blijkbaar. ziet er niet uit. Hup, uit bed schoppen, bril af en iets laten doen. Brood bakken ofzo. Of kippen voeren.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:49 schreef beequeen het volgende:
Waarom ligt die blonde zonnebril op bed? Mag dat zomaar?
Awwww ...nu zit ze zeker aan die bijnaam vast.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:48 schreef Gert het volgende:
Aidshood ligt in d'r nest. Moe van het roeren.
Dat was wel mijn bedoeling, in ieder geval.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:50 schreef pullup het volgende:
[..]
Awwww ...nu zit ze zeker aan die bijnaam vast.
Viel mij ook al op, op 2 witte broodjes kan zij wel leven.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:49 schreef Disana het volgende:
Ja hoor, Laura praat over eten. Dat ze de hele dag op een klein stukje (niet verstaan) kan teren. Eetprobleem, vast en zeker.
Kutkip.quote:
Ze wil ons nog niet confronteren met haar makeuploze gezicht op de maandagochtendquote:Op maandag 14 februari 2011 11:49 schreef beequeen het volgende:
Waarom ligt die blonde zonnebril op bed? Mag dat zomaar?
OMFG. Nu al?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:52 schreef Gert het volgende:
Aidshoofd zegt tegen Sofia dat het haar allemaal wat te veel is momenteel. "Ik ben moe van het denken, en van het huilen."
Het is ook een heel stoere meid hoor, die Aafke. Of heb je de gaten erin nog niet gezien?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:53 schreef Leandra het volgende:
Wat ziet zo'n MC Hammer jeans er debiel uit, het is nog lelijker dan de originele modellen.
Die is murw. Helemaal kapot.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:54 schreef Ian_Nick het volgende:
Er staat iemand in de keuken in een pan te frutten, laat Aidshoofd het maar niet zien!
Welk persoon bedoelen jullie met aidshoofd eigenlijk? Probeer het ook effe te volgenquote:Op maandag 14 februari 2011 11:54 schreef Ian_Nick het volgende:
Er staat iemand in de keuken in een pan te frutten, laat Aidshoofd het maar niet zien!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |