En kennelijk gevonden!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 22:43 schreef justmattie het volgende:
[..]
Geen idee, ik zag dat 42 miste, dus dacht dan zal 47 er ook wel niet bij hoeven
Misschien dat ik straks de nummertjes er nog bij ga zoeken
een gereviseerde kopen ook geen optie?quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:25 schreef Tarado het volgende:
Zelf vanmiddag een probleem, dynamo doet het niet meer, schijnt een watergekoelde te zijn, kost 800euro plus, ze gaan nu eerst kijken of ze hem kunnen repareren
dank je... En word alleen maar beter...quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:46 schreef Bowny het volgende:
Hoi schatjes.
Die bovenstaande E39 is, op de sticker na, porno! 1 Van de mooiere E39's die ik gezien heb.![]()
Veel info daar inderdaad, heb al leuke dingetjes gezien om aan de auto te doenquote:Op woensdag 23 februari 2011 13:40 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Daar lijkt het wel op. Het was iig die van ¤ 79
Ik zou even lid worden van BMW portal, een hoop DIY's waaronder die in de link die ik postte!
Ik had 'm gezien op BMWportal ja. Moet er nog even over nadenken. Wellicht moet ik werken, en zo niet, dan is een vrije zondag best fijnquote:
Inderdaad een goed alternatief, ik laat nu de mijne reviseren, kost wat tijd maar zal in ieder geval stukken goedkoper uitkomenquote:Op woensdag 23 februari 2011 19:36 schreef Rizkant het volgende:
[..]
een gereviseerde kopen ook geen optie?
Mijn E39 is van '97 trouwens...
Mogen er ook E21's mee? En als m'n motor uitvalt gaan jullie me dan helpen?quote:
elke BMW mag mee...quote:Op donderdag 24 februari 2011 11:34 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Mogen er ook E21's mee? En als m'n motor uitvalt gaan jullie me dan helpen?
Op dat filmpje zijn 9 van de 10 ook niet bijzonder dus dat zal geen probleem zijn lijkt mequote:Op donderdag 24 februari 2011 15:21 schreef Mikkie het volgende:
Ik hou het even in gedachten, Rizkant. Misschien ben ik vrij en dan is een toerritje best leuk natuurlijk. Al heb ik geen heel speciale Bimmer
Da's waar. Al heeft daar iedereen in elk geval grote velgen, kom ik aan met m'n 16"quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Op dat filmpje zijn 9 van de 10 ook niet bijzonder dus dat zal geen probleem zijn lijkt me
Je was zeker aan het zoeken n.a.v. mijn post in een ander topic ?quote:Op donderdag 24 februari 2011 18:45 schreef Hyperdude het volgende:
Iemand nog in de markt voor een redelijk loaded E39 520D met een "on-logische"3,5 ton op de teller voor 3500?
Ik heb al een paar keer mijn BMW-inruilers bij de BMW dealert hier zien eindigen; de dealer zet auto's met hoge km. standen snel weg. Als je het onderhoud even goed nakijkt hoeft het geen onverstandige koop te zijn. Dit is niet mijn auto en ik heb ook niks met ABC te maken.![]()
http://www.autotrader.nl/(...)er=1&total=21&pos=12
NB. de on-logische km. stand maakt het wel wat minder waarschijnlijk dat deze bij een dealer vandaan komt volgens mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |