Waarop Vlindur zei:quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:51 schreef Ssserpente het volgende:
Leuk! Waar doen we het precies dan? Hier thuis is wmb prima, als jullie dat willen natuurlijk, maar dan ligt het er wel aan hoeveel mensen er komen. Dan kunnen we 's middags lekker naar het water en 's avonds nog een hapje en een borrel in de tuin doen.
We kunnen ook kijken of we ergens een zaaltje oid op een camping aan het water kunnen regelen. Ergens aan het Veerse Meer of zo.
Waarop ik weer zeg:quote:
Als je schouwen-duiveland was dat is het ouweRkerk geweest....quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:44 schreef octopussy het volgende:
Oh dit lijkt me heel erg leuk. We gingen altijd al met pinksteren kamperen in Ouderkerk, misschien dit jaar met kind maar doen.
Oh, maar ik kan heel goed doen alsof, hoor. Ik ben intercedent...quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:20 schreef Vlindur het volgende:
Het is van mijn huis naar Sserpente's huis 3 uur en 3 minuten rijden![]()
Ik hou het even in mijn achterhoofd, vind het wel leuk om te komen![]()
maar of ik slapen dan weer durf, straks klikt het niet![]()
Nou ja, ik denk er over na
Ja, ik nietquote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:23 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Oh, maar ik kan heel goed doen alsof, hoor. Ik ben intercedent...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |