Gewoon meteen doen, meteen claimen. Aangezien ze ook in de problemen kunnen komen bij het krijgen van teveel geopende claims zijn ze veel toeschikkelijker. Zeg wel dat je hem niet hebt ontvangen ipv. een defect exemplaar.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:24 schreef Skiet het volgende:
Pandawill maakt me gek hoor. Product van 30 dollar, werkt niet. Ik mail ze dat het niet werkt. Krijg ik 2 Dollar bon. Ik mail terug dat ik daar niet mee akkoord ga. Zeggen ze, ok 3 dollar dan, maar meer kunnen we niet geven.
Ik geef ze nog 1 kans en dan is het paypal claim op je ass
http://shop.ebay.com/buyincoins_au/m.htmlquote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:50 schreef mickeyD het volgende:
wat is de ebaynaam (of doe ff een linkje)
Doe ik ook inderdaadquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:11 schreef Poepoog het volgende:
Tip voor mensen met een Gmail account die elke keer die 15 % korting willen, open gewoon elke keer een BIC account met een Gmail adres erin met een "."
Dus bijvoorbeeld als eerste langemailadres@gmail.com dan langemailadre.s@gmail.com en so weiter. Scheelt je een hoop gedoe met elke keer een nieuw mail adres aanmaken, en aangezien je overal een punt kan neerzetten, kan je met een lang Gmailadres lang uit. Gmail negeert namelijk de punt, maar andere bedrijven bv. BIC of eBay doen dat niet. Vergeet niet bij je hoofdaccount een nickname aan te maken die je elke keer kan referren dan krijg je in feite gewoon 20% korting.
Maak gewoon een Gmail aan met 20 karakter of zo, laat die forwarden naar je normale adres, en je bent het komende jaar verzekerd van de 20%'s korting.quote:
Thanksquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:11 schreef Poepoog het volgende:
Tip voor mensen met een Gmail account die elke keer die 15 % korting willen, open gewoon elke keer een BIC account met een Gmail adres erin met een "."
Dus bijvoorbeeld als eerste langemailadres@gmail.com dan langemailadre.s@gmail.com en so weiter. Scheelt je een hoop gedoe met elke keer een nieuw mail adres aanmaken, en aangezien je overal een punt kan neerzetten, kan je met een lang Gmailadres lang uit. Gmail negeert namelijk de punt, maar andere bedrijven bv. BIC of eBay doen dat niet. Vergeet niet bij je hoofdaccount een nickname aan te maken die je elke keer kan referren dan krijg je in feite gewoon 20% korting.
ik heb al een heel lang e-mailadres dus dat zit wel goed. Je kunt ook meerdere punten achter elkaar zetten trouwens. Ik houd meestal gewoon de punt een paar seconden ingedrukt als ik niet meer weet welke ik al gehad hebquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:13 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Maak gewoon een Gmail aan met 20 karakter of zo, laat die forwarden naar je normale adres, en je bent het komende jaar verzekerd van de 20%'s korting.
Dat kan inderdaad ook, geniale uitvinding. Zeker omdat je het voor meerdere doeleinden kan gebruiken.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:40 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
ik heb al een heel lang e-mailadres dus dat zit wel goed. Je kunt ook meerdere punten achter elkaar zetten trouwens. Ik houd meestal gewoon de punt een paar seconden ingedrukt als ik niet meer weet welke ik al gehad heb
thanks!quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:52 schreef Poepoog het volgende:
[..]
http://shop.ebay.com/buyincoins_au/m.html
http://stores.ebay.com/BuyinCoin
eerste twee google hits. Het is wel goedkoper via de site, al dan niet icm de coupons.
Een hoofdaccount aanmaken, daar maak je een nickname voor aan. Bij je registratie vul je die in, plus in het vakje onder de couponcode. Dan krijg je 15% + nog 5 % op je eigen account.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 15:37 schreef Skiet het volgende:
Ok, hoe krijg ik 20% bij alle bestellingen bij BIC? Nieuwe account aanmaken doe ik altijd. Maar hoe pak ik die 5% extra? En welke refferrer moet ik hebben? Ik heb altijd maar 10% met die coupon.
Dat maakt geen ruk uit, ik betaal ook altijd met hetzelfde emailadres bij PayPal. Het gaat erom met welk emailadres je registreert.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 15:41 schreef Loll het volgende:
ho is ff bic gebruikt toch het paypal e-mail adres als check.
ik had een keer een 2e hotmail adres aangemaakt met i.p.v. .com .nl erachter (als je het nog snapt .......@hotmail.nl(inplaats van .com) ik had me natuurlijk uitgelogd. nieuw account gemaakt bij bic. maar na het betalen sprong bic in mijn .com account want die gebruik ik nog steeds bij paypal. (ik hoop dat jullie het nog snappen met mijn gebrekkig nederlands)
slimquote:Op dinsdag 1 maart 2011 15:41 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Een hoofdaccount aanmaken, daar maak je een nickname voor aan. Bij je registratie vul je die in, plus in het vakje onder de couponcode. Dan krijg je 15% + nog 5 % op je eigen account.
ff proberenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 15:42 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Dat maakt geen ruk uit, ik betaal ook altijd met hetzelfde emailadres bij PayPal. Het gaat erom met welk emailadres je registreert.
dat doe ik ook soms is het zo sneaky dat ze er toch weer een paar cent op gooien.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 15:50 schreef Poepoog het volgende:
Nog een tip, zet altijd alle bedragen in USD bij de diverse sites, scheelt bij elkaar toch weer wat duiten.
Je profiteert daar niet van, maar hun marge op de EUR is gewoon hoger dan die van de USD. Scheelde mij ooit incl. de kosten van PayPal 15 euro op een bestelling.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 15:53 schreef Loll het volgende:
[..]
dat doe ik ook soms is het zo sneaky dat ze er toch weer een paar cent op gooien.
en je profiteert in usd van de wisselkoers
Als je een bedrag in USD moet betalen van je EUR rekening rekent PayPal wisselkosten.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 16:00 schreef 08gnoT. het volgende:
Ik probeer altijd alle valuta('s?) uit. Op sommige sites is de pond nog goedkoper en de AUD heeft ook een tijdje heel gunstig gestaan.
Betaal je eigenlijk wisselkoerscommisie aan paypal? of betaalt de ontvanger dat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |