Waarom zou hij zich anders moeten gedragen dan hij is ? Ekdom imiteren hoeft niet, gewoon lekker jezelf zijn. Ik heb niets tegen Domien, ik vind dat hij het prima doet. Rabbering is ook niet de meest swingende Dj maar ook die vind ik prima.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:51 schreef svenistheman het volgende:
Het kan aan mij liggen, maar wat is Domien toch eigenlijk gewoon...uhm ja....saai. Ga eens los ofzo denk ik wel eens. Ook als ik naar de webcam kijk zit ie wat gekrompen mee te swingen, ik weet het niet. Meer mensen die deze mening delen dat het maar een vrij standaard jock eigenlijk is?
Ja maar laat dan 2 uur de 3FM computer zijn werk doen, Domien vindt ieder nummer geweldig of lekker. ( zegt die minimaal 1 keer na iedere aankondiging)Voor de rest hebben zijn spreeks helemaal geen toevoeging, bij Paul wel omdat die veel van muziek weet.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:54 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Waarom zou hij zich anders moeten gedragen dan hij is ? Ekdom imiteren hoeft niet, gewoon lekker jezelf zijn. Ik heb niets tegen Domien, ik vind dat hij het prima doet. Rabbering is ook niet de meest swingende Dj maar ook die vind ik prima.
Dank jequote:
Achja smaken verschillen. Je bent niet verplicht om er naar te luisteren lijkt me ? Of heb je een strenge baas ?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:56 schreef svenistheman het volgende:
[..]
Ja maar laat dan 2 uur de 3FM computer zijn werk doen, Domien vindt ieder nummer geweldig of lekker. ( zegt die minimaal 1 keer na iedere aankondiging)Voor de rest hebben zijn spreeks helemaal geen toevoeging, bij Paul wel omdat die veel van muziek weet.
WIE HEEFT MIJN KAZOO GEJAT!?quote:
Haha geweldigquote:
Bingo met één balletjequote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:05 schreef alors het volgende:
[..]
Ik heb niet opgelet, wat was de omschrijving?
Claudiaaaa![]()
![]()
![]()
Ja daar fapt Giel toch zo op? Dan zal dat wel jaquote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:12 schreef Paul-89 het volgende:
Lucy Iris kon vandaag weleens de MH krijgen.
Ik vind het ook wel een puike plaat.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:13 schreef alors het volgende:
[..]
Ja daar fapt Giel toch zo op? Dan zal dat wel ja
Ik heb em nog niet gehoord, maar het stoort me sowieso dat alles wat Giel FAN-TAS-TISCH wauw wauw wauw vindt megahit wordt.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:13 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel een puike plaat.
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:17 schreef alors het volgende:
[..]
Ik heb em nog niet gehoord, maar het stoort me sowieso dat alles wat Giel FAN-TAS-TISCH wauw wauw wauw vindt megahit wordt.
Ik hoop nog immer op Lola Kite, anders Plage
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:16 schreef Paul-89 het volgende:
http://www.omroepzeeland.(...)-voor-oplichter.html
Dat signalement.
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:16 schreef Paul-89 het volgende:
http://www.omroepzeeland.(...)-voor-oplichter.html
Dat signalement.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |