Super schattig jurkje zeg! Lijkt me héél leuk met een wit vestje en mooie schoentjes.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:25 schreef becky27 het volgende:
[ afbeelding ]
Dit wordt als het goed is ons kleurthema en ik vind dit best een geinig jurkje voor twee kleine meisjes. Wit vestje erover heen en witte schoentjes![]()
Zoiets Raissa?
[ afbeelding ]
zo'n jurkje in het wit zoeken, breed hardroze satijnen lint. een kunstbloem, ook in roze, bloem met een paar steekjes aan het lint en die om de jurk, eventueel ook met een paar steekjes op de naad vastzetten.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:15 schreef Raissa het volgende:
Hello ladies!
Ik ben dringend op zoek naar een jurkje als onderstaande maar dan eentje die wél betaalbaar is. Hoeveel ik ook van mijn kleine meisje hou, ik heb echt geen 190 euro over voor een jurkje...
[ afbeelding ]
Helemaal ideaal zou het zijn als het jurkje wit is en de bloem fuchsia roze, maar dat is misschien te veeleisend
Ik heb al lopen speuren op allerlei webshops maar ik kan niks vinden wat er echt een beetje op lijkt, het meeste heeft of geen taille of is de verkeerde kleur... Als iemand zoiets tegenkomt kan je dan even aan mij denken en me een PMetje sturen?![]()
Zo zat ik ook een beetje te denken, zag een leuk wit jurkje met een zwart riempje wat natuurlijk zo in het roze kan maar kon het plaatje niet plakken.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:00 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
zo'n jurkje in het wit zoeken, breed hardroze satijnen lint. een kunstbloem, ook in roze, bloem met een paar steekjes aan het lint en die om de jurk, eventueel ook met een paar steekjes op de naad vastzetten.
is volgens mij niet zo moeilijk, en een geheel wit jurkje is wellicht makkelijker te vinden.
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:02 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik ook.
Twinkly, kun je jouw voorkeuren niet posten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |