Tegen barcelona moet elke halve kans een goal zijn als je wilt winnenquote:Op woensdag 16 februari 2011 22:02 schreef Silv het volgende:
Alsof v Persie nog iets met die bal kon doen.
Jep, en is de nieuwe spiderman.quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:03 schreef Silv het volgende:
[..]
Die speelt toch in The social network?
Hij moet gewoon eens top presteren in dit soort wedstrijden. Als hij die twee levensgrote kansen in het begin had gemaakt dan was het een wereldster, nu (nog) niet.quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:02 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
alsof dat alles bepaald.
Je moet eens wat meer wedstrijden van hem zien en niet op dat matige WK van hem afgaan. Die hij overigens speelde na een blessure en waarbij hij nog niet op topniveau was. Dat Bert hem dan laat staan kan hij niks aan doen.
Geen song er uit voor wie dan ookquote:Op woensdag 16 februari 2011 22:03 schreef Stuurver het volgende:
als ik Wenger was dan zou ik:
Van Persie > Chamakh
Nasri > Arshavin
Die is al een tijdje geblesseerd..quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:04 schreef LWD-Godius het volgende:
Speelt die Belg niet in de verdediging bij Arsenal, Vermaelen ofzo?
Ja, en jij maakt je (vermeende) vrouw zwanger door haar maar (onnozel) aan te kijken.quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:03 schreef .Henk. het volgende:
[..]
Tegen barcelona moet elke halve kans een goal zijn als je wilt winnen
Dat bedoel ik dus. 2e en 4e goal zijn knap, niet bijzonder. Af en toe een leuke combinatie later in het filmpje.quote:
Geblesseerd.quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:04 schreef LWD-Godius het volgende:
Speelt die Belg niet in de verdediging bij Arsenal, Vermaelen ofzo?
Dan nog ga je als man niet zo neerquote:Op woensdag 16 februari 2011 22:04 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Dat ja. ' voldoende om uit balans te brengen' ja hoor.
Fixed. RvP op 10, Fabregas iets meer naar achter.quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:03 schreef Stuurver het volgende:
als ik Wenger was dan zou ik:
Song > Chamakh
Nasri > Arshavin
Wat hij na de wedstrijd allemaal doet interesseert me eerlijk gezegd niet.quote:
quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:05 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat hij na de wedstrijd allemaal doet interesseert me eerlijk gezegd niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |