Hij heeft geen fotoquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:40 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Wees blij, op facebook heb je tenminste een profielfoto. Onhandiger is het als iemand je belt en geen nummer achterlaat
Troost je, ik heb ook niks, alleen drop..quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:41 schreef CherryLips het volgende:
En ik heb weer eens zin in chocola en heel netjes niks gekocht vanmiddag, oen die ik ben
Ik ga geen wildvreemden toevoegen neequote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:41 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Fail
Dan verdient die het gewoon om niet toegevoegd te worden![]()
Ik doe lekker met je mee!quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:41 schreef Wicked-Game het volgende:
Proost! ik ga geen kloot doen vanavond
Caviafilm?quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:43 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Troost je, ik heb ook niks, alleen drop..
En nu ben ik écht Cavia film kijken!
Doet een dansje... gelukkig zijn er meer... laat staan heb niet eens fut meer voor een dansje...quote:
O diequote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:44 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
G-Force, wel op Film 1 On Demand trouwens
http://www.imdb.com/title/tt0436339/
Ik wel, maar echt mega-blut..quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:45 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Doet een dansje... gelukkig zijn er meer... laat staan heb niet eens fut meer voor een dansje...
Als je hem/haar toegevoegd hebt is het geen vreemde meer tochquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:43 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ga geen wildvreemden toevoegen nee
Ik ga nu kijken of ie leuk isquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
O dieNiet gezien, maar
cavia's
Alleen als het een lekker ding is.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:46 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Als je hem/haar toegevoegd hebt is het geen vreemde meer toch
Dat dus.quote:
Ja, dat zal je nu nooit weten!quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Alleen als het een lekker ding is.
Dan heb je verkeerde doelen waardoor je geld opraakt en je nu blut bent en vanavond niet kan stappen... al ben ik van mening dat vrouwen zonder geld toch op stap kunnen... met charmes kom je verquote:
Mijn hypotheek betalen en boodschapen doen vind ik niet bepaald 'verkeerde doelen'. Lijkt me prachtig om al mijn geld op te kunnen maken aan feesten, maar zo werkt het hier niet helemaal.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:49 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Dan heb je verkeerde doelen waardoor je geld opraakt en je nu blut bent en vanavond niet kan stappen... al ben ik van mening dat vrouwen zonder geld toch op stap kunnen... met charmes kom je ver
Tell me about it... ken de situatie maar dan nog kan ik wel stappen hoor.... En zoals ik al zei als vrouw moet het ook zonder geld lukken te stappen en door wat charmesquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:50 schreef L-E het volgende:
[..]
Mijn hypotheek betalen en boodschapen doen vind ik niet bepaald 'verkeerde doelen'. Lijkt me prachtig om al mijn geld op te kunnen maken aan feesten, maar zo werkt het hier niet helemaal.
Ja, noem me een muts die last heeft van haar eigen principes, maar ik ben er geen fan van om op uiterlijk en charme ergens binnen te komen en al mijn drankjes te laten betalen. Dan blijf ik liever thuis. Ik heb brie en cola, zo slecht is het hier niet hoor.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:51 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Tell me about it... ken de situatie maar dan nog kan ik wel stappen hoor.... En zoals ik al zei als vrouw moet het ook zonder geld lukken te stappen en door wat charmes
Lekker teren op andermans zak, da's lekkerquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:51 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Tell me about it... ken de situatie maar dan nog kan ik wel stappen hoor.... En zoals ik al zei als vrouw moet het ook zonder geld lukken te stappen en door wat charmes
Nee ik ga je geen muts noemen, daarvoor ken ik je niet en die principes tja snap het wel al kan het natuurlijk welquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:53 schreef L-E het volgende:
[..]
Ja, noem me een muts die last heeft van haar eigen principes, maar ik ben er geen fan van om op uiterlijk en charme ergens binnen te komen en al mijn drankjes te laten betalen. Dan blijf ik liever thuis. Ik heb brie en cola, zo slecht is het hier niet hoor.
Je zou eens moeten weten hoeveel vrouwen dat doen... ook al zeggen ze van nietquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Lekker teren op andermans zak, da's lekker
Oeh.... brie!quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:53 schreef L-E het volgende:
[..]
Ja, noem me een muts die last heeft van haar eigen principes, maar ik ben er geen fan van om op uiterlijk en charme ergens binnen te komen en al mijn drankjes te laten betalen. Dan blijf ik liever thuis. Ik heb brie en cola, zo slecht is het hier niet hoor.
Toen ik 18 was liet ik het me ook allemaal aanleunen inderdaad. Maar dat ben ik al een tijdje niet meer.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:55 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Je zou eens moeten weten hoeveel vrouwen dat doen... ook al zeggen ze van niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |