nog niet neequote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:55 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Trendsetters. Alleen wanneer mensen ons proberen te kopiëren komen ze erachter dat onze kleding zó exclusief is dat het nergens meer te krijgen is.
hoezo, als tie naar buiten gaat dan wordt de kattenbak niet vaak gebruikt. daarentegen zal ik mijn ouders wijsmaken dat ik de kattenbak doe, tot we de kat daadwerkelijk hebbenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:57 schreef secondewijzer het volgende:
[..]
Niet meer nee.
[..]
Kattenbak vaak verschonen
Ook als ie niet vaak gebruikt wordt stinkt het.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:58 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
hoezo, als tie naar buiten gaat dan wordt de kattenbak niet vaak gebruikt. daarentegen zal ik mijn ouders wijsmaken dat ik de kattenbak doe, tot we de kat daadwerkelijk hebben
quote:
moet je er zo'n ding in leggen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:59 schreef secondewijzer het volgende:
[..]
Ook als ie niet vaak gebruikt wordt stinkt het.
[..]
[ afbeelding ]
Ik geef enkel tips uit eigen ervaring.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:00 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
moet je er zo'n ding in leggen.
ja maar als je zo een dingquote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:00 schreef secondewijzer het volgende:
[..]
Ik geef enkel tips uit eigen ervaring.
Je kan een kat nemen, die pist in elk hoek van je huis.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:02 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
ja maar als je zo een ding
[ afbeelding ]
erin legt dan is het al minder erg qua geur.
No it wont.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:12 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Je kan een kat nemen, die pist in elk hoek van je huis.
Succes.
quote:
die gaatjes in de voorkant. Hoe lelijkquote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:24 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Kijk dan hoe spang.
welke heb je op het oog? En gaat het wel samen met je andere beestjes?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:28 schreef wolvendagen het volgende:
WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ik mag gaan kijken van papa![]()
![]()
![]()
ik mag hem hebben JAAAA
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:29 schreef wise het volgende:
[..]
welke heb je op het oog? En gaat het wel samen met je andere beestjes?
Misschien had je op de basisschool dat fundament kunnen leggen. Had je een leven lang gepest worden bespaard.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:27 schreef wise het volgende:
[..]
die gaatjes in de voorkant. Hoe lelijk
Dat soort schoenen werd op de basisschool altijd gedragen, maar ja, ieder zijn ding niet?
hoewel ik veel meer een hondenmens ben, is dat wel een mooie kat jaquote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:29 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
[ afbeelding ]![]()
![]()
en ja, want deze is nog jong dus ik kan hem alles nog leren en afleren en PRRRRRRRRrr.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |