Dank jullie wel allemaal... 't was echt zo leuk om te horen dat we weer een jochie krijgen... Ik heb altijd gezegd 'tuurlijk is het leuk als het nu een meisje is, maar een tweede Bassie is net zo leuk!'... dus ik was sowieso blij!!

Over blij gesproken

: ik ben net he-le-maal verbaasd en blij weggegaan bij de BabyMax... Misschien dat jullie ook wel hebben gehoord dat BabyMax van eigenaar wisselt... Nou, als je je slag wil slaan, moet je snel zijn!
Omdat wij het babykamertje van Bas door gaan schuiven naar ons tweede mannetje, moesten we voor Bas een nieuw kamertje zoeken... en BabyMax zit hier in de buurt. Dus wij daarheen (eigenlijk gingen we alleen maar voor een nieuw autostoeltje en zouden we morgen de Leksvik kamer bij Ikea gaan halen), zag ik dus een mooi peuterbedje (Bopita). Ik vroeg wat 'ie kostte... "¤ 50"... Ik zei "huh??? Klopt dat wel?".. en ja... dat klopte! Toen een nieuw matras. Ze adviseerde een matras van ¤ 109,- , maar die kon ze niet zo snel vinden en toen kwam ze met een matras van ¤ 200.. die mocht ik ook hebben voor de prijs van die andere. Vervolgens even langs de babykamertjes gelopen, zien we daar een hele mooie, antieke, robuuste commode. ZOOO mooi! Die was normaal ¤ 500,- en nu ook de HELFT! Dus... meenemen! Er zitten hartstikke veel laadjes in, dus alles wat Bas nu in de kast heeft kan zo in die commode. Het enige wat we nu nog moeten zoeken is een bijpassend (kersenhouten of antiek-look) kastje... Echt, ik ben helemaal in jubelstemming! Het autostoeltje was trouwens ook 25% afgeprijsd... en die zijn niet vaak in de aanbieding, dus ik zou zeggen... op naar de BabyMax!!
DJMO: succes morgen!
TM: ook veel succes en plezier morgen bij de groeiecho!
Mamapurk, het heerst ook heel erg griep en verkoudheid... 2 weken terug was Bas ziek, een week later was ik een paar dagen niet lekker en nu zit mijn

zit ook helemaal verstopt en voelt zich ook niet zo lekker. Beterschap voor jullie in ieder geval! Hopelijk is het snel over.
Cynthiaaa, wij vonden het ook wel erg spannend hoor, de 20 weken echo..! Heel veel succes, maar ook plezier alvast!! 't Is wel heel bijzonder!