Wat ik vandaag toch weer heb moeten aanschouwen, een of andere lelijke kuthoer met een kop om op te stampen, ze scoort simpelweg een 10 op de schaal van draak. Tevens heeft ze een stem waarmee je een zwerm negers nog uit de KFC kunt jagen. Dat is nog niet alles, ze draagt ook nog eens kleding waar een gemiddelde Kringloopwinkelbezoeker zich voor zou schamen.
Nou, dit dus, wat de kanker moet dit voorstellen man, ik zou er mijn kale hamster nog niet naar laten luisteren. Ik weet niet wat ze probeert, waarschijnlijk een combinatie van Kesha, Lady Gaga en nog een aantal van die schrale 'artiesten', maar het slaat als een tang op een varken. Het maakt echt geen ene reet uit hoeveel make-up je op je bakkes smeert, het maakt geen reet uit in wat voor debiele mongolenpakjes je rond loopt te paraderen, het maakt niet uit debiel je staat te dansen, je kan nog steeds voor geen kut zingen en klinkt naar kanker. Vreselijk dat deze kutbagger op de tv komt en dat ik er naar moet luisteren, ik luister zelfs nog liever naar die vuile homo Alain Clark.

Deze hoer zou een paar corrigerende stampen op het smoelwerk moeten ontvangen en een net iets te grote penis in haar anus, dan zullen we het eens als een dude doen, kutwijf.
Nog wat goede muziek om de kater weg te spoelen:
Groetjes, Hansi.