Precies. Dat bedoel ik; iedereen moet vrij zijn om een proces te starten Een rechtbank moet oordelen of Cohen wel of niet schuldig is. Als er een rechtse wind door Nederland blijft waaien, acht ik een goede kans dat over 10 of 15 jaar Cohen met succes voor de rechtbank kan worden gesleept.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:59 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Oke, laatste poging: Wilders heeft volgens de rechtsstaat iets gedaan waar de rechtbank zich over moet uitspreken. Cohen et al hebben dat niet. Als jij een andere mening hebt, voel je vrij om aangifte te gaan doen. Het OM is verplicht elke aangifte serieus te nemen, maar dat zal in jouw geval met deze zaak ietwat moeilijk worden. Maar ga je gang. Voel je vrij de risee van Nederland te worden.
- Groepen Nederlanders die hun eigen land niet meer herkennen.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:04 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
En wie is er dan slachtoffer?
Tsja, uiteindelijk leven we allemaal op deze planeet. Je kunt meedoen met de rest van de wereld, of je kunt jezelf of als groep afsluiten en solitair gaan leven.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:00 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Maar wil men wel globalisering? Vanut historisch opzicht is dit voor W-Europa en enorme stap. Begrijp je dat wel?
Dat klopt zeker. Maar het punt is dat de W-Europese manier niet heeft gewerkt. Landen als de VS en Singapore proberen bijv. de slimste immigranten ter wereld aan te trekken. W-Europa probeert zoveel mogelijk laagopgeleide en onopgeleide immigranten aan trekken, mede veroorzakt door de uitgebreide linkse verzorginggsstaat. Daar zit dus een wereld van verschil in.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:13 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Tsja, uiteindelijk leven we allemaal op deze planeet. Je kunt meedoen met de rest van de wereld, of je kunt jezelf of als groep afsluiten en solitair gaan leven.
Als je voor het laatste moet je er echter niet gek van opkijken, als je binnen no time conflict hebt met de rest van de wereld. Dat krijg je ervan als je ergens samen leeft, en elkaar niet wilt leren kennen (en daarmee respecteren).
Wij staan open voor iedereen. Uiteraard dat er dan veel mensen komen die elders niet geaccepteerd worden. Dit defineert natuurlijke dienstbaarheid in ieders algemeen belang, en niet die van een selecte groep. Een zeer respectabele eigenschap voor een klein land als dit, al zeg ik het zelf.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:18 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat klopt zeker. Maar het punt is dat de W-Europese manier niet heeft gewerkt. Landen als de VS en Singapore proberen bijv. de slimste immigranten ter wereld aan te trekken. W-Europa probeert zoveel mogelijk laagopgeleide en onopgeleide immigranten aan trekken, mede veroorzakt door de uitgebreide linkse verzorginggsstaat. Daar zit dus een wereld van verschil in.
Compleet gehersenspoeld.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:00 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]![]()
De veel hogere genetische diversiteit van Afrikanen (behalve noord) zijn alleen maar voorspoedig voor ons 'westerlingen' willen we een toffe genenpoel behouden.
Op den duur is het onhoudbaar. Het is een mooie gedachte, maar in de praktijk werkt het niet. Dat is trouwens typisch links: allemaal mooie idealen, maar in de praktijk werkt het niet.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:22 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Wij staan open voor iedereen. Uiteraard dat er dan veel mensen komen die elders niet geaccepteerd worden. Dit defineert natuurlijke dienstbaarheid in ieders algemeen belang, en niet die van een selecte groep. Een zeer respectabele eigenschap voor een klein land als dit, al zeg ik het zelf.
Maakt niks uit voor links we zijn hier rijk genoeg om tegen de basis van de menselijke natuur in te gaan.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:25 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Op den duur is het onhoudbaar. Het is een mooie gedachte, maar in de praktijk werkt het niet. Dat is trouwens typisch links: allemaal mooie idealen, maar in de praktijk werkt het niet.
Daarom moeten we met contracten werken dat werkt perfect in dubai en qatar.quote:Een toenemende stroom van onopgeleide en/of laagopgeleide immigranten zorgt ervoor dat de verzorgingsstaat onder druk komt te staan, de overheid veel uitgaven heeft, dat het algemene opleiodingsniveau van NL daalt (kenniseconomie!) etc. etc.
Als de overgrote meerderheid altijd dom blijft heb je gelijk. Daarom is dit ook zo belangrijk dat men elkaar inspireert om van elkaars verschillen te leren, in plaats van elkaar om onderlinge verschillen te (willen) kapotschieten.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:25 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Op den duur is het onhoudbaar. Het is een mooie gedachte, maar in de praktijk werkt het niet. Dat is trouwens typisch links: allemaal mooie idealen, maar in de praktijk werkt het niet.
Een toenemende stroom van onopgeleide en/of laagopgeleide immigranten zorgt ervoor dat de verzorgingsstaat onder druk komt te staan, de overheid veel uitgaven heeft, dat het algemene opleiodingsniveau van NL daalt (kenniseconomie!) etc. etc.
Ah ik snap het al, je leeft nog in de veronderstelling dat huidskleur de man maakt.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:27 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Maakt niks uit voor links we zijn hier rijk genoeg om tegen de basis van de menselijke natuur in te gaan.
De resultaten zullen we wel als blanke-europeanen in de minderheid zijn.
Mensen zijn nou eenmaal tribaal.Dat is ook de reden waarom mensen links worden,conformisme.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:32 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Als de overgrote meerderheid altijd dom blijft heb je gelijk. Daarom is dit ook zo belangrijk dat men elkaar inspireert om van elkaars verschillen te leren, in plaats van elkaar om onderlinge verschillen te (willen) kapotschieten.
Ja. Maar je gaat mn punt voorbij. Een toenemde stroom van immigranten die weinig/niks toevoegen is onhoudbaar, simpewel omdat de kosten op een gegeven moment te hoog oplopen.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:32 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Als de overgrote meerderheid altijd dom blijft heb je gelijk. Daarom is dit ook zo belangrijk dat men elkaar inspireert om van elkaars verschillen te leren, in plaats van elkaar om onderlinge verschillen te (willen) kapotschieten.
Ga naar afrika en probeer zoveel mogelijk sex met negerinnen te hebben voor een goede genenpoel.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:33 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Ah ik snap het al, je leeft nog in de veronderstelling dat huidskleur de man maakt.
Joh... dit lijkt wel monocultureel totalitairisme..quote:Op maandag 7 februari 2011 17:39 schreef Zienswijze het volgende:
Goed, beste mensen, hier verder dan maar.
[..]
Het afgelopen decennium is er veel discussie over de zogenaamde multiculturele samenleving. West-Europa heeft nog nooit in de geschiedenis zoveel verschillende volkeren en verschillende religies op 1 continent gehad. Voor de meeste mensen is dat natuurlijk even wennen. Van verschillende kanten steken er geluiden op dat de W-Europese multiculturele samenleving heeft gefaald.
- Is dat wel zo?
- Zo ja, wat zijn de oorzaken ervan?
- Zo ja, wie is de verantwoordelijke en moeten zij worden gestraft?
Game on
Niet als het draagvlak voor dat idee vergroot wordt en zich verspreid, en uiteindelijk globaal wordt. Dit is haalbaar is, omdat dit idee uiteindelijk niemand uitsluit. Nederland speelt hierin een (leidende) voortrekkersrol.quote:maandag 7 februari 2011 18:34 schreef Zienswijze het volgende:[/b]
[..]
Ja. Maar je gaat mn punt voorbij. Een toenemde stroom van immigranten die weinig/niks toevoegen is onhoudbaar, simpewel omdat de kosten op een gegeven moment te hoog oplopen.
Er bestaan wel zeker multiculti samenleving. Dus dat is het punt niet. Ik ben ook voor een multiculti samenleving, tot op zekere hoogte én met voorwaarden.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:38 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Joh... dit lijkt wel monocultureel totalitairisme..
Zoveel religies méér zijn er helemaal niet hedendaags..
Zoveel volkeren méér zijn er ook niet... eerder het tegendeel omdat men vroeger meer gericht was op de eigen regio van een paar km en nu is men meer gericht op het centrum van een grote staat die een gebied beslaat van honderden kilometers.
Helemaal absurd is om mensen hiervoor als zondebok aan te wijzen.
Wat ik wil, maak ik zelf wel uit. Je denkt nu al meerdere malen te kunnen beslissen voor andere mensen en zich met hun leven te kunnen bemoeien met nepargumenten die er alleen maar zijn om je eigen hachje te dienen.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:35 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Ga naar afrika en probeer zoveel mogelijk sex met negerinnen te hebben voor een goede genenpoel.
Dat wil je toch?
Jij leeft in veronderstelling dat volk niks uitmaakt dit is de reden waarom europa van heerser over de wereld tot nietszeggend gekolonieerd continent is geworden.
Het is een ideologie van jezelf afschaffen.
Dit is geen ideologie.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:38 schreef Bluesdude het volgende:
Joh... dit lijkt wel monocultureel totalitairisme..
Irrelevant.quote:Zoveel religies méér zijn er helemaal niet hedendaags..
Veranderd er niks aan dat de mens van nature tribaal is.quote:Zoveel volkeren méér zijn er ook niet...
Dat heeft er mee te maken, dit is ook de reden waarom mensen (falende) ideologische groepen vormen.quote:eerder het tegendeel omdat men vroeger meer gericht was op de eigen regio van een paar km en nu is men meer gericht op het centrum van een grote staat die een gebied beslaat van honderden kilometers.
Het is een massawaan.quote:Helemaal absurd is om mensen hiervoor als zondebok aan te wijzen.
Dat mensen best kunnen samenleven met iemand die van een andere cultuur is, is een democratisch idee..en bovendien al duizenden jaren bewezenquote:Op maandag 7 februari 2011 17:44 schreef Berlitz het volgende:
De wens van een multiculti samenleving gaat compleet tegen de menselijke natuur in.
Het is deel van een gestoorde ideologie die we ons enkel met de rijkdom van nu kunnen veroorloven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |