quote:Op donderdag 10 februari 2011 17:40 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mensen die met koffers bovenin gaan zitten in een dubbeldekker en dan hun koffers in het gangpad zetten... Aaargh. Ik kan er ff niet tegen nu.
Sst, je mag van PF niet meer over steden pratenquote:Op donderdag 10 februari 2011 17:41 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer helemaal niet.. Assen en groningen wel.
Nog 10 min
* MariaEtcetera geeft Blurred een kop thee en een koekje.quote:
Awwquote:Op donderdag 10 februari 2011 17:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oh en hij gaat nu naast me met z'n kunstgebit zitten klapperen.
Ja dat.quote:
Zo bedoel ik het niet, alleen dat 't niet zo gezellig is om naar elkaar te snauwenquote:Op donderdag 10 februari 2011 17:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Sst, je mag van PF niet meer over steden praten. Wel over exen!
.
Maar ik snauw helemaal niet?quote:Op donderdag 10 februari 2011 17:46 schreef Probability het volgende:
[..]
Zo bedoel ik het niet, alleen dat 't niet zo gezellig is om naar elkaar te snauwen
Zeker niet het moment om over 'bacheren' te beginnen hč?quote:Op donderdag 10 februari 2011 17:54 schreef Jagärtrut het volgende:
m'n B is tegen de sneeuwstorm in naar huis bacheren door 10 cm. verse sneeuw geworden.
Bah...
quote:Op donderdag 10 februari 2011 17:42 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
* MariaEtcetera geeft Blurred een kop thee en een koekje.
En hoe was jouw dag?
Ja ik zal tzt mn hele site wel eens pluggen aan de geinteresseerden!quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:05 schreef Blurred86 het volgende:
oh en krijgen we je logo te zien als hij af is Maria?
Oh en mijn dag was ehh minder productief dan ie zou moeten wezen, ivm nodeloos stressen om cijfersquote:Op donderdag 10 februari 2011 18:04 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
![]()
mijn dag was ehm, middelmatighow about yours?
MAAR, ik heb misschien een kamer voor tijdens mijn stage! ik hoor zaterdag of ik hem krijgduimen jullie voor me?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |