Upgraden is meestal 17 euro per dag. Regelmatig gedaan voor de dagtochtenquote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:00 schreef knoopinjezak het volgende:
Dat kan wel? Is dat veel goedkoper dan een 3 daagse pas? Die is 138 euro..
Die heb je in Gerlos ook. Wel leuk om te doen, dan weet je ook een beetje hoe je zelf rijdt als je niet iemand hebt die jouw kan/wil filmenquote:Op zaterdag 19 maart 2011 20:12 schreef Pielemuisje het volgende:
Net echt:
Wel leuk dat ze dat doen in zell am see, en gratis
Voelt sneller aan dan dat het uitziet...
Voor een keer is het best leuk. Alleen jammer dat je er weinig snelheid in terug ziet. Ik was hem in mijn eigen run best wel aan het planken, maar uiteindelijk zie je er weinig van terug.quote:Op zondag 20 maart 2011 01:11 schreef Blackviper het volgende:
lache zoiets nog nooit geprobeerd lijkt mij wel vet eens te doen.
Jaa heel snel ziet t er allemaal neit uit..quote:Op zondag 20 maart 2011 01:35 schreef Komakie het volgende:
[..]
Voor een keer is het best leuk. Alleen jammer dat je er weinig snelheid in terug ziet. Ik was hem in mijn eigen run best wel aan het planken, maar uiteindelijk zie je er weinig van terug.
Of we gaan gewoon een stuk langzamer dan we denkenquote:Op zondag 20 maart 2011 18:12 schreef Blackviper het volgende:
[..]
Jaa heel snel ziet t er allemaal neit uit..
had ik ook bij de afdaling filmpjes..![]()
Voelde allemaal sneller aan dan t blijkbaar gaat.
En met de gps de snelheid meten wilde ook niet,quote:Op zondag 20 maart 2011 20:07 schreef Komakie het volgende:
[..]
Of we gaan gewoon een stuk langzamer dan we denken
Je ging zo hard dat ik je niet op de camera heb weten vast te leggenquote:Op maandag 21 maart 2011 10:33 schreef Soohr het volgende:
[..]
En met de gps de snelheid meten wilde ook niet,
tussendoor even gekeken op mn telefoon na een niet echt steile afdaling,
stond ie op 78.1 km/uur
Daarna een steilere piste gepakt gericht op zo hard mogelijk.
kom ik beneden en vol verwachting pak ik mijn telefoon.
Had de GPS app zich reset en stond de max op 8.3 km/uur![]()
Zo weet ik het nog niet.
Ter compensatie heb je wel 2x je eigen crash op filmquote:Op maandag 21 maart 2011 10:46 schreef Dwyrin het volgende:
[..]
Je ging zo hard dat ik je niet op de camera heb weten vast te leggen
Waarom hebben jullie allemaal dezelfde kleren aan? ...quote:Op maandag 21 maart 2011 10:46 schreef Dwyrin het volgende:
[..]
Je ging zo hard dat ik je niet op de camera heb weten vast te leggen
Geweldig dat als ik op het filmpje klik ik een melding krijg dat ik alleen in Youtube kan bekijken ivm rechten van Sony Musicquote:Op maandag 21 maart 2011 10:46 schreef Dwyrin het volgende:
[..]
Je ging zo hard dat ik je niet op de camera heb weten vast te leggen
Bedrijfsuitje (35 man) , dus ook kleding vd zaakquote:Op maandag 21 maart 2011 11:49 schreef Blackviper het volgende:
[..]
Waarom hebben jullie allemaal dezelfde kleren aan? ...
Ik had ook een filmpje bij de sepiebar (of hoe je het ook schrijft gemaakt) en ik kreeg van youtube de volgende meldingquote:Op maandag 21 maart 2011 12:19 schreef Komakie het volgende:
[..]
Geweldig dat als ik op het filmpje klik ik een melding krijg dat ik alleen in Youtube kan bekijken ivm rechten van Sony Music
Hebben meer mensen dit?
Maar tot nu toe blijft ie het doenquote:Je video met de naam 'Gerlos maart 2011 5' bevat mogelijk inhoud die in het bezit is van of is gelicentieerd door Believe.
Your video, Gerlos , may include content that is owned or administered by these entities:quote:Op maandag 21 maart 2011 13:13 schreef Soohr het volgende:
[..]
Ik had ook een filmpje bij de sepiebar (of hoe je het ook schrijft gemaakt) en ik kreeg van youtube de volgende melding
[..]
Maar tot nu toe blijft ie het doen
Seppi'squote:Op maandag 21 maart 2011 13:13 schreef Soohr het volgende:
[..]
Ik had ook een filmpje bij de sepiebar (of hoe je het ook schrijft gemaakt) en ik kreeg van youtube de volgende melding
[..]
Maar tot nu toe blijft ie het doen
Dat bedoelde ik ook. Val jij onder Sony??quote:Op maandag 21 maart 2011 13:16 schreef Dwyrin het volgende:
[..]
Your video, Gerlos , may include content that is owned or administered by these entities:
Entity: Sony Music Entertainment Content Type: Sound Recording
As a result, your video has been blocked in these locations:
Germany
Enige wat ik zie
Alleen als het mij uitkomtquote:Op maandag 21 maart 2011 13:30 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik ook. Val jij onder Sony??
Haha ja dat was ook mijn uitzicht afgelopen week toen ik deze lift elke dag weer omhoog moest nemen. Zat je ook in St Jean d'Arves? Sneeuw was de eerste paar dagen wel echt KAK. Mn 1 week oude goliath ook meteen best wel afgeracht, maar het blijft een gebruiksvoorwerp dus ach.. Na de eerste paar dagen gelukkig toch een cm of 20 sneeuw gehad. Toen waren de pistes een stuk beter te doen. Verder wel een leuk gebied (alhoewel het wel tegen valt als je Zillertal gewent bent, maar daar betaal je dan ook naar).quote:Op woensdag 16 maart 2011 12:05 schreef Brammas het volgende:
Zondag terug uit Les Sybelles, een kleine sfeer impressie:
[ afbeelding ]
St Jean d'Arves was mijn eerste wintersportbestemming ooitquote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:50 schreef StepIntoTheRealm het volgende:
[..]
Haha ja dat was ook mijn uitzicht afgelopen week toen ik deze lift elke dag weer omhoog moest nemen. Zat je ook in St Jean d'Arves? Sneeuw was de eerste paar dagen wel echt KAK. Mn 1 week oude goliath ook meteen best wel afgeracht, maar het blijft een gebruiksvoorwerp dus ach.. Na de eerste paar dagen gelukkig toch een cm of 20 sneeuw gehad. Toen waren de pistes een stuk beter te doen. Verder wel een leuk gebied (alhoewel het wel tegen valt als je Zillertal gewent bent, maar daar betaal je dan ook naar).
Aaaargh @ 1:15 in dat filmpje. Dat is mijn grootste nachtmerrie, een pad waar je geen kant op kunt en allemaal skieers die god mag weten waarom 'bochtjes' gaan draaien en de boel blokkeren... OPZOUTEN en doorskieen ffs. Als je wilt afremmen dan ga je maar in de ploeg, maar laat mij er gewoon langs!quote:Op maandag 21 maart 2011 10:46 schreef Dwyrin het volgende:
[..]
Je ging zo hard dat ik je niet op de camera heb weten vast te leggen
Daar heb ik als skier ook last van. Zeker omdat mijn latten bijna 1.90m zijn. Maar ja, slechte boarders zetten hun board dwars op de piste en kruipen bijna naar beneden.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 13:47 schreef BettyWeter het volgende:
[..]
Aaaargh @ 1:15 in dat filmpje. Dat is mijn grootste nachtmerrie, een pad waar je geen kant op kunt en allemaal skieers die god mag weten waarom 'bochtjes' gaan draaien en de boel blokkeren... OPZOUTEN en doorskieen ffs. Als je wilt afremmen dan ga je maar in de ploeg, maar laat mij er gewoon langs!
Zo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goh wat voor bedrijf?quote:Op maandag 21 maart 2011 12:19 schreef Dwyrin het volgende:
[..]
Bedrijfsuitje (35 man) , dus ook kleding vd zaak
slaanquote:Op dinsdag 22 maart 2011 16:33 schreef Komakie het volgende:
Vriendin van mij is net terug van vakantie in Italie. Loopt te zeuren dat ze te veel sneeuw heeft gehad (wel pap in het dal) en te weinig zon
In Gerlos hebben we voor het begin van het seizoen 3 dagen lang elk jaar een bedrijf dat met meer dan 100 man komt. Die huren dan het duurste hotel van het dorp helemaal af. Ze huren een paar leraren die hun moet begeleiden en 3 dagen lang wordt er een apres-ski tent afgehuurd.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 19:15 schreef Blackviper het volgende:
[..]
Goh wat voor bedrijf?
Bij mij begonnen ze al te mekkeren over bedrijfsrisico toen we naar een indoorbaan wouden bij wijze van uitje
Hehe, nice UIquote:Op maandag 21 maart 2011 13:37 schreef Dwyrin het volgende:
[..]
Alleen als het mij uitkomt
en anders noem ik het gewoon Fair-use
Klinkt alsof ik daar moet solliciterenquote:Op woensdag 23 maart 2011 00:25 schreef Komakie het volgende:
[..]
In Gerlos hebben we voor het begin van het seizoen 3 dagen lang elk jaar een bedrijf dat met meer dan 100 man komt. Die huren dan het duurste hotel van het dorp helemaal af. Ze huren een paar leraren die hun moet begeleiden en 3 dagen lang wordt er een apres-ski tent afgehuurd.
2 keer les mogen geven. Ge-wel-dig! Ik had de hoogste groep en die hoefde ik alleen maar te begeleiden, want ze wilden eigenlijk geen les, maar wilden wel een beetje het gebied zien. Na het les geven naar die apres-ski tent (Luigi's voor ingewijden) en alles gratis. Je mocht bestellen wat je wilde en ondertussen gingen de dienbladen met vlugel en willy's door de tent. Net als kipnuggets, spareribs en stukken pizza. Verder nog nooit zulke feestjes meegemaakt
Bijna net zo'n goede baan als snowboardleraar zijnquote:Op woensdag 23 maart 2011 10:39 schreef Blackviper het volgende:
[..]
Klinkt alsof ik daar moet solliciteren
Dat is geheel afhankelijk van de schade. Bij een hoop diepe krassen kan het best snel gaan.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:17 schreef NoComment het volgende:
Zo, kom ook weer eens even neuzen hier, want heb een vraagje. Hoe vaak moet je een board zo'n beetje kunnen laten repareren? M'n board is namelijk al na 5 onderhoudsbeurten op het punt aangekomen dat ze er niets meer mee kunnen... De base is op een punt al zo dun dat je de dingetjes ziet waarmee de kant in het board ziet..![]()
Ik wordt nog gebeld over een oplossing..
Ff googlen, kan je volgens mij online bestellen.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 19:01 schreef -Menn0- het volgende:
Dat wil ik dus ook! Waar heb je die gehaald?
Ja het is geluktquote:Op vrijdag 25 maart 2011 19:51 schreef Fugie het volgende:
[..]
Ff googlen, kan je volgens mij online bestellen.
Ach ja, als dat ding maar hangtquote:Op vrijdag 25 maart 2011 19:52 schreef Dribbel_ het volgende:
Vervolgens voel je je wel opgelicht dat je net 7 euro hebt betaald voor 2 stukjes bouwmarktplastic maar okee
Die gitaren zien er ook wel vet uit. Is het een echte gibson sg?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 19:00 schreef Dribbel_ het volgende:
Ik heb zo'n boarddock heb ik hem zo plat tegen de muur hangen
[ afbeelding ]
Nee een goedkopere variant, maar alle electronica ligt eruit op het moment dus hij hang voor de mooi erbij ghehe.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:34 schreef Komakie het volgende:
[..]
Die gitaren zien er ook wel vet uit. Is het een echte gibson sg?
Had je nog een nieuw board gekocht eigenlijk ?quote:
Jepquote:Op dinsdag 29 maart 2011 20:44 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Had je nog een nieuw board gekocht eigenlijk ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |