Nou, ik vind hem in bewegende beelden aantrekkelijker, maar ook adhv de foto's zou ik er wel eens overheen kunnen.quote:
Ik ben d'r helemaal vlieft op.......alleen de gedachte dat er al tientallenquote:Op donderdag 17 februari 2011 00:06 schreef Greebs het volgende:
[..]
Nou, ik vind hem in bewegende beelden aantrekkelijker, maar ook adhv de foto's zou ik er wel eens overheen kunnen.
Tijd om Sofia porno te plaatsen in haar topic.quote:Op donderdag 17 februari 2011 00:09 schreef Aethereal het volgende:
Mogen er ook pics van lekkere chicks in één of andere topics ter compensatie?
Hij zit denk ik nog in de fase dat ie denkt dat duckface helpt bij t maken van mooie foto's. Heeft ie misschien van xxx geleerd?quote:Op donderdag 17 februari 2011 01:27 schreef -Strawberry- het volgende:![]()
Waarom altijd dat pruillipje!
jij bent niet echt fan van Piet ?quote:Op donderdag 17 februari 2011 07:54 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Hij zit denk ik nog in de fase dat ie denkt dat duckface helpt bij t maken van mooie foto's. Heeft ie misschien van xxx geleerd?
in de exif staat idd een andere naam. Kist oid.quote:Op donderdag 17 februari 2011 10:08 schreef Gellarboy het volgende:
Ik weet trouwens niet zo zeker meer dat de fotograaf xxx is (schiet mij maar lek). Ik heb ooit iemand gefotografeerd die ook op die site staat en toen ik die persoon gisteren sprak toen had hij het over fotograaf 'Gert'. Daarmee denk ik meteen aan Gert Harms, maar die maakt volgens mij niet echt dit soort werk. Nou ja, we zullen het later vandaag wel van Danny horen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
"Hij lijkt 100% op de gemiddelde bear-pornoster" - Cairon
Slide to unlockquote:
quote:Op donderdag 17 februari 2011 10:16 schreef Gellarboy het volgende:
Ik heb een iGuido.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Zie wat ik kijk: trakt.tv
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |