Met Ethel was geniaalquote:Op dinsdag 14 januari 2014 12:15 schreef planethugo het volgende:
[..]
die buren vond ik vorig seizoen meer een karikatuur worden met dat neuken van de schoonmoeder, ging nergens over. De twist die daar in deze eerste aflevering aan gegeven is vind ik dan wel weer grappig.
Haha, had gehoopt om die tutor nog ff in vol ornaat te zienquote:Op dinsdag 21 januari 2014 10:58 schreef Byzantynixschii het volgende:
Hoe Lip die brunette probeerde te fixen, hahaha.
Haha ik ging kapot toen hij dat ging roepenquote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:02 schreef Byzantynixschii het volgende:
Oh en Kevin met z'n 'magic dick'.![]()
Sowieso nu al een goed seizoen, ik moest hard lachen gisteren.
quote:Op maandag 3 februari 2014 13:03 schreef Mr.West het volgende:
Yah go Lip! Is het btw bekend over Ian nog terugkeert of is die gewoon helemaal vertrokken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Whether or not you can become great at something, you can always become better.
And one day you'll wake up and find out how good you actually became, having transcended whatever limits you might have thought you couldn't pass.
Neil Degrasse Tyson
Het blijft een slap aftreksel van de originele Engelse Versiequote:Op maandag 3 februari 2014 22:38 schreef Breuls het volgende:
Blijft een topserie. Ik verbaas me zeker vijf keer per aflevering over wat dat tuig nu weer uitspookt.
Die ken ik niet, en deze versie is top, en dat is voor mij voldoende.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 07:23 schreef Pugg het volgende:
[..]
Het blijft een slap aftreksel van de originele Engelse Versie
Verdiep je er eens in zou ik zeggen, gaat een wereld voor je openquote:Op dinsdag 4 februari 2014 07:25 schreef Breuls het volgende:
[..]
Die ken ik niet, en deze versie is top, en dat is voor mij voldoende.
Nee, want dan heb ik twee series over hetzelfde. Ik kijk het origineel wel als deze versie afgelopen is.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 07:33 schreef Pugg het volgende:
[..]
Verdiep je er eens in zou ik zeggen, gaat een wereld voor je open
Ik heb de engelse geprobeerd, wat een bagger, ik denk dat iedereen diegene het leukst vindt die hij/zij als eerste heeft gezien. Je houdt dan van de "originele" characters.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 07:23 schreef Pugg het volgende:
[..]
Het blijft een slap aftreksel van de originele Engelse Versie
Hoe vaak ga je dat hier nog posten?quote:Op dinsdag 4 februari 2014 07:23 schreef Pugg het volgende:
[..]
Het blijft een slap aftreksel van de originele Engelse Versie
De enige die mensen niet in hun waarde laat ben jezelf, ik ga over mijn eigen post wat en waar.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 14:27 schreef Tim86 het volgende:
Dat doet er niet toe. Mijn punt is dat je mening wel duidelijk is en dat je die niet na iedere aflevering opnieuw hoeft te gaan verkondigen..zeker niet met dat soort loze kreten. Open dan lekker een topic over Shameless UK (al zal die er vast wel zijn) en laat de mensen hier lekker in hun waarde.
Ga ergens anders huilen.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 14:42 schreef Pugg het volgende:
[..]
De enige die mensen niet in hun waarde laat ben jezelf, ik ga over mijn eigen post wat en waar.
Ik noem het geen bagger , ik constateer .
Ik constateer dat het bagger is.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 14:42 schreef Pugg het volgende:
[..]
De enige die mensen niet in hun waarde laat ben jezelf, ik ga over mijn eigen post wat en waar.
Ik noem het geen bagger , ik constateer .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |