Laten we nou wel realistisch blijven. Het is een land waar geen kennis is van hoe je democratische instituties opbouwt, hoe je verkiezingen organiseert, hoe een democratisch medialandschap eruit ziet. Het is niet dat ze door het westen aan het handje genomen moeten worden, maar doe het niet te makkelijk af als bemoeienis of een poging invloed te krijgen. In het westen is die kennis veel sterker aanwezig en ik denk dat het goed is als daar gebruik van wordt gemaakt om deze transitie tot een succes te maken.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:18 schreef yavanna het volgende:
Denk dat de nieuwe mensen helemaal niet zitten te wachten op VS 'hulp', Het gewone volk iig niet. De VS heefgt al genoeg 'geholpen' immers.
11022011.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:22 schreef remlof het volgende:
Sandmonkey Sandmonkey
11/02/2011 SYMMETRY! #JAN25
20 seconds ago
Ik zie het! Prachtig.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:22 schreef gehotseflotst het volgende:
[..]
Hai!
Ja, nog steeds! En ze vieren nog steeds feest daar in Egypte
quote:We just handed out beer to everyone in the street. Revolution korba is toasting mubarak's departure#jan25
quote:. Op vrijdag 11 februari 2011 20:22 schreef remlof het volgende:
Sandmonkey Sandmonkey
11/02/2011 SYMMETRY! #JAN25
20 seconds ago
goh ze hebben em ook eindelijk door ....quote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:24 schreef bastibro het volgende:
Vrijheid blijheid ja.
De parenclubs schieten daar strax de grond uit
Ik zie het nu ook pasquote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:26 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
goh ze hebben em ook eindelijk door ....
Dat deden wij ook toen Nederland een keer had gewonnen tijdens het WK. Alles is relatief, zie je maar weer. Maar bier is absoluutquote:
Ligt er aan welk bier...quote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:26 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Dat deden wij ook toen Nederland een keer had gewonnen tijdens het WK. Alles is relatief, zie je maar weer. Maar bier is absoluut
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |