quote:Op donderdag 17 februari 2011 09:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Doe mij maar een kat met cherrytomaatjes erop.
[ afbeelding ]
Ze zitten zo heerlijk comfortabel.quote:Op donderdag 17 februari 2011 08:59 schreef stbabylon het volgende:
Klompen zijn gewoon goede werkschoenen.
Ik las Nepalquote:Op donderdag 17 februari 2011 08:59 schreef Wicked-Game het volgende:
Goedemorgen! Weer een heerlijk ritje achter de rug van Utrecht naar Meppel!
+ 10.000.000quote:
NEPAL Euhm ik hou best van een stukje rijden, en comfortabel rijden maar in 1 ochtend naar Nepal lijkt me wat onrealistisch. Goed plan van de koffie...quote:Op donderdag 17 februari 2011 09:09 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ik las Nepal
* MissMSX schenkt grooooote bak koffie in voor zichzelf
Het is dat ik tegen het schoppen en slaan van vrouwen ben, anders had ik je graag geholpenquote:Op donderdag 17 februari 2011 09:08 schreef missbehavin het volgende:
Wie geeft mij even een schop onder mijn kont? Ik kom maar niet op gang vandaag
Mag het ook iets anders zijn dan schoppen?quote:Op donderdag 17 februari 2011 09:08 schreef missbehavin het volgende:
Wie geeft mij even een schop onder mijn kont? Ik kom maar niet op gang vandaag
Nee er wordt niet tegen mij aan geswaffeld!quote:Op donderdag 17 februari 2011 09:13 schreef STING het volgende:
[..]
Mag het ook iets anders zijn dan schoppen?
quote:
Nou, nou, ik wilde er alleen maar onschuldig een paar klappen op gevenquote:Op donderdag 17 februari 2011 09:14 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nee er wordt niet tegen mij aan geswaffeld!
Oh nu doe je ineens onschuldig?quote:Op donderdag 17 februari 2011 09:17 schreef STING het volgende:
[..]
Nou, nou, ik wilde er alleen maar onschuldig een paar kloppen op geven
En jij denkt dat wij je geloven?quote:Op donderdag 17 februari 2011 09:17 schreef STING het volgende:
[..]
Nou, nou, ik wilde er alleen maar onschuldig een paar klappen op geven
Ja bijna!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |