Morgen maar weer eens Gied voor zitten danquote:Op vrijdag 18 februari 2011 19:02 schreef Repeating het volgende:
Je moet een voorsprong hebben voordat je daar bent, daar zodanig afremmen dat je niet vliegt, en dan weer volle bak. Zo heb ik um gewonnen
Vaak loont afremmen best wel ook al denk je eigenlijk van niet.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 18:40 schreef Misan het volgende:
Die tweede offroad challenge van de Ibiza cup krijg ik ook echt niet voor elkaar met die kutmuurtjes. Iemand tips?
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:33 schreef DaMart het volgende:
Iemand stuurde me een tekstbericht en noemde me zelfs een 'chicken' omdat ik zijn pokerverzoek negeerde.
Op welk platform?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:51 schreef Klonk het volgende:
Vanmorgen briefje in de bus dat de postbode een aangetekende brief uit Taiwan niet kon bezorgen, dat moet TDU2 wel zijn
Morgenavond gamen
ja van die obscure sites dat als mis klikt je een container kinderen thuisgestuurd kunt krijgenquote:
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:57 schreef Misan het volgende:
[..]
ja van die obscure sites dat als mis klikt je een container kinderen thuisgestuurd kunt krijgen
ik ook niet, hoorde wel geregeld dat als ik mis klikte een paar weken later een container met dode aziaatjes onderschept was in Rotterdam en 1+1=2 lijkt mijquote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:58 schreef Klonk het volgende:
[..]
![]()
nog nooit gehad dat er ineens een 40 voeter met kindjes voor de deur stond
Ik lees heel verschillende dingen over de R8. Sommigen vinden het een geweldige auto in het spel en anderen, net als ik, kunnen geen fatsoenlijke bocht maken met dit stuk schroot dat alle kanten op vliegt. Weet je zeker dat je hem op hardcore hebt staan? Zo ja, wat zijn jouw instellingen qua steering sensivity en zo?quote:Op donderdag 17 februari 2011 22:52 schreef Forskneck het volgende:
[..]
Die je kan kopen of die van de casino? Zit er eigenlijk verschil in ?
Als het over die van dat je kan kopen gaat.
Ik vind hem erg goed rijden hoor. Kan gewoon goed van baan wisselen ook al ga ik op topspeed.
En ja alles staat vanaf het begin bij mij op hardcore
Jep weet het zeker dat ik het op hardcore heb staan.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:01 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ik lees heel verschillende dingen over de R8. Sommigen vinden het een geweldige auto in het spel en anderen, net als ik, kunnen geen fatsoenlijke bocht maken met dit stuk schroot dat alle kanten op vliegt. Weet je zeker dat je hem op hardcore hebt staan? Zo ja, wat zijn jouw instellingen qua steering sensivity en zo?
Met weersveranderingen in offline-modusquote:Op zaterdag 19 februari 2011 12:43 schreef DaMart het volgende:
Hey, alweer een update voor het spel.
ofwel: op dit moment geen merkbare veranderingquote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:04 schreef Forskneck het volgende:
*Friends list should no longer disappear
*Friend invites should consistently work
*Club issue should be fixed, Clubs should go live some time after the patch is released
*Further enhancements to prevent file corruption
*Additional back-end functionality to recover previously corrupted save files
Misschien Clubs online![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |