Ik vind dat je wel erg mierenneukt met spelfouten en dit soort dingen... Iedereen weet toch dat er nog maar één openstaat, wat is dan de toegevoegde waarde van 10. aan een post? Het viel me al een paar keer op in vragen, wat mij betreft mag je daar best wat losser mee omgaan zolang het maar wel duidelijk is welke film er bedoeld wordt in het antwoord.quote:
Huh? Naar mijn idee staan er nog vier open hoor (1, 4, 5 en 10)? Of ik moet wat gemist hebben.quote:Op woensdag 16 februari 2011 23:03 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Ik vind dat je wel erg mierenneukt met spelfouten en dit soort dingen... Iedereen weet toch dat er nog maar één openstaat, wat is dan de toegevoegde waarde van 10. aan een post? Het viel me al een paar keer op in vragen, wat mij betreft mag je daar best wat losser mee omgaan zolang het maar wel duidelijk is welke film er bedoeld wordt in het antwoord.
Er Staan er nog 4 open lolquote:Op woensdag 16 februari 2011 23:03 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Ik vind dat je wel erg mierenneukt met spelfouten en dit soort dingen... Iedereen weet toch dat er nog maar één openstaat, wat is dan de toegevoegde waarde van 10. aan een post? Het viel me al een paar keer op in vragen, wat mij betreft mag je daar best wat losser mee omgaan zolang het maar wel duidelijk is welke film er bedoeld wordt in het antwoord.
Nu 3quote:
Ik had 'm al geninja-editquote:Op woensdag 16 februari 2011 23:04 schreef Sands het volgende:
[..]
Er Staan er nog 4 open lol
[..]
Nu 3
Maar het was hier wel duidelijk dat de Bond-films gokken zijn voor plaatje 10.quote:Op woensdag 16 februari 2011 23:03 schreef InTrePidIvity het volgende:
-edit-
Iets te voorbarig, ik dacht dat er nog maar één openstond, waarvoor excuses. Neemt niet weg dat je het vaker doet
Je had het antwoord al alleen het nummer nog niet goedquote:Op woensdag 16 februari 2011 23:04 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Ik had 'm al geninja-edit
Uhm nee hij is een computermanquote:Op woensdag 16 februari 2011 23:16 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
Hint? Is persoon op de voorgrond nou een dominee? Lijkt wel of ik een wit dingetje bij zijn keel zie.....
Nee het is de scene als hij het licht uitzet...elke andere scene had de film weggegevenquote:Op woensdag 16 februari 2011 23:17 schreef picodealion het volgende:
He doet me denken aan de eerste scenes van Jurassic Park.
Absoluut.quote:Op woensdag 16 februari 2011 23:23 schreef Sands het volgende:
Jurassic Park ziet er trouwens nog erg goed uit voor een 18 jaar oude film
Ja...zeg dat welquote:Op woensdag 16 februari 2011 23:23 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Absoluut.Alleen jammer dat deel 2 minder en deel 3 ronduit slecht was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |