quote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:06 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
I wish you would lay down?
Can't stop boning you?
You'll be in my ****?
I can feel me cumming in the air tonight?
Etc..
quote:
Aah.. Ik had alleen de eerste tien seconden gekeken. Bovendien heb ik Cocktailquote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:18 schreef Sands het volgende:
[..]
Nee ik dacht dat de video genoeg zou zeggen
Tsss iPad doe maar luxequote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:19 schreef DragonFodder het volgende:
Youtube wil die op mijn iPad niet afspelen.
Maar gezien het plaatje: risky business? Dat Cruise in zijn overhemd op tafel danst?
Luxe? Kreng speelt youtube links niet fatsoenlijk af! Maar verder is het een heerlijk lekker-lui-op-de-bank-internetten-terwijl-je-een-film-kijkt-ding.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:20 schreef Sands het volgende:
[..]
Tsss iPad doe maar luxe
En ja het is Risky Business
Da zone?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:24 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Luxe? Kreng speelt youtube links niet fatsoenlijk af! Maar verder is het een heerlijk lekker-lui-op-de-bank-internetten-terwijl-je-een-film-kijkt-ding.
Ik ben wel in da zone vanavond, al zeg ik het zelf
Niet specifiekquote:
Ja. Recognize.quote:
Nopequote:
Zijn voorgangerquote:
Nu wel?quote:
Da's 4 iddquote:
Heb dat deel weggehaald en nee denk ouderquote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:55 schreef DragonFodder het volgende:
Dat gaat me nooit in 1 post lukken, maar vast wat balletjes opgooien:
The thing?
Alien?
Frankenstein is goedquote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:56 schreef Njosnavelin het volgende:
Godzilla, King Kong, Alien, Predator, Nosferatu, Frankenstein
Juist dat bedoel ik de orginele monstersquote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:57 schreef DragonFodder het volgende:
Of bedoel je dingen als
- creature from the black lagoon
- swamp thing
- wolf man
Dat soort dingen?
Juist dat is nummer 8 van de populairste universal monstersquote:
Had ik me vergist idd.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:15 schreef SamuelofSEK het volgende:
Lestat (Townsend) is niet Dracula Dragon
Andere 3 zijn goed.
Nog 2 als ik goed meegeteld had.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:18 schreef SamuelofSEK het volgende:
[..]
Geen idee wie die laatste is, maar ze kloppen allebei.
Nog 3 te gaan.
Universal had tegelijktijdig de engelstalige en spaanstalige versie gemaaktquote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:18 schreef SamuelofSEK het volgende:
[..]
Geen idee wie die laatste is, maar ze kloppen allebei.
Nog 3 te gaan.
Bela Lugosi speelde Dracula niet Nosferatuquote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:19 schreef DragonFodder het volgende:
Bela lugosi speelde toch nosferatu? Is dat ook dracula? Is willem dafie dan ook goed?
Bela speelde Dracula. Nosferatu reken ik wel goed, maar Dafoe speelt de acteur die Nosferatu speelt, niet Nosferatuquote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:19 schreef DragonFodder het volgende:
Bela lugosi speelde toch nosferatu? Is dat ook dracula? Is willem dafie dan ook goed?
Viel te proberen, niewaar?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:22 schreef SamuelofSEK het volgende:
[..]
Bela speelde Dracula. Nosferatu reken ik wel goed, maar Dafoe speelt de acteur die Nosferatu speelt, niet Nosferatu
Oh eh je hebt gelijk, nog 2.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:20 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Nog 2 als ik goed meegeteld had.
En toen nog 1.quote:
Toen ik de naam zag wist ik het ook.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:28 schreef SamuelofSEK het volgende:
En dat was nou de orignele Nosferatu Dragon
Karloff volgens imdb niet, Chaney wel.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
Volgens mij heeft Boris Karloff of Lon Chaney hem trouwens ook eens gespeeld.
Verkapte test of we een zekere subsite wel eens bezoeken, Saint?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:34 schreef SaintOfKillers het volgende:
Deze avond is de Gouden Beer op de Berlinale uitgereikt. Ik moet niet weten wie 'm won, maar er stond wel een hele week een lege stoel op het podium, waarom?
Da's idd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |