen gapende gaten op de noord- en zuidpool zitten. Durf te googlen!
pi_93227786
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:28 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Behalve dat het de grootste in hun soort zijn is er niets, maar dan ook niets speciaal of buitenaards aan die grotten.
En om je eigen theorie even te ontkrachten bevinden ze zich ook nog eens ruim in het gebied (dat op het door jouw geposte plaatje) tot de aardkorst behoort.

[ afbeelding ]

Ergo:
Ze komen bij lange na niet eens in de buurt van de dieptes die reeds bekend zijn door menselijke boringen. :)
Dat snap ik ja, maar het is niet mijn theorie. Ik hoop juist op reacties van mensen die de theorie aanhangen.
  woensdag 23 februari 2011 @ 22:35:03 #33
93427 Echo99
© Boy_Snakeye 21.07.05
pi_93227800
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:31 schreef Lightning_NL het volgende:
Overigens kun je tegenwoordig ook gewoon Google Earth downloaden en zelf zien dat er geen gapende gaten op de noord- en zuidpool zitten. Durf te googlen!
He... Druktemakertje... Misschien moet een beetje om je hart denken.

Ontopic: Kan me gezien de periode van het ontstaan van deze mythe (zal ik het maar noemen) wel voorstellen dat er followers zijn geweest. Ik bedoel: een paar honderd jaar daarvoor dachten we nog allemaal dat de aarde een pannenkoek was... Anyway: zijn er op dit moment nog actieve aanhangers?
Lang leve mij! *O*
pi_93227899
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:31 schreef Lightning_NL het volgende:
Overigens kun je tegenwoordig ook gewoon Google Earth downloaden en zelf zien dat er geen gapende gaten op de noord- en zuidpool zitten. Durf te googlen!
Ah.. ja tuurlijk. Dat ik daar niet aan gedacht heb. 8)7
pi_93227927
Lightning_NL, Dan mag je wel een fan van defensie zijn, of er voor werken.
Maar dat zal niet betekenen dat jij je hoger hoort te gedragen dan andere Fok'ers.
Als iemand een mening of gedachte heeft kan je zo'n persoon in zijn waarde laten, dat die gene niet dezelfde mening als jou zou delen is heel moeilijk voor iemand die de Amerikaanse vlag als UI heeft,Think about it.

Probeer gewoon normaal te praten en mensen te respecteren, ook als ze het niet met jou eens kunnen worden of jij niet met hen.

Dit is ook puur uit mijn mening geschreven van wat ik hier lees tussen een aantal users.
Daar veranderd niet zomaar iemand iets aan,sommigen zouden dat ook maar is moeten leren.

Gegroet



Schommelstoel.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_93228168
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:36 schreef schommelstoel het volgende:
Lightning_NL, Dan mag je wel een fan van defensie zijn, of er voor werken.
Maar dat zal niet betekenen dat jij je hoger hoort te gedragen dan andere Fok'ers.
Als iemand een mening of gedachte heeft kan je zo'n persoon in zijn waarde laten, dat die gene niet dezelfde mening als jou zou delen is heel moeilijk voor iemand die de Amerikaanse vlag als UI heeft,Think about it.

Probeer gewoon normaal te praten en mensen te respecteren, ook als ze het niet met jou eens kunnen worden of jij niet met hen.

Dit is ook puur uit mijn mening geschreven van wat ik hier lees tussen een aantal users.
Daar veranderd niet zomaar iemand iets aan,sommigen zouden dat ook maar is moeten leren.

Gegroet



Schommelstoel.
Typ eerst eens fatsoenlijk Nederlands voordat je aandacht van me vraagt.
pi_93228217
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:35 schreef Echo99 het volgende:

[..]

He... Druktemakertje... Misschien moet een beetje om je hart denken.

Ontopic: Kan me gezien de periode van het ontstaan van deze mythe (zal ik het maar noemen) wel voorstellen dat er followers zijn geweest. Ik bedoel: een paar honderd jaar daarvoor dachten we nog allemaal dat de aarde een pannenkoek was... Anyway: zijn er op dit moment nog actieve aanhangers?
Druktemaker? Ik maak me alles behalve druk. Dit is voor mij effe ontspanning, ik vermaak me dankzij domme mensen.
pi_93228248
Ik heb nog steeds geen antwoorden op simpele vragen gezien TS.
pi_93228278
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:40 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Typ eerst eens fatsoenlijk Nederlands voordat je aandacht van me vraagt.
Het wordt tijd dat jij lekker uit dit topic vertrekt. Vind je niet? Wat doe je in zo'n sprookjes topic anyway?
pi_93228304
Neuh. Je hebt wel ondergrondse gewelven onder de Sahara enzo, maar het is niet alsof de Aardbol hol is jonge wat.
pi_93228309
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:40 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Typ eerst eens fatsoenlijk Nederlands voordat je aandacht van me vraagt.
Dit is wat ik bedoel.
|:(

Eigenlijk moet jij nog best veel leren.
Ik had de aandacht dus eigenlijk wel, je hebt het gelezen.
Alleen ontwijk je de essentie door intelligent met taal te strooien.
Jammer.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_93228356
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:41 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Druktemaker? Ik maak me alles behalve druk. Dit is voor mij effe ontspanning, ik vermaak me dankzij domme mensen.
Wauw, je kiest wel het perfecte topic uit in BNW hé? Heb je hier lang op gewacht, goed zo! Verder, waar zegt TS dat hij hierin geloofd? Hij wil er meer over weten en vraagt mede FOK!'ers of die kunnen helpen.
pi_93228392
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:42 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Dit is wat ik bedoel.
|:(

Eigenlijk moet jij nog best veel leren.
Ik had de aandacht dus eigenlijk wel, je hebt het gelezen.
Alleen ontwijk je de essentie door intelligent met taal te strooien.
Jammer.
Na de zoveelste slordige taalfout heb ik besloten niet je hele bericht te lezen.
pi_93228491
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:43 schreef Typisch het volgende:

[..]

Wauw, je kiest wel het perfecte topic uit in BNW hé? Heb je hier lang op gewacht, goed zo! Verder, waar zegt TS dat hij hierin geloofd? Hij wil er meer over weten en vraagt mede FOK!'ers of die kunnen helpen.
Ik heb zelfs helemaal niet hoeven wachten, ik kwam het per toeval tegen in de active topics. Maar het maakt niet uit of iemand hier in gelooft, als je het niet meteen onzin vindt ben je sowieso een heel dom persoon. Dus dat is grappig voor zo'n superieur iemand als ik. :')
pi_93228518
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:43 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Na de zoveelste slordige taalfout heb ik besloten niet je hele bericht te lezen.
Leuk, mondeling zou ik jou psychologisch afbreken, heel makkelijk met mensen van defensie ;)
Vooral mensen die anderen dom noemen zijn zelf makkelijk te breken.

Tot ziens,

liever niet.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_93228537
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:41 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Het wordt tijd dat jij lekker uit dit topic vertrekt. Vind je niet? Wat doe je in zo'n sprookjes topic anyway?
Ik heb nog steeds geen antwoorden op simpele vragen gezien TS.

Mja, ik verwacht ook niks van je hoor. Dus eigenlijk ben ik sarcastisch.
Later!
pi_93228583
Ik denk dat de mensen geen moeite meer in jou willen stoppen.

Ga je héél ver mee komen jochie ;)
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_93228618
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:45 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Leuk, mondeling zou ik jou psychologisch afbreken, heel makkelijk met mensen van defensie ;)
Vooral mensen die anderen dom noemen zijn zelf makkelijk te breken.

Tot ziens,

liever niet.
Mensen van defensie :') Je hebt geen idee wie of wat ik ben. Maarruh, je daagt me uit. Dan nodig ik jou uit om per DM verder te gaan. Ik ben benieuwd hoeveel bullshit jij uit je mond kunt poepen.
pi_93228629
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:46 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Ik heb nog steeds geen antwoorden op simpele vragen gezien TS.

Mja, ik verwacht ook niks van je hoor. Dus eigenlijk ben ik sarcastisch.
Later!
:W
pi_93228694
lol ik vind het wel grappig, ga hier morgen me vrienden mee lastig vallen.

maar laten we eerlijk zijn:P

de gravitatie/massa van de aarde
de grondmetingen (dmv trillingen)
de aardkorst die ong 35 km dik is, en waar het al ik weet niet hoe warm is.
bovendien moet een zon ENORM groot zijn, dit omdat in een zon kernfusie plaatsvindt aangevoerd door de enorme aantrekkende kracht in de moleculen onderling (grote brok massa)
een kleine zon kan deze krachten niet hebben

maar toch zou het wel leuk zijn:P
pi_93228763
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:43 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Na de zoveelste slordige taalfout heb ik besloten niet je hele bericht te lezen.
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:41 schreef Lightning_NL het volgende:
Ik heb nog steeds geen antwoorden op simpele vragen gezien TS.
Als jij de eerste paar regels uit de TS gelezen had, dan had je kunnen weten dat ik geen aanhanger van deze theorie bent. Druktemaker.

Ik zie dus geen reden om de theorie volop te gaan zitten verdedigen hier. Bovendien weet ik dat er hier mensen zijn die wel in deze theorie geloven en ik wil hun visie op het verhaal. Ik vind het namelijk interessant om te weten te komen wat anderen beweegt om hier achter te staan en wellicht wordt ik er zelf ook wel wijzer van. Snap je dat? Ik denk niet dat je dat snapt, maar goed....
pi_93228818
Hoe meer je over dit onderwerp weet, hoe minder wijs je jezelf kunt rekenen.
pi_93228841
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:45 schreef Lightning_NL het volgende:

[..]

Ik heb zelfs helemaal niet hoeven wachten, ik kwam het per toeval tegen in de active topics. Maar het maakt niet uit of iemand hier in gelooft, als je het niet meteen onzin vindt ben je sowieso een heel dom persoon. Dus dat is grappig voor zo'n superieur iemand als ik. :')
Wat is jouw definitie van dom, misschien bedoel je meer slecht geïnformeerd? ;) Persoonlijk heb ik ook niks met deze theorie, maar dat wil toch niet gelijk zeggen dat iemand dom is? Maar ach, ga jij maar naar NWS of iets in die trant, past meer bij een persoon als jij.
pi_93228966
Laten we eerlijk zijn... het topic gaat als een tierelier :P
pi_93229046
Stel dit zou waar zijn, dan vraag ik me af. Waar komt het licht vandaan? Hoe werkt de zwaartekracht? Staan wij dan met elkaars voeten tegen elkaar gericht? Hoe verklaar je de zwaartekracht tov andere hemellichamen? Alle banen rond elkaar zijn onder invloed van zwaartekracht, door ruwweg 3/4 van de massa weg te halen, kloppen alle aardse banen niet meer. Tenzij je stelt dat elk hemellichaam hol is. En dat vind ik weer moeilijk te geloven voor gasplaneten en sterren.
  woensdag 23 februari 2011 @ 22:54:02 #56
93427 Echo99
© Boy_Snakeye 21.07.05
pi_93229072
Of je laat de troll effe met rust en probeert nog wat van je topic te maken. Ik vind de theorie op z'n zachts gezegd nogal vergezocht. Maar goed, dat vind ik ook van de Reptilians, 9/11 conspiracy. Illuminatie en andere theorieën. En toch lees ik het... Ik snap mezelf niet... :')
Lang leve mij! *O*
pi_93229139
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:50 schreef Lightning_NL het volgende:
Hoe meer je over dit onderwerp weet, hoe minder wijs je jezelf kunt rekenen.
Door jezelf vanuit je kleine hokje af te sluiten van verdere informatie?
pi_93229147
quote:
14s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:54 schreef Echo99 het volgende:
Of je laat de troll effe met rust en probeert nog wat van je topic te maken. Ik vind de theorie op z'n zachts gezegd nogal vergezocht. Maar goed, dat vind ik ook van de Reptilians, 9/11 conspiracy. Illuminatie en andere theorieën. En toch lees ik het... Ik snap mezelf niet... :')
Ik vind het ook hartstikke spannend, dit onderwerp.
Ben dol op dit soort theorieën.
pi_93229199
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:53 schreef Adames het volgende:
Stel dit zou waar zijn, dan vraag ik me af. Waar komt het licht vandaan? Hoe werkt de zwaartekracht? Staan wij dan met elkaars voeten tegen elkaar gericht? Hoe verklaar je de zwaartekracht tov andere hemellichamen? Alle banen rond elkaar zijn onder invloed van zwaartekracht, door ruwweg 3/4 van de massa weg te halen, kloppen alle aardse banen niet meer. Tenzij je stelt dat elk hemellichaam hol is. En dat vind ik weer moeilijk te geloven voor gasplaneten en sterren.
Diezelfde vragen heb ik ook. Daarom hoop ik op mensen die hier meer over willen vertellen. :)
pi_93229241
quote:
14s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:54 schreef Echo99 het volgende:
Of je laat de troll effe met rust en probeert nog wat van je topic te maken. Ik vind de theorie op z'n zachts gezegd nogal vergezocht. Maar goed, dat vind ik ook van de Reptilians, 9/11 conspiracy. Illuminatie en andere theorieën. En toch lees ik het... Ik snap mezelf niet... :')
Vergezocht wel ja, maar als je dan 9/11 als voorbeeld neemt. Is een stelletje mannen uit het Midden-Oosten die wat vliegtuigen kapen en perfect op hun doelwit afgaan (etc.) ook niet wat vergezocht? (Zeker als je kijkt naar vóór 9/11)

Kleine edit:
En oh, de Illuminati bestaat gewoon hoor. In welke vorm en wat ze precies uitvoeren, dat is de vraag.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 23-02-2011 22:57:50 ]
pi_93229278
quote:
14s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:56 schreef Typisch het volgende:

[..]

Vergezocht wel ja, maar als je dan 9/11 als voorbeeld neemt. Is een stelletje mannen uit het Midden-Oosten die wat vliegtuigen kapen en perfect op hun doelwit afgaan (etc.) ook niet wat vergezocht? (Zeker als je kijkt naar vóór 9/11)
Zo moeilijk is het niet om een vliegtuig een toren in te vliegen.
pi_93229332
quote:
14s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:56 schreef Typisch het volgende:

[..]

Vergezocht wel ja, maar als je dan 9/11 als voorbeeld neemt. Is een stelletje mannen uit het Midden-Oosten die wat vliegtuigen kapen en perfect op hun doelwit afgaan (etc.) ook niet wat vergezocht? (Zeker als je kijkt naar vóór 9/11)
De officiële 9/11 lezing is pas een conspiracy theorie. Gek genoeg zien veel mensen dat niet zo. :)
  woensdag 23 februari 2011 @ 22:58:20 #63
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_93229356
Ach, de holle aarde theorie past wel lekker in een andere niet echt geaccepteerde maar wel interessante theorie. De groeiende aarde theorie. ( http://www.expanding-earth.org/ ) ( Google )

Een ballon is immers makkelijker groter te maken dan een solide bal. Ik blijf het een leuke theorie vinden ookal kan ik me er niets bij voorstellen.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_93229379
quote:
14s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:57 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

De officiële 9/11 lezing is pas een conspiracy theorie. Gek genoeg zien veel mensen dat niet zo. :)
Ja, het staat op de BBC site, dus dan is het toch waar? :D
  woensdag 23 februari 2011 @ 23:03:04 #65
93427 Echo99
© Boy_Snakeye 21.07.05
pi_93229638
God, deze moest ik ineens even aan denken... :D

De bewoners van binnen aarde... ;)

Lang leve mij! *O*
pi_93229818
Why is there a Hole at the Pole?



People often ask "Why must the Earth be hollow and why must there be a hole at each pole?" This is a fair question, one which we can answer easily enough ... yes, using science. To begin, let's ask ourselves — "What do we observe with most spinning systems in nature ... hurricanes, tornadoes, whirlpools or water vortices, etc.?" Well, one common feature they all share is that they are have an inner empty space near the center of rotation. Take this computer simulation of the new star system of HL Tau and the forming protoplanet HL Tau B. Notice anything? That's right, there is an empty space near the center or at the axis of rotation.



Why is this? I mean, why doesn't matter want to stick near the center of the axis of rotation? Have you ever sat in the middle of a merry-go-round and tried to stay in the center while someone spins it faster and faster? No? Well, watch this video and you'll wonder no more. It's next to impossible to stay near the center. The same holds true for a spinning system of matter which is coalescing to form a new planet — the matter at the center will fly out outward due to centrifugal acceleration.

But that's not the only force acting upon the spinning system — gravity is also acting to pull the matter back together. Let's use another example. What happens when you hold a weight on a string and spin your body around? The weight will fly out a certain distance until it reaches a point of equilibrium where gravity and the centrifugal force counteract and balance each other until the net force is zero. Now spin faster. The weight will fly out even further until it stops at a new equilibrium point. This is perfectly illustrated by the planets Jupiter and Saturn. How many hours does it take Jupiter and Saturn each to complete one rotational period? If you answered with a time that is greater than 24 hours because the planets are so massive they certainly must take more time than Earth to revolve once on its axis, you'd be wrong — Saturn has a day of 10.5 hours and Jupiter's day is even shorter at 9.8 hours. Most people assume that Jupiter and Saturn are bigger because they are more massive. I posit that they are bigger because the matter that coalesced to form them had a faster rate of rotation and so their radius was necessarily greater than their slower spinning counterparts — just like the spinning weight on the string example.

Now we've shown, using simple physics and logic, that spinning systems are hollow and the radius of planets are determined by their rate of rotation during formation so that the centrifugal acceleration and gravitational attraction balance out. At this point of equilibrium the heaviest elements coalesce and the lighter elements (such as atmosphere and water) form on either side of this center point, creating an atmosphere and oceans on the inner and outer surfaces of the planet. As you near the poles, the crust thins until eventually you have an opening or a hole at both northern and southern extremities. The resulting configuration is a hollow planet with a shell or crust that can sustain life on the inner and outer surfaces.
pi_93229939
quote:
14s.gif Op woensdag 23 februari 2011 23:03 schreef Echo99 het volgende:
God, deze moest ik ineens even aan denken... :D

De bewoners van binnen aarde... ;)

[ afbeelding ]
En ik moest denken aan een webcomic die ik een tijdje heb gevolgd, maar momenteel niet meer geüpdatet wordt: http://www.cyberneticevilstudios.com/F/f7.html (rechts op 'world' klikken, en dan onderin op 'geophysical datafile'), heel goed uitgedachte webcomic.

[ Bericht 0% gewijzigd door Resistor op 23-02-2011 23:25:52 ]
Als het niet met een hamer te repareren is, is het een elektrisch probleem.
pi_93230860
Heb mn twijfels bij deze. Ik heb vrij vergaande ideeën over de wereld, maar het probleem hiermee is dat onze theorie over zwaartekracht volledig op de schop zou moeten.
“Man is free at the moment he wishes to be.”
Voltaire.
"There is no left and right, only right and wrong." Tinyint, DI forums.
"Doubt is the seed of misdirection." Ikzelf.
  woensdag 23 februari 2011 @ 23:54:20 #69
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93232688
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:29 schreef J0kkebr0k het volgende:
Het schijnt zelfs zo dat satellieten niet over de opening kunnen navigeren:

[ afbeelding ]

[..]

Bron: http://hollowplanet.blogs(...)polar-orbitting.html
Hoe is een "dropping out of the sky" een logische verklaring als ze over een gat vliegen? :?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93232817
Ik kan even geen woorden vinden voor hoe dom deze theorie is....

Hoe zou in godsnaam zo'n holle aarde zich hebben ontwikkeld? Kijkende naar de vorming van het zonnestelsel, waarbij losse puinstukken samenklonterden om de planeten te vormen... hoe kom je dan in godsnaam tot een holle aarde??

En een zon oid in het midden vd aarde?? Enig idee hoe een ster gevormd wordt? Wanneer een grote hoeveelheid gas samenkomt onder de invloed van de zwaartekracht, dan zal op een gegeven moment de kern zo heet worden onder de druk dat er kernfusie zal ontstaan. Op dat moment wordt een ster geboren. Probleem voor deze holle aarde theorie is dat je dan een gasmassa nodig hebt die net iets groter is dan de planeet Jupiter. Dus kleine sterren die in het midden van de aarde passen, dat is zo dom en onzinnig dat ik me afvraag waarom ik dit uberhaupt uitleg.

Ga wetenschappelijke documentaires kijken om je een beetje te informeren, ipv dat je hier in BNW gaat lopen roepen: "Oh wat een interessante theorie!". Deze theorie is echt van het kleuter niveau :N
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_93233625
Jan Lamprecht

http://www.v-j-enterprises.com/janhol.html

Ik heb ooit een lezing van hem bijgewoond....zeer interesant !
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93234054
quote:
En een zon oid in het midden vd aarde?? Enig idee hoe een ster gevormd wordt? Wanneer een grote hoeveelheid gas samenkomt onder de invloed van de zwaartekracht, dan zal op een gegeven moment de kern zo heet worden onder de druk dat er kernfusie zal ontstaan. Op dat moment wordt een ster geboren. Probleem voor deze holle aarde theorie is dat je dan een gasmassa nodig hebt die net iets groter is dan de planeet Jupiter. Dus kleine sterren die in het midden van de aarde passen, dat is zo dom en onzinnig dat ik me afvraag waarom ik dit uberhaupt uitleg.

zou jij mijn bovestaande link kunnen lezen en repliek geven aangezien jij er klaarblijkelijk meer kaas van hebt gegeten :) .

P.S. Hoe zit het als onze zon een dubbelster is ?
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93234309
Ik klikte net even op een willekeurige site (niet gerelateerd aan het onderwerp) en toen kwam ik de volgende afbeeldingen tegen:



Waarom ontbreekt daar een essentieel stuk?

Bron: http://soveriegn.wordpres(...)term-of-melting-ice/

Verder kwam ik dit nog tegen:



That composite picture of the North Pole taken the 23 Nov. 1968 was published for the first time in June 1970 in Ray Palmer magazine "Flying Saucer" a clear-circular-gigantic-hole appears at the North Pole...why has this part been removed from the picture??...Perhaps somebody could give me a reasonable answer that makes sense?...i guess that at that time, they didn`t have yet, sufficient imagery technology to fill the gap decently, like it could be easily done nowadays with "Photoshop".



This composite picture is another NASA document created by Drs David S. Johnson of "National environment Satellite Center" from several shots done by ESSA satellite in April 1967.
AGAIN A PART HAS BEEN REMOVED...which hides the North Pole entrance???...



Another composite photography of the North Pole taken by the ESSA-3 satellite in January 6, 1967. It shows what seems to be an inward motion of the clouds?...i guess that the rest of the North Pole area has been removed.

Note: All the photographies of the North Pole taken above show clearly that they are composite pictures done through several shots since the entire hemisphere is bathed in sunlight, but why are the lines radiating from the Equator up to the North Pole never ending their course at the very top? For the ESSA-3 picture, it makes sense since in January the North Pole is plunged in total darkness however i can`t explain the clouds inward motion? Those pictures are not absolute proof of a massive hole! but they do fail some explanations.

En dan nog dit:

In March 1960, the very much in depht and popular French science magazine "science et vie," published a very interesting article of the South Pole area nearby the Ross sea. It says that Russian scientists explored the "BENGUER " oasis, an area of 500KM2 free of ice (displaying an average temperature of more than 25°Celsius??...) with lakes, springs, vegetation and several bird species...For such an incredible phenomenon, the magazine says that the scientists found out the reason of that sudden rise of temperature, which is due to the fact that in the South, mountains are breaking down the wind and holding a huge amount of ice and snow and in the North the ocean has a softening effect? How could these scientists let us believe that a mountain range and the softening effect of the ocean can explain a difference of more than 100°Celsius! (that`s boiling water!) since the article says that the lower temperature surrounding the area has reached a phenomenal record of minus 86.7° Celsius and displays an average of minus 50° Celsius.



Het artikel (Franstalig): http://mysterioushollowearth.webs.com/science&viemars1960.pdf

The BENGUER Oasis "green area" very well surrounded by US military bases:

pi_93234423
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93234687
Dit stukje uit een hip-hop nummer past hier wel bij..

The Earth was flat if you went too far you would fall off
Now the Earth is round if the shape change again everybody woulda start laugh
The average man cant prove of most of the things that he chooses to speak of
And still wont research and find out the root of the truth that you seek of
Scholars teach in Universities and claim that theyre smart and cunning
Tell them find a cure when we sneeze and thats when their nose start running
pi_93234881
Interessante links DeMolay! Morgen even tussen de bedrijven door wat lezen :)
pi_93235074
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93235318
Voor de mensen die het onzin vinden dat de aarde hol zou kunnen zijn:

Het zijn en blijven theorieën. Voor zover ik weet is ook niet bewezen dat de buitenkern van de aarde uit magma bestaat. Ook is niet bewezen dat de binnenkern vooral uit massief ijzer bestaat.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-02-2011 00:36:12 ]
pi_93235451
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 00:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
Voor de mensen die het onzin vinden dat de aarde hol zou kunnen zijn:

Het zijn en blijven theorieën. Voor zover ik weet is ook niet bewezen dat de buitenkern van de aarde uit magma bestaat. Ook is niet bewezen dat de binnenkern vooral uit massief ijzer bestaat.
Ja, maar... Het nadenken daarover alleen al, het is slecht voor je, je moet in hokjes denken en gewoon geloven wat je op school geleerd word. :O
pi_93235534
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 00:15 schreef DeMolay het volgende:

[..]

zou jij mijn bovestaande link kunnen lezen en repliek geven aangezien jij er klaarblijkelijk meer kaas van hebt gegeten :) .

P.S. Hoe zit het als onze zon een dubbelster is ?
Ik kan echt helemaal niets op die site vinden waar duidelijk wordt uitgelegd hoe een holle aarde tot stand zou komen tijdens het ontstaan van ons zonnestelsel...

En in een dubbelstersysteem zul je ook geen holle planeten tegenkomen. Het ontstaan van zo'n stelsel gaat grotendeels op dezelfde manier als een 1 ster-stelsel.
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_93235674
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 00:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
Voor de mensen die het onzin vinden dat de aarde hol zou kunnen zijn:

Het zijn en blijven theorieën. Voor zover ik weet is ook niet bewezen dat de buitenkern van de aarde uit magma bestaat. Ook is niet bewezen dat de binnenkern vooral uit massief ijzer bestaat.
Jij moet echt wat bij gaan leren over met name zwaartekracht en het ontstaan van ons zonnestelsel. De serie Wonders of the Solar System van de BBC laat goed zien hoe wat wij observeren op de manen van oa Jupiter en Saturnus, ons veel leert over onze eigen planeet.
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_93235905
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 00:42 schreef Probably_on_pcp het volgende:

[..]

Jij moet echt wat bij gaan leren over met name zwaartekracht en het ontstaan van ons zonnestelsel. De serie Wonders of the Solar System van de BBC laat goed zien hoe wat wij observeren op de manen van oa Jupiter en Saturnus, ons veel leert over onze eigen planeet.
Nothing is true, everything is permitted.
pi_93235944
Probably_on_pcp

niet zo snel laat mij wat meer opzoeken......niet dat ik het er mee eens ben zoals jokkebrok al opperde...het gaat erom of de theorie enige waarhijd heeft of meteen verworpen kan worden.

Jij kon het er niet direct uit opmaken.... na terug kijken mee eens.

We gooien dit op de langere baan....ik lever wat stof en jij gaat debunken vanuit jouw kennis !.

Ikzelf ben nml ook zeer benieuwd alhoewel ik een voorgevoel krijg dat ik het boek eerst moet kopen :) LOL
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93236089
Nee.
pi_93236158
ken jij die theorie van Lamprecht ? , terecht .
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93236268
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 00:52 schreef DeMolay het volgende:
ken jij die theorie van Lamprecht ? , terecht .
Ik start nu de youtube uit de OP...
  donderdag 24 februari 2011 @ 01:09:24 #87
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_93236909
Toen ik in dit topic kwam dacht ik dat ik in een scheur zou liggen om TS. Maar nee, het wordt steeds beter. Ik heb me kostelijk vermaakt om Lightning_NL. Helaas(ja, helaas) moet ik het wel met 'm eens zijn.

TS maakt een topic en de OP bestaat uit een opsomming van boeken, publicaties en "geloven" uit een tijd dat men nog in elfjes geloofden en maakt daarna de opmerking:

quote:
Dat mag jij vinden, maar feit is wel dat er heel veel over geschreven is. Doe maar wat simpele google searches en je zult versteld staan.
Ah ja...dus omdat er veel over geschreven is, zou het wel eens waar kunnen zijn? In de middeleeuwen is er HEEL veel geschreven over heksen. Was dat ook waar? Of hebben we gewoon pech en zijn ze allemaal uitgeroeid?

Ohja, Jokkebrok:

quote:
Oja? Hoe verklaar je deze onlangs ontdekte enorme grotten in Vietnam?
Nou, dat is niet zo heel moeilijk hoor. Als je je bedenkt hoe dik de korst van de aarde is...dan is er dus ZAT ruimte om grote grotten in de te hebben. Een grot zou theoretisch kilometers hoog kunnen zijn en dan nog vormt het geen bewijs voor een holle aarde.

TS verdedigt zijn stelling net zo hard als Lightning_NL alleen is er voor een holle aarde 0,0 bewijs(alleen wat speculatie en oude plaatjes van lang gelee) en voor een volle aarde eigenlijk geen tegenbewijs.

Maargoed, je mag het zelf geloven natuurlijk. Net als dat je in een god mag geloven.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_93236979
Hier het Hollow Planet seismic model, voor de natuurkundigen onder ons. Ik ben dat niet, dus hou me buiten de discussie die mogelijk ontstaat ;)

Let me show you how my Hollow Planet seismic model can explain the Earth's seismology better than the existing solid Earth seismic model - and yet not one person at any university has shown the slightest interest in this.

The purpose of this page is to demonstrate a number of most amazing things about seismology to the Reader in the clearest and simplest manner possible. When I wrote my book I did delve into the many deeper and more technical aspects but I want to put that aside for now.

The purpose of this exercise is to show people visually a number of very important things which you will not find in any book on earth. (Note: This material lends itself to a TV/documentary presentation and I have tried unsuccessfully for the last 2 1/2 years to get someone to take some of my material and show it on TV because I believe it will blow people's minds). The solid Earth model is divided into three major segments (we will ignore the smaller ones as they do not affect the bigger picture).



Those segments are (from the centre) :

• the Inner Core
• the Outer Core
• the Mantle

Lesson #1: The Earth is NOT a ball of molten lava

The first question everyone asks me when they hear of the Hollow Planet idea is: "Where does lava come from then?" The (completely FALSE) impression schools have created in everyone's minds is that the Earth is this red-hot ball of lava. They then imagine that lava from volcanoes comes from the centre of the Earth.



Ask any geologist or seismologist if this is true and you will discover they disagree. Standard geology and seismology texts tell a different story. Scientists know that most lava is slightly radioactive and they believe it is produced either by decaying radium (decayed uranium) or through stresses in the crust. Lava is created by heat generated within the crust of the Earth. The crust is said to be no more than 20 miles thick, although to be honest nobody has ever actually penetrated the crust so we really do not know what (if anything different) lies beneath it. Scientists will tell you that lava is a crustal phenomenon and all lava comes from no deeper than 20 miles down.

If the Earth were an "ocean of molten lava" then it would actually be subject to tidal pressures and the continents would be broken to pieces as the earth rotated. Scientists say the Earth is actually composed of solid rock for the most part. As you go deeper, the pressures are supposed to be so great that the rock actually flows from extreme pressure. (As you will see, even this may not be really true). But nowhere in modern geology or seismology will you see them saying the Earth is a ball of molten lava.

In fact, the final proof comes from seismology itself. When an earthquake occurs, seismic waves travel out in all directions throughout all the earth. There are two types of seismic waves: P and S. Based on this, scientists know that all of the earth is actually quite RIGID and composed only of rock. The only partial exception is the Outer core. Take a look the seismic diagram below.


If the earth were truly molten, then seismic waves would be considerably dampened down. So the fact that seismic waves can travel through and around the earth shows that it is mostly completely rigid and solid.

In the above seismic diagram (from a text book on seismology), D=Mantle, E=Outer core, G=Inner core.

Lesson #2: Traditional Hollow Earth ideas fail the "seismology test"

Let me show you why scientists simply laugh at the idea of a Hollow Planet. Keep in mind that all Hollow Earthers have, for more than a century, been saying that the Earth's crust is 800-1000 miles thick.

Note in the above diagram, that seismic waves travel from the source of an earthquake (on the left) through the Earth at various angles and therefore reach the other side (this is not true of all seismic waves, but of the main ones, referred to as "P" waves). If you were to propose that a planet only has a crust of 1,000 miles or less, then this is why a scientist would laugh at you. See the image below.



In the above diagram you can see the seismic ray paths (red lines) moving away from an earthquake source. Note how the huge cavity in this "traditional" hollow earth model would block out all the "P" waves from reaching the other side of the Earth. So clearly, this type of approach does not fit the known scientific facts and so we must discard it.

Lesson #3: Is there any Hollow Earth seismic model which allows waves to go around the Earth?

The obvious problem posed by the theory is that seismic waves actually reach right across to the other side of the Earth. Scientists are therefore quite confident that the P waves must have passed through the core of the Earth and this tells them that there cannot be a cavity.

When I did my feasibility study (which is what my book is), I looked at the problem from every conceivable angle to see if there was any Hollow Earth model which made seismic sense. I found only one - I repeat - only one, which has any merits. All other Hollow Earth seismic models are failures. Take a look at it below.



In the above model, I simply used the Earth's structure as scientists define it now. I replaced the Outer Core with a cavity (I'll explain why later - because there is a sound reason for it). But the thing I changed was the structure of the Mantle. I wondered what would happen if density within a sphere did not increase uniformly as has been assumed.

What if density actually DECREASES from a certain point onwards? You will notice all solid-earth seismology shows ray paths curving in a "U" back to the surface of the Earth. That is because density and pressure increases as you go deeper. But if, for some reason, density were to suddenly decrease, then the waves would curve in the opposite direction! I realized this, and you can see what then happens. In the middle of the Mantle, where density suddenly decreases, it causes seismic waves to travel around the cavity - right to the other side of the Earth!

You would be excused for believing that the waves might have passed through the core of the Earth when in fact nothing of the kind happened.


Lesson #4: The Mystery of the "Shadow Zone"

The next problem in global seismology is explaining the mysterious "Shadow Zone". There is a lack of P waves between 103o-144o from the epicenter of a quake. Take a look at the problem as seen from a university-level text-book on seismology.



Note how the P waves strike the Outer Core and scientists believe the refraction caused by this sudden change in density can explain the shadow. But notice, in this university-level text book how they are befuddled because there are still some waves which reach the shadow zone (dotted line).

They are at a complete loss to explain this. Now let me explain to you how perfectly my Hollow Earth model solves this problem. Take a look at the image below.



After changing some parameters in my Hollow Planet seismic model, I have a "Shadow Zone" which matches the facts exactly! I made the cavity smaller, and I moved the "point of maximum density" (the dark circle in the Mantle) somewhat lower. Note: The Green area near the surface is the "Shadow Zone". Now look at the amazing thing that happens.



We have P waves behaving as normal right up to 103o. Then suddenly there are very few of them inside the Shadow Zone and then after the Shadow Zone we are a greater and greater number of ray paths eventually converging on the other side of the Earth! This is exactly consistent with the known facts of global seismology!

Sometimes small things can make a huge difference. It is obvious from the Hollow Planet diagram why there would be a Shadow Zone. This is caused by the gradual change from "increasing density" to "decreasing density." This causes the waves to "split" - some to go down while others go up. So there has to then be an area on the surface which receives less seismic waves than normal - hence the "Shadow Zone."


A really crucial point is that the "Shadow Zone" is not completely devoid of waves. In the Hollow Planet model you can see why - it makes perfect sense. In the solid earth model you can see they have to stretch their imaginations (dotted lines) in order to try to find some explanation. In their diagram they believe the Shadow is cased by sharp refraction - but clearly that explanation does not quite fit the facts.

Lesson #5: Proving, that the Outer and Inner cores - do not exist at all

You have been wondering why I removed the Outer Core altogether from my Hollow Planet seismic model. The answer is simple. There are two kinds of seismic waves - P waves - which are much like sound waves.



They are pressure waves caused by a direct "push" through the matter. But then there are S waves - shear waves - which are like taking a piece of hose-pipe and moving it up and down rapidly. P waves can travel through everything except a vacuum (although if they traveled through air they would be considerably weaker than when they traveled through rock or a liquid). S waves however, can only be transmitted through rigid materials - like rock.



It has long been known to scientists that unlike P waves which can travel around the world - S waves are in fact "blocked" by something. They named this "something" the Outer Core. They decided the Outer Core had to be non-rigid. If the Outer Core were a type of "liquid" then P waves could pass through it, but S waves could not. Hence they "invented" the Outer Core. Very early on, when I became interested in the Hollow Earth idea, I realized this property of the Outer Core, and I wondered if the Outer Core was really a liquid, or if it was, in reality a cavity. My big problem however was figuring out how P waves behaved.

Now let me show you that the Outer Core does not exist at all, while the Inner Core is merely the part of the Earth in the immediate vicinity of the cavity!

Here we have a standard solid-Earth seismic model.



The waves we are interested in are those which passed through the core - the PKP and PKIKP waves. When one takes a look at the data showing the speed with which seismic waves travel, one discovers an interesting thing: Waves which pass through the Core (those which are supposed to be going in a straight line) actually slow down! What makes this even more curious is that P waves are supposed to speed up when they pass through dense material.

And there is no place on this planet which is as dense as the Inner Core! So why do P waves then slow down? According to the formula for the transmission of sound/pressure waves - speed is affected by two factors: (a) Density (b) Elasticity. This gives scientists a way of getting out of the problem by saying: "If the Density has increased, but the wave has slowed down, it must THEREFORE mean that the Elasticity increased."

Let us return to my Hollow Planet seismic model.



Take a look at the ray paths of the waves which reached the other side of the Earth, beyond the Shadow Zones. Look at the paths they traveled.

(a) They did not travel through the core - they took a longer path around the cavity/core

(b) They were the waves which traveled near the cavity - hence near the area of lowest density!

Both those factors would cause the waves to take a longer time to travel to the other side of the Earth, hence, giving the appearance that they slowed down, while apparently traveling in a more-or-less straight line!! There, once more, we find a perfect match between my Hollow Planets Seismic model and what we know about global seismology.

As you can see, this explanation accounts for everything observed and yet there is no need for either an Outer or Inner Core.

Lesson #6: Amazing Seismic Speed Revelations - proving the Earth is homogenous

Seismologists often produce diagrams such as the one below which show the speed of seismic waves inside the Earth at various depths.



You will notice, at various depths, such as at the 5,000 Km level, the speed of waves changing very sharply - either speeding up or slowing down. Scientists look at these sharp changes in speed and then state that this is due to sharp changes in density.

They use this to "prove" that the Mantle is composed of a different type of material to the Outer Core and so forth. You have seen the Hollow Planets seismic model and how radically a seismic ray's path may differ from the solid Earth model. Supposing the Earth really is hollow, it would then follow that the paths of waves differ in reality from what scientific theory supposes.

that being the case, scientists may suppose a certain ray speeds up or slows down when in fact it does nothing of the kind. If they knew the right path (like the rays going through the core for example), then it might turn out that such rapid speed changes never actually occur.

However, since scientists are obsessed with the need to have a model which matches the 6 trillion tons needed (according to their gravity experiments), they need to find a way of "packing lots of matter into the Earth". So they are looking for evidence of changes in density. I'm sure that when they find they have to account for certain behavior by postulating such instantaneous increases/decreases in speed that it makes them confident they are on the right track. But the opposite may be true. It is entirely possible that if one knew the exact paths of the rays that one would find the speed of seismic waves would not vary that much.

This is a most important point. It would mean that my Hollow Planet seismic model is internally consistent. In other words, it postulates that the Earth is homogenous, and a resultant analysis of seismic wave speeds along the paths postulated should then prove that indeed the Earth is homogenous.

This would be a further proof that my model is the right one and not the solid earth model.


lesson #7: Deep Quakes may disprove the Solid Earth model

According to scientists, pressure increases with depth. According to their calculations the pressure is so great that between 70-150 Km down, all rock will begin to flow. Below 150 Km there is no known material which will not flow.

Therefore, according to scientists, there can be no earthquakes with epicenters deeper than 150 Km - because it is IMPOSSIBLE!

But there are! Tens of thousands of Earthquakes have epicenters deeper than 150 Km. The histogram below shows some curious things.



It shows that earthquakes occur right up to a depth of 300 Km down.

The picture is somewhat consistent with science's expectations because there are less quakes with depth (though they do not stop at 150 Km as expected). Then a most curious thing happens, they increase in number up to a depth of 700 Km where they end. Scientists try to explain these quakes by invoking various possible strange properties of matter. Although each theory advanced so far has had problems with it.

What no scientist on Earth is willing to accept is that maybe gravity does not behave the way they believe it does! That histogram may be the proof that gravity does not behave as is expected at depth. Why can't scientists look at that histogram and see it for what it might be telling us? That histogram may be "stating" quite clearly that the Earth does not have those pressures inside and that it remains relatively cool down to incredible depths? Maybe that diagram is "telling us" that gravity does not behave at depths the way we are expecting. If that is so, then everything we think we know about the mass of the Earth may be wrong.

Note, gravity is a very weak force and even a bit of static electricity could produce an attraction far in excess of anything gravity could produce - but with a fraction of the mass. If that is the case, you don't need to worry about the Earth having to have a mass of 6 trillion tons. It may weigh considerably less.

As final note, it may be that there are quakes deeper than 700 Km but they are so far away, and maybe the effects of gravity are so weak that they do not have enough force for us to detect them.

Let me point out that seismologists have indeed speculated about the possible existence of "Silent Earthquakes" which are remain undetected by our equipment.

Occam's Razor & the Hollow Planets model:

When in doubt, the simplest model is probably right.

There is "rule" in science known as Occam's razor. Occam's Razor is a little piece of logic which states: When choosing between two or more theories it is most likely that the simplest explanation is the correct one.

You have now seen my simple "sandwich" Hollow Planet model, which assumes the Earth is largely homogenous in composition, and you have seen how this simple model can match and even better the achievements of the more complex and unwieldy solid-Earth model. Does this idea of mine not satisfy Occam's Razor much more than the solid-Earth theory does?

I received an e-mail one day from someone studying at an American university. He said to me that he had never met such a closed-minded group of people as the Professors at Universities! Well, I would tend to agree with him. My book was published in July 1999. I sent copies to universities and I placed my book on the desks of university lecturers and Professors. Not one of them spent so much as 10 minutes looking at my book. After leaving my book there for weeks I eventually just gave up. Now I don't bother trying to win academics over.

My book is subtitled "A Feasibility study of possible Hollow Worlds" - and that is what it was. I wrote it because I was certain I could actually contribute something, and I truly hoped some academics or scientists would take an honest look at it. I thought if anyone would appreciate some original lateral thinking, it would be them! How wrong I was! The seismic diagram was the most important thing in it. I wanted scientists to compare my theoretical model against theirs and to match the seismic data to it.

I was convinced it was superior to the complex solid earth model. It seemed to me to be a similar situation to the many concentric orbits which were used to explain the orbits of planets until it was discovered that orbits were really elliptical. Too bad there aren't any open-minded people in universities anywhere who would take a bit of their time to take a look at my Hollow Planets Seismic model and to compare its seismic predictions with those of their solid Earth models.

I'll bet they would be very surprised by the results.

Bron: http://www.bibliotecapley(...)p_tierra_hueca_9.htm
  donderdag 24 februari 2011 @ 01:11:34 #89
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_93236985
quote:
14s.gif Op woensdag 23 februari 2011 22:57 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

De officiële 9/11 lezing is pas een conspiracy theorie. Gek genoeg zien veel mensen dat niet zo. :)
In je eigen OP spreek je van: "of worden we misschien misleid?"
Nou, dan heb je het toch over een conspiracy om te verzwijgen dat de aarde hol is? Of niet?
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_93237053
maar heb je de OP video gezien ?

off ben je alleen maar aan het spuien ?
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93237310
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 01:09 schreef Nembrionic het volgende:
Toen ik in dit topic kwam dacht ik dat ik in een scheur zou liggen om TS. Maar nee, het wordt steeds beter. Ik heb me kostelijk vermaakt om Lightning_NL. Helaas(ja, helaas) moet ik het wel met 'm eens zijn.

TS maakt een topic en de OP bestaat uit een opsomming van boeken, publicaties en "geloven" uit een tijd dat men nog in elfjes geloofden en maakt daarna de opmerking:

[..]

Ah ja...dus omdat er veel over geschreven is, zou het wel eens waar kunnen zijn? In de middeleeuwen is er HEEL veel geschreven over heksen. Was dat ook waar? Of hebben we gewoon pech en zijn ze allemaal uitgeroeid?

Ohja, Jokkebrok:

[..]

Nou, dat is niet zo heel moeilijk hoor. Als je je bedenkt hoe dik de korst van de aarde is...dan is er dus ZAT ruimte om grote grotten in de te hebben. Een grot zou theoretisch kilometers hoog kunnen zijn en dan nog vormt het geen bewijs voor een holle aarde.

TS verdedigt zijn stelling net zo hard als Lightning_NL alleen is er voor een holle aarde 0,0 bewijs(alleen wat speculatie en oude plaatjes van lang gelee) en voor een volle aarde eigenlijk geen tegenbewijs.

Maargoed, je mag het zelf geloven natuurlijk. Net als dat je in een god mag geloven.
Vergeet niet dat het hier BNW is. ;)

Ik verdedig het misschien een beetje ja, maar dat wil niet zeggen dat ik nu geloof dat de aarde hol is. Ik weet wel dat de officiële theorieën ook slechts theorieën zijn. Hoe diep zijn wij eigenlijk de aarde binnen gedrongen? Een kilometer of 15 maximaal? Hoe kun je nu 100% zeker zijn wat er dieper ligt?

Als alleen de aardkorst + magmalaag iets van 500km diep is en daarna weer solide, blijft er nog steeds een diameter van 12000km over die hol kan, let wel KAN zijn.
pi_93237399
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 01:11 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

In je eigen OP spreek je van: "of worden we misschien misleid?"
Nou, dan heb je het toch over een conspiracy om te verzwijgen dat de aarde hol is? Of niet?
Nou, waar zeg ik dan dat ik het daar niet over heb? :?

Ik vind dit soort zaken interessant, maar dat wil niet zeggen dat ik ze meteen voor waar aan neem. Bovendien, waarom moet ik me tegenover jou eigenlijk verantwoorden? :{

Laat mij maar eens goede lucht / satteliet foto's van de Noord en/of Zuidpool zien :)

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 24-02-2011 01:23:21 ]
pi_93237469
je zou eigenlijk niet op hem in moeten gaan aangezien hij de OP of/en de begeleidende vidio film niet heeft gezien.

[ Bericht 0% gewijzigd door DeMolay op 24-02-2011 01:23:36 (edit dislexia) ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93237737
Omstreden is de Nazie gedachten van Hyperborea.

Dit heeft Niks maar dan ook niks met de theorien van Jan lamprecht te maken.

Vandaar Admiral Byrd
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93237760
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 01:18 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Vergeet niet dat het hier BNW is. ;)

Ik verdedig het misschien een beetje ja, maar dat wil niet zeggen dat ik nu geloof dat de aarde hol is. Ik weet wel dat de officiële theorieën ook slechts theorieën zijn. Hoe diep zijn wij eigenlijk de aarde binnen gedrongen? Een kilometer of 15 maximaal? Hoe kun je nu 100% zeker zijn wat er dieper ligt?

Als alleen de aardkorst + magmalaag iets van 500km diep is en daarna weer solide, blijft er nog steeds een diameter van 12000km over die hol kan, let wel KAN zijn.
Je kunt uit het zwaartekrachtveld dat de aarde opwekt afleiden hoe zwaar de aarde zou moeten zijn en wat voor soort materie je dus verwacht aan te treffen om die massa te verklaren, daarnaast vraag ik mij af de aardkorst wel sterk genoeg is om die holle aarde in stand te houden.
pi_93237830
Terecht het ging waarschijnlijk alleen om de metale core

Directe golven zouden bewijzen dat gezien de transversale golven een "Liquid" consistentie zou moeten hebben

I stand corrected please

P.S. geloof jij in einsteins crust dispalcement mogelijkijd ?

[ Bericht 1% gewijzigd door DeMolay op 24-02-2011 01:36:25 ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93237976
Ik ga slapen. Ik krijg een beetje holle ogen van dat beeldscherm. :W
  donderdag 24 februari 2011 @ 01:36:27 #98
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_93238034
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 01:22 schreef DeMolay het volgende:
je zou eigenlijk niet op hem in moeten gaan aangezien hij de OP of/en de begeleidende vidio film niet heeft gezien.
Ah, gelukkig weet jij wat ik wel en wat ik niet gezien heb :')
Nee dus.

quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 01:20 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Nou, waar zeg ik dan dat ik het daar niet over heb? :?

Ik vind dit soort zaken interessant, maar dat wil niet zeggen dat ik ze meteen voor waar aan neem. Bovendien, waarom moet ik me tegenover jou eigenlijk verantwoorden? :{

Laat mij maar eens goede lucht / satteliet foto's van de Noord en/of Zuidpool zien :)
Onterechte, omgekeerde bewijslast. Dat is zoiets zeggen als "bewijs maar eens dat god niet bestaat". Ik moet nu gaan bewijzen dat het gat er NIET zit? :')
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_93238125
quote:
Ah, gelukkig weet jij wat ik wel en wat ik niet gezien heb
Nee dus.

je ging niet op de gepresenteerde fijten in dus kan ik wederom concluderen dat het een kort door de bocht missie is !

geen probleem maar probeer dan niet ogenschijnlijk geintereseerd over te komen
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_93238171
Ik snap echt geen hol (ghehe) van dat plaatje. Als ik het letterlijk neem zie ik geen holle aarde, maar 2 losse werelden, tussen welke wij blijkbaar reizen zonder te merken dat er ergens een gat zit, en welke een zon heeft tussen de 2 werelden. Zou dat dan betekenen dat die werelden om de zon heen draaien oid? Want ik zie ook niet hoe er dan nog zon kan komen aan de "buitenkanten"

Ik wil het best geloven, maar ik snap er nogmaals geen hol van.
Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
"Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
61% van alle statistieken zijn nutteloos.
Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')