yeah en als iemand echt een kinderwens heeft. tsja dan zij het zoquote:Op zondag 20 februari 2011 19:00 schreef Laysa het volgende:
Kinderen...Das wel een cruciaal en hekel punt
ty en ja heb de kater weggeslapen ":)quote:Op zondag 20 februari 2011 19:01 schreef Deisyy het volgende:
Hey gomi, je kater eruit geslapen?
Klote voor je dat er een eind aan je relatie is gekomen, maar dit is dan een onoverkomelijk verschil van mening. Je hebt de juiste keuze gemaakt door er een punt achter te zetten.
Sterkte
Dat laatste zou ook mooi kut zijnquote:Op zondag 20 februari 2011 19:03 schreef gomi het volgende:
[..]
yeah en als iemand echt een kinderwens heeft. tsja dan zij het zo
vorig jaar ook om die reden een tijdje uitelkaar geweest.
en ja eigenlijk wist ik ook wel dat t weer zou spelen
bedenk me nu net dat we een nog een korte tijdje ff weg hebben geboekt. en geloof zonder annulering. hmmm
gewoon alleen gaan !quote:Op zondag 20 februari 2011 19:03 schreef gomi het volgende:
[..]
bedenk me nu net dat we een nog een korte tijdje ff weg hebben geboekt. en geloof zonder annulering. hmmm
Ga je toch met een vriend of broer of wie dan ookquote:Op zondag 20 februari 2011 19:03 schreef gomi het volgende:
[..]
yeah en als iemand echt een kinderwens heeft. tsja dan zij het zo
vorig jaar ook om die reden een tijdje uitelkaar geweest.
en ja eigenlijk wist ik ook wel dat t weer zou spelen
bedenk me nu net dat we een nog een korte tijdje ff weg hebben geboekt. en geloof zonder annulering. hmmm
Vooraf checken een idee?quote:Op zondag 20 februari 2011 18:59 schreef gomi het volgende:
[..]
hehe echt he
maar ty, is alleen zo bij elke serieuze relatie van me dat t op t zelfde uitkomt.
hehe jaquote:Op zondag 20 februari 2011 19:05 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
gewoon alleen gaan !
Wie weet wat je tegen komt !
ja ik zie wel.quote:Op zondag 20 februari 2011 19:06 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ga je toch met een vriend of broer of wie dan ook
edit: er meldt zich al een vrijwilliger![]()
En ik heb een geldig paspoort. Mits zonbestemming.quote:
Volgens mij wil Cc zich op dit moment niet vastleggen...Die heeft het als ik zo tussen de lijnen door lees het best wel naar dr zinquote:Op zondag 20 februari 2011 19:06 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Is dat een sollicitatie?
Alles kan veranderen.quote:Op zondag 20 februari 2011 19:09 schreef Laysa het volgende:
[..]
Volgens mij wil Cc zich op dit moment niet vastleggen...Die heeft het als ik zo tussen de lijnen door lees het best wel naar dr zin
Ik heb het zo'n beetje op ons eerste afspraakje gevraagdquote:Op zondag 20 februari 2011 19:08 schreef Laysa het volgende:
DK wist al dat ik geen kinderen mocht krijgen voordat we daadwerkelijk een relatie kregen, dus bij ons is het gelukkig geen issue geweest.
maar reisje is naar ierland. zon zal daar wel niet heel erg zijnquote:Op zondag 20 februari 2011 19:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
En ik heb een geldig paspoort. Mits zonbestemming.
En een zonnebril.
ja ik las ook tussen de lijntjes door....het kan ook zomaar zijn dat ze wel een relatie heeft....Vertel maar hier na de luchdatequote:
quote:Op zondag 20 februari 2011 19:11 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik heb het zo'n beetje op ons eerste afspraakje gevraagd![]()
ik dacht als die gosert 6 kinderen wil ben ik weg![]()
Dus ik zei, IK WIL GEEN KINDEREN...
toen zei hij , komt goed uit, ik ook niet !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |