Steeds minder en dat is wel jammerquote:Op maandag 7 februari 2011 15:48 schreef Disana het volgende:
Over oud worden en risico's, en Brammetje en Eva, en of dat allemaal wel zomaar kan. Nou ja, het kan. Maar mág het van ons ook?
Dat is cultuur. Er zijn genoeg landen waar het geen enkel probleem is.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:49 schreef hondjes het volgende:
Ik vind het altijd maar een ..zielig..gezicht zo een oude vent met een jonge meid die zijn dochter kan zijn.
Dan heeft Brammetje best een ouwe kop voor zijn leeftijdquote:Op maandag 7 februari 2011 15:51 schreef Copycat het volgende:
Hij is 49 of 50, zij is 32. Ik vind het wel meevallen.
En van mij mogen ze en ik wens ze dan ook alle geluk samen. Voor hoe lang dat ook mag duren.
Juni 1960 geboren. Het is volgens mij niet zozeer zijn hoofd, maar eerder zijn kapsel en kledingstijl die hem zoveel ouder maken dan ie is. Een heertje op leeftijd.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:53 schreef Scrutinizer het volgende:
50? Hij kan zo door voor iemand van 60
Bedoel je rookgeneugten of Brams bedgeneugten?quote:Op maandag 7 februari 2011 15:50 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Steeds minder en dat is wel jammer
Die nodig je toch gewoon bij jou uit, ga je toch niet op zijn jongenskamertje thuis liggen viezelevozelen? Of dat feit moet je opwindenquote:Op maandag 7 februari 2011 15:56 schreef Scrutinizer het volgende:
Afgelopen weekend stond er een verhaal in het Volkskrant-magazine over cougars, oudere vrouwen met jonge vriendjes. Vertelde een vrouw over haar relatie met een jongen die nog bij z'n ouders woonde. Lagen ze op zijn jongenskamer te vrijen op bed, klopte zijn moeder op de deur om te vragen of hij zin had in een Calippo-ijsje
En wat is nu precies het probleem van bovenstaande?quote:Op maandag 7 februari 2011 15:55 schreef hondjes het volgende:
de volgende dag wordt de auto terug gebracht naar het lease bedrijf en de snol loopt
weer op straat.
Nu wil dit niet zeggen dat Eva een snol is, en Mosco een leenbak heeft.
Die heeft genoeg verdient met zijn maffia maatjes
het is gewoon een beeld , wat het bij mij oproept.
MAAR VERDER DOEN ZE MAAR.
Er staat nergens dat hij zijn vrouw in de steek had gelaten, dat maakt de media ervan dat is nu het probleem als je beroemd en berucht bent, dan komen er verhalen de wereld in, als ze alle2 gewoon waren dan had er ook niemand over gevallenquote:Op maandag 7 februari 2011 15:58 schreef Disana het volgende:
Nee maar wie wil er nou een vent die zijn vrouw en kinderen in de steek gelaten heeft voor een veel jongere bevlieging? Die wetenschap zou voor mij genoeg zijn er niet aan te beginnen.
Misschien is dat juist één van de leuke kanten van het cougarschap, sex op een jongenskamer met voetbalbehang op de murenquote:Op maandag 7 februari 2011 15:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
Die nodig je toch gewoon bij jou uit, ga je toch niet op zijn jongenskamertje thuis liggen viezelevozelen? Of dat feit moet je opwinden.
.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:58 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
En wat is nu precies het probleem van bovenstaande?
Ik zie het namelijk niet. Jij zou het niet doen, ik zou het niet doen, en dus is het "not done"?
En wetende dat je ook weer binnen de kortste keren ingeruild kan worden voor een jonger, knapper of strakker exemplaar.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:58 schreef Disana het volgende:
Nee maar wie wil er nou een vent die zijn vrouw en kinderen in de steek gelaten heeft voor een veel jongere bevlieging? Die wetenschap zou voor mij genoeg zijn er niet aan te beginnen.
En dan waarschijnlijk nog het liefst in een hoogslaper.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:00 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien is dat juist één van de leuke kanten van het cougarschap, sex op een jongenskamer met voetbalbehang op de muren
Hij had zijn gezin toch achtergelaten voor die jonge vrouw uit dat programma waar ze aan meededen? Zeg je nu dat hij al bij zijn gezin weg was?quote:Op maandag 7 februari 2011 16:00 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Er staat nergens dat hij zijn vrouw in de steek had gelaten, dat maakt de media ervan dat is nu het probleem als je beroemd en berucht bent, dan komen er verhalen de wereld in, als ze alle2 gewoon waren dan had er ook niemand over gevallen
Ja kennelijk maar ik moet er niet aan denken.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:02 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En wetende dat je ook weer binnen de kortste keren ingeruild kan worden voor een jonger, knapper of strakker exemplaar.
Er zijn vrouwen die daar genoegen mee nemen.
Waarom is dat dan jammer? Ik vat dat nietquote:Op maandag 7 februari 2011 16:01 schreef Disana het volgende:
Met leeftijdverschillen heb ik geen probleem, ben zelf ook veel ouder dan mijn vriend en dat gaat al bijna 14 jaar uitstekend. Wel is het jammer dat oudere mannen per definitie zo vaak gaan voor een veel jongere vrouw terwijl er zat leuke vrouwen in hun eigen leeftijdscategorie rondlopen.
quote:Op maandag 7 februari 2011 16:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En dan waarschijnlijk nog het liefst in een hoogslaper.
dacht het wel hoor dat ze al uit elkaar waren, hij had Eva ontmoet voor de Linda, na een jaar zagen ze elkaar weer en toen pats werd het liefde, Eva heeft hem ook niet van zijn vrouw afgepikt, hij was er al weg in dat tussen liggende jaar.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij had zijn gezin toch achtergelaten voor die jonge vrouw uit dat programma waar ze aan meededen? Zeg je nu dat hij al bij zijn gezin weg was?
Ik zie een toekomst voor Pietjequote:Op maandag 7 februari 2011 16:00 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien is dat juist één van de leuke kanten van het cougarschap, sex op een jongenskamer met voetbalbehang op de muren
Nee, dat Eva hem niet van zijn vrouw heeft afgepikt weet ik, maar die jonge vrouw uit dat programma toch wel?quote:Op maandag 7 februari 2011 16:04 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dacht het wel hoor dat ze al uit elkaar waren, hij had Eva ontmoet voor de Linda, na een jaar zagen ze elkaar weer en toen pats werd het liefde, Eva heeft hem ook niet van zijn vrouw afgepikt, hij was er al weg in dat tussen liggende jaar.
sssstttttttttt niet storen, pietje is zijn koffer aan het pakkenquote:
Voor Eva was er een andere -jongere- vrouw en daarvoor zou hij zijn vrouw in de steek hebben gelaten. Maar niemand weet natuurlijk hoe dat huwelijk was. Voor hetzelfde geld was het al jaren een aflopende zaak en lag mevrouw M. te wippen op de jongenskamer van het beste vriendje van haar zoon.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:04 schreef Toverheks het volgende:
dacht het wel hoor dat ze al uit elkaar waren, hij had Eva ontmoet voor de Linda, na een jaar zagen ze elkaar weer en toen pats werd het liefde, Eva heeft hem ook niet van zijn vrouw afgepikt, hij was er al weg in dat tussen liggende jaar.
Volgens mij is het vooral duurquote:Op maandag 7 februari 2011 16:01 schreef hondjes het volgende:
[..]
.
Maar iedereen moet lekker doen waar ze zin in hebben.
kan mij niet schelen.
Maar dan mag ik het dus ook ..goedkoop..vinden.
oh daT weet ik niet, maar wat ik eerder zei, vind bram leuk, charmant,welbespraakt en hij heeft mooie pakken plus stropdas, geloof echt dat er heel veel vrouwen zo hun vent willen inleveren voor bram.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee, dat Eva hem niet van zijn vrouw heeft afgepikt weet ik, maar die jonge vrouw uit dat programma toch wel?
Ja dan kan je alleen nog in het blindeninstituut scoren.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:05 schreef hondjes het volgende:
Die voetbalvlag is altijd nog beter dan die EU vlag
Waarschijnlijk niet, dus moet zij het iets vaker doenquote:Op maandag 7 februari 2011 16:05 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Volgens mij is het vooral duur
Ik lig er niet wakker van, vind er ook niet zoveel van. Behalve dat ik dan af en toe denk "Trek je dat nog wel vent, op jouw leeftijd?":
Ja als ze niet verder denken dan hun neus lang is. Want als ze wel verder denken, weten ze dat ze weinig waar voor hun geld krijgenquote:Op maandag 7 februari 2011 16:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oh daT weet ik niet, maar wat ik eerder zei, vind bram leuk, charmant,welbespraakt en hij heeft mooie pakken plus stropdas, geloof echt dat er heel veel vrouwen zo hun vent willen inleveren voor bram.
Jij gaat dus niet in de eerste plaats voor uiterlijkquote:Op maandag 7 februari 2011 16:07 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb ook wel eens een vriendinnetje gehad die bijna 12 jaar jonger was dan ik maar dat was een uitzondering. Over het algemeen vind ik dat jonge grut niet zo interessant.
Maar die lagere leeftijd is op een gegeven moment niet meer synoniem aan jong grut.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:07 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb ook wel eens een vriendinnetje gehad die bijna 12 jaar jonger was dan ik maar dat was een uitzondering. Over het algemeen vind ik dat jonge grut niet zo interessant.
Nou, zeg dat maar niet te hard.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oh daT weet ik niet, maar wat ik eerder zei, vind bram leuk, charmant,welbespraakt en hij heeft mooie pakken plus stropdas, geloof echt dat er heel veel vrouwen zo hun vent willen inleveren voor bram.
Maar dan moet je je er als vrouw wel van bewust zijn dat Bram op de eerste plaats komt, daarne zijn ego en ergens een stuk verder naar beneden jij.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oh daT weet ik niet, maar wat ik eerder zei, vind bram leuk, charmant,welbespraakt en hij heeft mooie pakken plus stropdas, geloof echt dat er heel veel vrouwen zo hun vent willen inleveren voor bram.
maar wel een nacht met bramquote:Op maandag 7 februari 2011 16:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja als ze niet verder denken dan hun neus lang is. Want als ze wel verder denken, weten ze dat ze weinig waar voor hun geld krijgen
Nee, maar als het leeftijdsgat te groot wordt is er op een gegeven moment te weinig dat je bindt. Qua opvoeding en jeugdherinneringen enzo.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar die lagere leeftijd is op een gegeven moment niet meer synoniem voor jong grut.
Dat foute vind ik heel af en toe dan juist het aantrekkelijke.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:09 schreef hondjes het volgende:
[..]
Nou, zeg dat maar niet te hard.
Hij blijft toch een beetje een man met een maffia gebeuren, wat om hem heen hangt.
Had hij toen ook niet iets met zo een maffia meid, wat in Holleederzaak naar voren kwam.
met het zusjequote:Op maandag 7 februari 2011 16:09 schreef hondjes het volgende:
[..]
Nou, zeg dat maar niet te hard.
Hij blijft toch een beetje een man met een maffia gebeuren, wat om hem heen hangt.
Had hij toen ook niet iets met zo een maffia meid, wat in Holleederzaak naar voren kwam.
Natuurlijk vind jij Bram een lieve man, jij vindt zelfs Teun een lieve man als hij weer eens probeert een vuurtje te stoken hierquote:Op maandag 7 februari 2011 16:10 schreef Toverheks het volgende:
[..]
maar wel een nacht met bramnee alle gekheid op mijn bezemsteel, ze wippen maar een end weg, of hij nu 6 vrouwen onderhoud of maar eentje, het is een chameur en ik denk dat het ookm wel een lieve man is, maar omdat hij beroemd en berucht is en toch iets uitstraald van een Maffiakopstuk is dat voor een vrouw vaak spannend.
wil niet zeggen dat ik op maffiafiguren val hoor.
Dat kan, maar er staat dan ook een zekerheidje tegenover, je komt als "partner van" vermoedelijk niet om van de hongerquote:Op maandag 7 februari 2011 16:09 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar dan moet je je er als vrouw wel van bewust zijn dat Bram op de eerste plaats komt, daarne zijn ego en ergens een stuk verder naar beneden jij.
Mijn vriend weet meer van Zappa dan ikquote:Op maandag 7 februari 2011 16:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, maar als het leeftijdsgat te groot wordt is er op een gegeven moment te weinig dat je bindt. Qua opvoeding en jeugdherinneringen enzo.
Zeker niet. Het gaat er veel meer om of je matched, of je met elkaar kunt praten en zwijgen, of je eenzelfde gevoel voor humor hebt etc.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij gaat dus niet in de eerste plaats voor uiterlijk
Ja daar zijn er veel van.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:10 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat foute vind ik heel af en toe dan juist het aantrekkelijke.
quote:Op maandag 7 februari 2011 16:11 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Natuurlijk vind jij Bram een lieve man, jij vindt zelfs Teun een lieve man als hij weer eens probeert een vuurtje te stoken hier
Qua opvoeding en jeugdherinneringen? Dat zie ik niet zozeer als bindende factoren. Juist meer gesprekstof als die mijlenver uit elkaar liggen. Kan me wel indenken dat je in verschillende levensfases, met verschillende prioriteiten en visies, zit. Maar ook dat is imo geen wet van Meden en Perzen.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:10 schreef remlof het volgende:
Nee, maar als het leeftijdsgat te groot wordt is er op een gegeven moment te weinig dat je bindt. Qua opvoeding en jeugdherinneringen enzo.
Dat levert gelijk weer een ander probleem op: de kinderwens van 30-ers, daar kan ik ook niets mee.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar die lagere leeftijd is op een gegeven moment niet meer synoniem aan jong grut.
ik kijk altijd verder achter de mens, waarom doet hij/zij dat, waarom denkt hij/zij zo etc.etc. en inderdaad vind teun aardig van wat ik hem hier mee maak, heb hier aan niemand een hekel, man of vrouw niet, misschien komt dat nog welquote:Op maandag 7 februari 2011 16:11 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Natuurlijk vind jij Bram een lieve man, jij vindt zelfs Teun een lieve man als hij weer eens probeert een vuurtje te stoken hier
Precies. Bij mijn vriend en mij werkt dat ondanks het leeftijdsverschil heel goed en dan zie ik daarin ook geen bezwaar.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:12 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zeker niet. Het gaat er veel meer om of je matched, of je met elkaar kunt praten en zwijgen, of je eenzelfde gevoel voor humor hebt etc.
Heerlijk om af en toe ouwe koeien uit de sloot te halenquote:Op maandag 7 februari 2011 16:13 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]![]()
Dat is inmiddels al maanden geleden
Geloof ik meteen. Ook serial killers worden overstelpt met fanmail van lovesick vrouwen.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:12 schreef Coos het volgende:
Ja daar zijn er veel van.
Als je de berichten mag geloven krijgt Joran ook zakken vol met fanmail en zelfs huwelijksaanzoeken.
Dat gaat me toch te verquote:Op maandag 7 februari 2011 16:12 schreef Coos het volgende:
[..]
Ja daar zijn er veel van.
Als je de berichten mag geloven krijgt Joran ook zakken vol met fanmail en zelfs huwelijksaanzoeken.
vind ik ook, je moet met elkaar leuk overweg kunnen, alles is belangrijk in een relatie, maar het belangrijkste vind ik humor en elkaar niet claimen maar wel naar elkaar luisteren, ieder zijn eigen dingetje kunnen doen zonder dat de ander er over loopt te zeikenquote:Op maandag 7 februari 2011 16:12 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zeker niet. Het gaat er veel meer om of je matched, of je met elkaar kunt praten en zwijgen, of je eenzelfde gevoel voor humor hebt etc.
Want dat is een epidemische wens.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:13 schreef Scrutinizer het volgende:
Dat levert gelijk weer een ander probleem op: de kinderwens van 30-ers, daar kan ik ook niets mee.
En dan maakt inderdaad ook de leeftijd niet uit.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:12 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zeker niet. Het gaat er veel meer om of je matched, of je met elkaar kunt praten en zwijgen, of je eenzelfde gevoel voor humor hebt etc.
die fout maken heel veel vrouwen he, de man willen veranderen maar inderdaad, mannen zijn net kleine kinderen luisteren toch nietquote:Op maandag 7 februari 2011 16:24 schreef hondjes het volgende:
Teveel willen de ander veranderen, maar dat gaat niet.
Je neemt iemand zoals hij of zij is en daar moet je het mee doen.
Of anders wegwezen.
Ja hoor, ik vond dat voor mezelf ook helemaal geen slechte tijd. Maar lang niet iedereen kan alleen zijn en zichzelf vermaken.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:22 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik ben eigenlijk wel tevreden in m'n eentje. Scheelt een hoop gedoe.
quote:Op maandag 7 februari 2011 16:25 schreef Disana het volgende:
Om van jonge mannen in jurken maar te zwijgen:
Dat is waar. Gelukkig heb ik daar geen last van.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja hoor, ik vond dat voor mezelf ook helemaal geen slechte tijd. Maar lang niet iedereen kan alleen zijn en zichzelf vermaken.
Ook qua denken en hoe je ergens instaat is het nogal een verschil of je in de jaren 70 of jaren 90 bent opgegroeid hoor.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Qua opvoeding en jeugdherinneringen? Dat zie ik niet zozeer als bindende factoren. Juist meer gesprekstof als die mijlenver uit elkaar liggen. Kan me wel indenken dat je in verschillende levensfases, met verschillende prioriteiten en visies, zit. Maar ook dat is imo geen wet van Meden en Perzen.
Dat is wel wat ik zo ongeveer doequote:Op maandag 7 februari 2011 16:24 schreef hondjes het volgende:
Je neemt iemand zoals hij of zij is en daar moet je het mee doen.
En wegwezen.
Geert had op dat hoofd moeten gaan zitten van die \peter, dat vind ik echt een nare man die \peter rquote:Op maandag 7 februari 2011 16:32 schreef remlof het volgende:
PeterRdeV Peter R. de Vries
Vanavond te gast in DWDD over het nieuwe proces tegen Geert Wilders. Ik zat één meter achter hem, nog nooit zo 'close' met hem geweest ;-)
2 minutes ago
Sorry, ik doe niet aan splatter and gore filmpjes. Ik weet wel dat het een flauw filmpje was, maar ik moest toch lachenquote:Op maandag 7 februari 2011 16:30 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik hoopte dat hij door de muur zou gaan.
[..]
Dat is waar. Gelukkig heb ik daar geen last van.
Je verneukt mijn Quote.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:31 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat is wel wat ik zo ongeveer doe
Ik ben ook geen echte fan van hem, maar ik deel wel zijn bezwaren tegen de PVV.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:34 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Geert had op dat hoofd moeten gaan zitten van die \peter, dat vind ik echt een nare man die \peter r
Ik heb dan gauw dat ik me teveel aanpas, daar wordt niemand gelukkig van.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:35 schreef Disana het volgende:
Ik moest in het begin best wennen weer rekening met een ander te houden. Maar daar raak je op ingespeeld en dan is het ook geen probleem meer.
Puntoquote:
vind ze alle2 echt geen aanwinst voor de nederlandse burger, en oke peter is tegen de PVV wat te begrijpen is, maar vind hem gewoon niks, naar mannetje lijkt het me, zo eentje die zijn zin koste wat het kost wil doordrijvenquote:Op maandag 7 februari 2011 16:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik ben ook geen echte fan van hem, maar ik deel wel zijn bezwaren tegen de PVV.
oei een splintergroep, denk dat er ook voorlopig geen eind aan komt hoor hondjes, heb je op AJE die doc gezien die ze gemaakt hebben over de dagenquote:Op maandag 7 februari 2011 16:40 schreef hondjes het volgende:
Voordat ik ga koken nog even laatste nieuws uit Egypte..
Er bestaat vrees, dat een splintergroep het Suezkanaal gaat aanvallen
Dit drijft de prijs van olie op naar minstens 200 dollar per barrel.
Ik was om 3 uur klaar met werken en ben nu pas thuis. Ik kon naar huis LOPEN omdat de fietsenmaker die vrijdag mijn achterband zou plakken meteen maar gewoon mijn fiets heeft VERKRACHT ofzo.quote:
Maar dan heb je ook (nog) geen relatie waarin beiden zich thuis voelen. Bij ons heeft dat echt wel een jaar geduurd. Het is passen en meten en geven en nemen tot je allebei een stukje hebt waarmee je tevreden bent.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:40 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik heb dan gauw dat ik me teveel aanpas, daar wordt niemand gelukkig van.
Zou niet gebeuren volgens Gert!quote:Op maandag 7 februari 2011 16:40 schreef hondjes het volgende:
Er bestaat vrees, dat een splintergroep het Suezkanaal gaat aanvallen
Klopt. Is ook vooral aan mezelf te wijten, hoor. Ik ben niet zo makkelijk in de omgang. Als ik een asielhond was kreeg ik nooit een nieuw baasjequote:Op maandag 7 februari 2011 16:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar dan heb je ook (nog) geen relatie waarin beiden zich thuis voelen.
Jullie hebben het wel voor elkaarquote:Bij ons heeft dat echt wel een jaar geduurd. Het is passen en meten en geven en nemen tot je allebei een stukje hebt waarmee je tevreden bent.
En volgens mij ook niet en het gebeurt ook niet. Dat wil zeggen, binnen twee dagen is dat kanaal weer gewoon open. Niemand laat toe dat dat kanaal dicht gaat.quote:
Ik geloof er niks vanquote:Op maandag 7 februari 2011 16:54 schreef Scrutinizer het volgende:
Als ik een asielhond was kreeg ik nooit een nieuw baasje
Ik wel, het boeit me niks.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:56 schreef Teun_ZHV het volgende:
Niemand laat toe dat dat kanaal dicht gaat.
M'n vacht mag dan wat grijs worden maar het glanst nog mooiquote:Op maandag 7 februari 2011 16:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik geloof er niks van![]()
![]()
Maar dan moet je natuurlijk wel een beetje mooi in dat hok gaan zitten als er dames langskomen
Nou kijk, daar heb je al een beginquote:Op maandag 7 februari 2011 17:01 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
M'n vacht mag dan wat grijs worden maar het glanst nog mooi
Gooi een steen door de raam...Revolutie!!!!!!!!!quote:Op maandag 7 februari 2011 17:03 schreef Ian_Nick het volgende:
Waarom is een fietsenmakert eigenlijk op maandag dicht? Wat is dat voor bullshit?
Als ik al wat gooi, dan die hele fucking fiets.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:03 schreef Laysa het volgende:
[..]
Gooi een steen door de raam...Revolutie!!!!!!!!!
Ik zat me net gister te bedenken dat ik er volgend jaar maar niet wat extra wintervet bij doe, voor je het weet krijg ik een buikjequote:Op maandag 7 februari 2011 17:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou kijk, daar heb je al een beginEen goede presentatie is het halve werk.
DOEN!!! DOEN!!! DOEN!!!quote:Op maandag 7 februari 2011 17:05 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Als ik al wat gooi, dan die hele fucking fiets.
Moet je wel eerst Al Jazeera bellen.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:03 schreef Laysa het volgende:
[..]
Gooi een steen door de raam...Revolutie!!!!!!!!!
Ja, óf je scoort voor de winter een vrouw die het beste met je voor heeft en dat allemaal voor je in de gaten houdt met gezond eten en wandelen enzoquote:Op maandag 7 februari 2011 17:05 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik zat me net gister te bedenken dat ik er volgend jaar maar niet wat extra wintervet bij doe, voor je het weet krijg ik een buikje
Had dat ding dan laten staan, stukje lopen zonder fiets is niet zo erg. Mera vanavond haar proefritje, gelijk fiets ophalenquote:Op maandag 7 februari 2011 17:05 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Als ik al wat gooi, dan die hele fucking fiets.
Ja, dikke lul.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:08 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Had dat ding dan laten staan, stukje lopen zonder fiets is niet zo erg. Mera vanavond haar proefritje, gelijk fiets ophalen
Ik doe het altijd met opzet om het niet zo koud te hebben. Anders beweeg ik echt spastisch van de kou.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, óf je scoort voor de winter een vrouw die het beste met je voor heeft en dat allemaal voor je in de gaten houdt met gezond eten en wandelen enzo
Als het je oplucht, ga dan gerust je gang.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:11 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Nee, maar dat wil ik best even doen?
Is het toch ook? Ik liep liever dan dat ik fietste.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:11 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik doe het altijd met opzet om het niet zo koud te hebben. Anders beweeg ik echt spastisch van de kou.
Wandelen, daar moet iemand ook maar tegen kunnen bij mij. Ik vind alles binnen 5 km op loopafstand.
quote:Op maandag 7 februari 2011 17:16 schreef hondjes het volgende:
Gaat het goed met C..na zijn wintersport avontuur..
geef ze maar een dikke kus terug.
Doe ik.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:16 schreef hondjes het volgende:
Gaat het goed met C..na zijn wintersport avontuur..
geef ze maar een dikke kus terug.
Gelukkigquote:Op maandag 7 februari 2011 17:18 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik heb ook geen idee waar het over gaat.
De meeste mensen verstaan daar toch een veel kortere afstand onder.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Is het toch ook? Ik liep liever dan dat ik fietste.
Ik eet een kliekje, alleen nog even de pan voor de pasta afwassen.quote:En ik wou dat iemand de afwas voor me deedNiet zeiken maar gewoon even doen!
quote:
quote:Op maandag 7 februari 2011 17:18 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik heb ook geen idee waar het over gaat.
quote:Op maandag 7 februari 2011 16:50 schreef Coos het volgende:
[..]
En hondjes jullie moeten de groeten hebben van C&Y
Blijft toch een beperking houden aan die arm.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:16 schreef hondjes het volgende:
Gaat het goed met C..na zijn wintersport avontuur..
geef ze maar een dikke kus terug.
Ik vind 5km wel redelijk hoor, alleen haal ik zelf momenteel net de keukenquote:Op maandag 7 februari 2011 17:19 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
De meeste mensen verstaan daar toch een veel kortere afstand onder.
[..]
Ik eet een kliekje, alleen nog even de pan voor de pasta afwassen.
Ik loop ook liever, dan zie je veel meer.quote:Op maandag 7 februari 2011 17:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind 5km wel redelijk hoor, alleen haal ik zelf momenteel net de keukenNou moet ik wel eerlijkheidshalve zeggen dat alles wat we nodig (kunnen) hebben dichterbij is, zoals dierenarts en huisarts. Maar naar de stad lopen vond ik ook altijd fijner dan met de fiets.
Gister een grote pan gemaakt met gehakt, veel groente en een hele doos champignonsquote:Eet je pasta? Wat doe je erdoor, een kant-en-klaar sausje? Toch wel ook groenten hoop ik.
Wat een verstandige maaltijdquote:Op maandag 7 februari 2011 17:26 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik loop ook liever, dan zie je veel meer.
[..]
Gister een grote pan gemaakt met gehakt, veel groente en een hele doos champignons
Ik geloof je op je woord. Wij aten regelmatig risotto met gehakt en veel groenten en tandoori kruiden, maar risotto zonder zout smaakt dus echt vervelend. Wel jammer want het was zo lekker makkelijk te bereiden.quote:
Al met al ben je toch nog positief verrast wat je met andere smaakmakers kunt?quote:Op maandag 7 februari 2011 18:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik geloof je op je woord. Wij aten regelmatig risotto met gehakt en veel groenten en tandoori kruiden, maar risotto zonder zout smaakt dus echt vervelend. Wel jammer want het was zo lekker makkelijk te bereiden.
Zit niet zo te schrompenquote:Op maandag 7 februari 2011 18:11 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Al met al ben je toch nog positief verrast wat je met andere smaakmakers kunt?
eerste bordje is leeg, tijd voor de tweede
Kan ik me ook wel voorstellen. Maar juist die kant-en-klaar maaltijden blijken ook nog eens erg zout.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:15 schreef Disana het volgende:
Nou eerlijk gezegd begin ik ook weer moe te worden van al dat gekook. Ik mis zo af en toe een magnetronmaaltijd of iets lekkers uit een potje.
Is wel een lekkere combi.quote:Dementor, ik heb nog nooit pasta met spinazie gegeten maar ik stel me zo voor dat het vrij flauw van smaak is.
Daar begon het in het eerste deel al mee.quote:Ik zit trouwens met verbazing mee te lezen in POL. Zo'n David Cameron topic en iemand die dan serieus denkt dat je links wel eens een proces aan kunt doen.
Dat heb ik niet gevolgd maar vorige week zat hij ook zo wezensvreemd te drammen in NWS over Groen Links dat Al Jazeera in het basispakket wil vanwege Egypte. Hij bleef maar hameren op zijn visie dat we beter een Chinese zender kunnen nemen en iedereen beet zich er de een na de ander op stukquote:Op maandag 7 februari 2011 18:22 schreef Scrutinizer het volgende:
Daar begon het in het eerste deel al mee.
Of feta, olijven en tomaten met peper en tijm. Vanavond worden het hier home made cheeseburgers. Sort of home made.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:36 schreef Toverheks het volgende:
Spinazie met pasta is echt lekker, en daar door heen dun gesneden zalm
Je doet zelf het plakje kaas tussen de hamburgers?quote:Op maandag 7 februari 2011 18:39 schreef Copycat het volgende:
Vanavond worden het hier home made cheeseburgers. Sort of home made.
feta doe ik in de salade is ook lekker, olijven lust ik nietquote:Op maandag 7 februari 2011 18:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Of feta, olijven en tomaten met peper en tijm. Vanavond worden het hier home made cheeseburgers. Sort of home made.
weet je wat lekker is Disana, gewokte verse spinazie goed wassen steel en al in de wok blijven husselen is zo klaar slinkt enorm beetje peper erbijquote:Op maandag 7 februari 2011 18:41 schreef Disana het volgende:
Dat lijkt hier
http://www.niernieuws.nl/?id=1548&cat=103&1=on&3=on
wel wat op en dat was inderdaad erg lekker.
Maar ik zal wel eens een recept met spinazie zoeken.
Op de bonusburgers gelegd in de pan. Ze smaakten goed, maar twee van die krengen met alles erop en eraan is toch iets te veel voor mijn minimaag. Burgerburp!quote:Op maandag 7 februari 2011 18:50 schreef Scrutinizer het volgende:
Je doet zelf het plakje kaas tussen de hamburgers?
Dat Maggiblokje mag dus nietquote:Op maandag 7 februari 2011 19:14 schreef Toverheks het volgende:
[..]
weet je wat lekker is Disana, gewokte verse spinazie goed wassen steel en al in de wok blijven husselen is zo klaar slinkt enorm beetje peper erbijen een maggiblokje maar weet niet welke kruiden jij mag.
Niet dat ik het wist hoor, maar voor een directeur die naar zo'n land toe gaat vind ik het echt een blamage.quote:Op maandag 7 februari 2011 19:13 schreef Scrutinizer het volgende:
Iemand trouwens gisteravond naar 3 op reis van BNN gekeken?
Man, man, manPatrick Lodiers, de directeur notabene, vertelt dat Suriname hoog op zijn lijstje van bestemmingen stond en hij ging de binnenlanden in. Erg goed had hij zich echter niet voorbereid, hij noemde de bevolking die daar woont, afstammelingen van ontsnapte slaven, bij voortduring de Samaricaners, Samarecanen of Samaracanen. Lullig wel want het zijn Saramaccaners
![]()
Alsof je het steeds over Aremikanen zou hebben
nee gewoon bij aardappelen en stukje vlees, en ik kook eieren die ik in plakjes boven op de spinazie leg, ja mijn moeder gaf ons altijd ei bij de spinazie weet ook niet waarom, maar doe dat ook dus altijdquote:Op maandag 7 februari 2011 19:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat Maggiblokje mag dus nietMaar eet je die spinazie dan zo, zonder iets erdoor of erbij?
Sowieso lijkt het me raadzaam om dat woord even te checken maar het zat zelfs in de voice-overs die later ingesproken zijn. Ik moest, zie mijn edit, ook even checken hoe het precies zat. Ik dacht eerst Saramacanen, ik heb wel eens iemand ontmoet die zich nadrukkelijk Saramaccaanse noemde.quote:Op maandag 7 februari 2011 19:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Niet dat ik het wist hoor, maar voor een directeur die naar zo'n land toe gaat vind ik het echt een blamage.
Oh dat was bij ons ook zo hoor, spinazie en gekookt ei gingen heel vaak samen.quote:Op maandag 7 februari 2011 19:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nee gewoon bij aardappelen en stukje vlees, en ik kook eieren die ik in plakjes boven op de spinazie leg, ja mijn moeder gaf ons altijd ei bij de spinazie weet ook niet waarom, maar doe dat ook dus altijd
Ik had er tot drie jaar geleden ook nog nooit van gehoord maar van mensen die (van ons belastinggeldquote:Op maandag 7 februari 2011 19:38 schreef Disana het volgende:
Scrutinizer ik zeg het nogmaals eerlijk, ik had nooit van die benaming gehoord. Maar ik zou me zeker oriënteren als ik die kant uit zou gaan.
Loop ze, Scrute. Het waait nog wat hard maar koud is het niet.quote:Op maandag 7 februari 2011 19:46 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik had er tot drie jaar geleden ook nog nooit van gehoord maar van mensen die (van ons belastinggeld) een informatief programma maken verwacht ik toch niet dat ze zulke fouten maken. Maar goed, de reis stond ook in het teken van ontspanning. Dat hebben ze wat te letterlijk genomen
![]()
24 uur met Albert Verlinde vanavond. Ik ga zo de deur uit, lopen.
Kregen wij ook hoor, en onze jongste kookt de eitjes mee met de spinazie, krijg je groene eitjesquote:Op maandag 7 februari 2011 19:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nee gewoon bij aardappelen en stukje vlees, en ik kook eieren die ik in plakjes boven op de spinazie leg, ja mijn moeder gaf ons altijd ei bij de spinazie weet ook niet waarom, maar doe dat ook dus altijd
oei groene eitjes bij het idee alquote:Op maandag 7 februari 2011 21:09 schreef spuitje het volgende:
[..]
Kregen wij ook hoor, en onze jongste kookt de eitjes mee met de spinazie, krijg je groene eitjes
Nou bedankt hèquote:Op maandag 7 februari 2011 20:58 schreef remlof het volgende:
TV-tip: Tegenlicht, Nederland 2, nu.
2011: Het jaar dat de euro valt
De euro wordt aan alle kanten belaagd. Hoe loopt dat af? Tegenlicht vroeg Kees Vendrik (financieel expert van GroenLinks) zijn fantasie de vrije loop te laten en een toekomstscenario te schrijven voor 2011. Balancerend op de grens tussen fictie en harde werkelijkheid schetst Vendrik een toekomst die dichterbij ligt dan we denken.
http://tegenlicht.vpro.nl(...)ture-of-finance.html
De VSE, ik hoop het nog mee te maken. Voel me zo provinciaals met m'n Nederlandse paspoortquote:Op maandag 7 februari 2011 21:50 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nou bedankt hè![]()
Echt, ik voel mijn maag omdraaien bij het welhaast onvermijdelijke één grote Europa. Gekluns van politici wordt opgelost door nog veel meer gekluns
Wijf!quote:Op maandag 7 februari 2011 22:59 schreef remlof het volgende:
De VSE, ik hoop het nog mee te maken. Voel me zo provinciaals met m'n Nederlandse paspoort
Volgende week alweer de laatste aflevering volgens mij. Vind het een leuke serie.quote:Op maandag 7 februari 2011 23:03 schreef Scrutinizer het volgende:
Stukje gezien van Rembrandt. Michiel Romeyn speelt een mooie rol
Jammer dat het er hier en daar wat goedkoop uitziet. De intercom bij het huis waar Govert Flinck woonde was als een stuk hout op de deurpost vermomd.quote:Op maandag 7 februari 2011 23:07 schreef spuitje het volgende:
[..]
Volgende week alweer de laatste aflevering volgens mij. Vind het een leuke serie.
Viel jou dus ook op. Volgens zoon en mij zaten er gewoon drie tamelijk nieuwerwetse deurbellen. Slordig inderdaad.quote:Op maandag 7 februari 2011 23:07 schreef spuitje het volgende:
[..]
Volgende week alweer de laatste aflevering volgens mij. Vind het een leuke serie.
Niet zo vreemd hoor. Bij verse spinazie hoort wat mij betreft een lekker eitje. Net als bij Opperdoezer aardappelen (zachtgekookt met verse sla, crème fraîche en een beetje mosterd) en dan het hele zaakje lekker prakkenquote:Op maandag 7 februari 2011 19:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nee gewoon bij aardappelen en stukje vlees, en ik kook eieren die ik in plakjes boven op de spinazie leg, ja mijn moeder gaf ons altijd ei bij de spinazie weet ook niet waarom, maar doe dat ook dus altijd
De eerste aflevering van '24 uur met' die ik bewust heb gemist. Ik zei nog gekscherend tegen mijn vriendin dat ik benieuwd was op welk moment hij zou gaan jankballen. Kijk ik 's avonds naar P&W en wat zie ik tijdens de Zapservice: Meneertje Pisnicht met traantjes.quote:Op maandag 7 februari 2011 19:46 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
24 uur met Albert Verlinde vanavond. Ik ga zo de deur uit, lopen.
Mogguh!!!!quote:
Mogguh Pietjequote:
't Is hier alleen een graad of 10 kouder.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:16 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Mogguh PietjeHier schijnt de zon ook hoor!
![]()
En van mij hè! En zeg maar tegen Ren dat ik ons cluppie zaterdag in De Kuip ga toejuichen!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:19 schreef PietjePuk007 het volgende:
Zal ik doen pb.
Zo'n boeiend weer is 't hier niet Meertje, de interviews zijn buiten als 't weer het toelaat.
Leg eens uit, waarom is hij te mooi voor jou?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:15 schreef MeraViglioSa het volgende:
Môgge! Nou, die auto gaat 'em niet worden.
Testrit was superMaar nu kan ik op de één of andere manier beter berijpen dat het te mooi is voor mij. Zaterdag kijken naar de volgende
Dat waren dinosaurus-eieren hondjes, het gaat hier om kippeneierenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:45 schreef hondjes het volgende:
Was het niet zo, dat een ei het nitraat van de spinazie afzwakt.
dat werd vroeger gezegd, toen ik nog jong was.
Omdat het me letterlijk iedere cent die ik heb zal kosten en dat is het niet waard, heb ik besloten. Het is tenslotte maar een auto, ook al is het een heel fijne. Dan maar wat minder luxe, dan hoef ik ook niet op een houtje te bijten de komende maanden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:43 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Leg eens uit, waarom is hij te mooi voor jou?
O ja, môgge.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:58 schreef Jian het volgende:
[..]
Dat waren dinosaurus-eieren hondjes, het gaat hier om kippeneieren
Nee! We gaan vanavond in de stad eten waarschijnlijkquote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:29 schreef Copycat het volgende:
Vlieg je vandaag alweer terug, Pietje?
Dan had ik het verkeerd begrepen, gelukkig!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:22 schreef PietjePuk007 het volgende:
Nee! We gaan vanavond in de stad eten waarschijnlijk![]()
Morgen om 14u pas.
We? Is dat toevallig inclusief Renate?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:22 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nee! We gaan vanavond in de stad eten waarschijnlijk![]()
Morgen om 14u pas.
Ja natuurlijkquote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:28 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
We? Is dat toevallig inclusief Renate?
Eet smakelijk dan!quote:
Hoi! Hier ben ik weer! En welkom terug!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:08 schreef Marrije het volgende:
D_K een hoop gemist zeg!
Maar ben weer terug
Nou ja! Mij niet eerst wat te drinken aan bieden! Maar gelijk wegwezen en uitpakken en zulks!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:13 schreef Marrije het volgende:
![]()
Dank je. Nog een boel te doen hoor, nog niet alle koffers zijn uitgepakt. Ik zal eens wat gaan doen, heb net een beeeetje bij gelezen maar eerst hier thuis maar eens de boel weer op orde.
Hey, welkom terug, was het gezellig?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:13 schreef Marrije het volgende:
![]()
Dank je. Nog een boel te doen hoor, nog niet alle koffers zijn uitgepakt. Ik zal eens wat gaan doen, heb net een beeeetje bij gelezen maar eerst hier thuis maar eens de boel weer op orde.
Jahoor!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:15 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Hey, welkom terug, was het gezellig?
Heb je nog mooie kleding voor de mannetjes kunnen vinden?
Jeetje, gingen ze nu dan maar even alle drie tegelijk een dutje doenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:18 schreef Marrije het volgende:
Veel te veel leuke kleren, gezien én gekocht
Ja, was leuk mijn ouders weer even te zien, kinderen vonden het ook een hele belevenis zo'n reis enzo. Ben alleen best moe, afgelopen nacht om 2 uur pas thuis gekomen.
Haha, heb jij er ook zo'n zin in?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:01 schreef Laysa het volgende:
Ik heb de tuinstoelen al schoongemaakt....Maar het is buiten toch iets frisser dan ik dacht![]()
Ik heb behoefte aan warmte en zomer
Het slaapkamer raam staat lekker open...we hebben de hele dag zon in de woonkamer dus dan denk je dat het buiten ook lekker warm isquote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Haha, heb jij er ook zo'n zin in?
Ik had daarnet de tuindeur een tijdje open maar ook dat was toch echt nog te koud.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:04 schreef Copycat het volgende:
Net met open jas heerlijk met de hond door het bos gebanjerd.
Ik begin zin te krijgen in hangen in mijn hangmat, maar dat zal wel net te voortvarend zijn.
Afwassen moet ik ook even doen, dan koffie en dan weer aan de slag.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:06 schreef Laysa het volgende:
en nu ff afwassen...we eten vroeg want D_K heeft college
Ja dat gaat ook zo hard hè. Nog even en we zitten weer tot 22.00 uur in de tuinquote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:08 schreef liesje1979 het volgende:
En als ik om 6 uur naar huis fiets 'savonds, is het nog bijna een beetje licht.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja dat gaat ook zo hard hè. Nog even en we zitten weer tot 22.00 uur in de tuin
Ik kan serieus bijna niet wachten!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja dat gaat ook zo hard hè. Nog even en we zitten weer tot 22.00 uur in de tuin
Als ik om 7.45 van huis vertrek is het ook al bijna licht!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:08 schreef liesje1979 het volgende:
En als ik om 6 uur naar huis fiets 'savonds, is het nog bijna een beetje licht.
Ja, kom jij even de feestvreugde verstoren.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:50 schreef Gert het volgende:
Ehm... allemaal leuk en aardig, maar een beetje zon betekent niet dat het al bijna lente is hè.
Er zijn zelfs geregeld elfstedentochten gereden in februari, ook eind februari nog.
Daar heb je neusspray, pillen en oogdruppels voor..quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:19 schreef MeraViglioSa het volgende:
Van mij mag het nog wel een beetje winteren, kijk nooit zo uit naar gesnotter en ontstoken ogen enzo iedere lente![]()
Ik gistermiddag, was heerlijk. Nu jammer genoeg bewolkt maar morgen weer zon! En het wordt hier een uurtje later donker dan in Nederland, vind ik ook geweldig!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:59 schreef hondjes het volgende:
Het is best lekker buiten, net nog een urrtje in de zon gezeten.
Dat is lekker , hebben we hier ook .quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:01 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik gistermiddag, was heerlijk. Nu jammer genoeg bewolkt maar morgen weer zon! En het wordt hier een uurtje later donker dan in Nederland, vind ik ook geweldig!
Gisteren 14 graden, dus even een kussentje in de vensterbank op de veranda en gewoon genieten van het zonnetje! En ik was daarstraks even in de tuin en zag alweer allerlei bomen en struiken uitbotten, narcissen etc. opkomen. Helaas hebben ook een aantal buurkatten het voorjaar in de kop, dat gejank van die beesten af en toe!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:02 schreef hondjes het volgende:
[..]
Dat is lekker , hebben we hier ook .
uhuhquote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:39 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Daar heb je neusspray, pillen en oogdruppels voor..![]()
Sowieso, ik wil nog op die snowboots rondparaderen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:19 schreef MeraViglioSa het volgende:
Van mij mag het nog wel een beetje winteren, kijk nooit zo uit naar gesnotter en ontstoken ogen enzo iedere lente![]()
Het was daarnet zelfs al in het NOS Journaalquote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:14 schreef hondjes het volgende:
Dat omaatje, hebben jullie het al gezien op rtl7![]()
Die verjaagt met haar handtasje 6 inbrekers..
Zag het net in het nieuws, ze mepte ze gewoon met haar handtasje op hun helmen, denk dat ze er een stoeptegel in had of zo ietsquote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:14 schreef hondjes het volgende:
Dat omaatje, hebben jullie het al gezien op rtl7![]()
Die verjaagt met haar handtasje 6 inbrekers..
Ik hou je eraan!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:56 schreef Disana het volgende:
Begin april? Vast wel. Ik gok op half maart.
YW.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:14 schreef Marrije het volgende:
Thanks Queenie.
Heeft iedereen er last van? Je post niet kunnen bewerken?
Ga even naar je instellingen en kijk daar even. Misschien is het vinkje verdwenen van je smilies.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:18 schreef Marrije het volgende:
Nee. Bij mijn ouders zag ik dat ik opeens geen uitgeklapt smile venster meer had. Toen dacht ik nog dat het thuis wel weer gewoon zou zijn zoals ik gewend ben. Niet dus.
Heb alle cookies al verwijderd, helpt niks
Had ik gisteravond ook Marrije, gaat vanzelf weer normaalquote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:18 schreef Marrije het volgende:
Nee. Bij mijn ouders zag ik dat ik opeens geen uitgeklapt smile venster meer had. Toen dacht ik nog dat het thuis wel weer gewoon zou zijn zoals ik gewend ben. Niet dus.
Heb alle cookies al verwijderd, helpt niks
laten we het hopen. . .quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Had ik gisteravond ook Marrije, gaat vanzelf weer normaal
Doe even full screen, scroll helemaal naar boven van deze pagina en dan rechtsboven.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:30 schreef Marrije het volgende:
Daar kom ik niet goed in. Dan zie ik de onder en bovenkant van de pagina tegen elkaar aan en ontbreekt dus het hele middendeel. Bleh, zo irritant!
Oke, dan ga je dus naar dat icoonttje onder het woord TRU. Hamer en sikkel zeg maar, helemaal rechts.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:45 schreef Marrije het volgende:
ging niet goed en ik kan geen edit doen
nog een poging: [ link | afbeelding ]
quote:Hufters (4)
dinsdag 8 februari 2011
Wippie Assange doet het ook, dus waarom wij niet? Naar aanleiding van onze bijdrages over het ongehoorde kunstje van ABP en PGGM met het verpatsen van Alpinvest aan Carlyle ontvingen wij een mail van Hans Vogel. Een actieve lezer, die ook al figureerde in de woeste serie "Zwarte Smurfen". Hij schreef gisteren een brief op stelten aan secretaris Michielse van het college van raddraaiers bij het ABP. En die schuiven we bij deze samen met de bami en de kroepoek door het luik. In navolging van die Australische kapotjescrusher. Komt ie:
"Geacht bestuur,
Toen ik in 1985 een functie aanvaardde bij de Rijksuniversiteit Leiden werd de op mijn salaris ingehouden pensioenpremie overgemaakt naar en beheerd door het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. In die tijd, toen het evangelie van het neo-liberalisme hier te lande nog geen algemene aanvaarding genoot, stond het de werknemer niet vrij zelf een bestemming te kiezen voor de afdracht van zijn pensioenpremie. Dat was eigenlijk geen probleem want het ABP had een goede reputatie en voerde een verstandig en voorzichtig beleid.
Na de privatisering in 1996 is het ABP van de voorzichtige koers gaan afwijken. Indien dat zou hebben geleid tot hogere rendementen zou niemand hiertegen bezwaar kunnen aantekenen. Het tegendeel is echter het geval. Inmiddels is als gevolg van uw wanbeheer de dekkingsgraad van het ABP tot onder het wettelijk vereiste minimum gedaald.
Niet alleen heeft het ABP toegelaten dat de Nederlandse regering flinke grepen uit de kas deed. Maar blijkens de uitspraken van Jean Frijns, oud-directeur beleggingen van het ABP ("Overheid plunderde pensioenreserves ABP"), in Trouw van 26 november 2010, alsmede van de voormalig financieel directeur van het ABP Jan van de Poel in Het Parool van 24 december ("Regering deed greep uit kas ABP") ging het om reusachtige bedragen. Waarom heeft het ABP dit niet verhinderd? Was u zich niet bewust van de verplichtingen tegenover uw onvrijwillige klanten?
Het ABP heeft ook sinds de privatisering meer dan voorheen in aandelen, hedge fondsen en equity fondsen belegd. Met beschamend slechte resultaten. Via de pers heb ik er tevens nota van genomen dat het ABP de private equity firma Alpinvest onlangs heeft verkocht aan de Carlyle Group uit de VS. Ik vind dit een ongehoorde schanddaad en ik ben hier werkelijk woedend over. Voor mijn geweten is dit onverdraaglijk.
Nu beheert de Carlyle Group dus MIJN pensioengelden. Gezien de nauwe betrokkenheid van de Carlyle Group bij de illegale acties van de VS in Irak en Afghanistan en de deelneming in Carlyle van toonaangevende Amerikaanse politici die zich schuldig hebben gemaakt aan oorlogsmisdaden, kan deze firma niet anders worden gekwalificeerd dan als een criminele organisatie, die zich schuldig maakt aan oorlogsmisdaden in bovengenoemde landen. Met andere woorden: u heeft mij (zonder mij erin te kennen) tot mede-financier gemaakt van moord en allerlei andere misdaden. Wat bezielt u? Schaamt u zich niet?
Blijkens de historiek van het ABP sinds de privatisering zijn mijn pensioengelden niet veilig bij uw fonds. Aan een instelling die de ene beoordelingsfout na de andere maakt, die de verkeerde beslissingen neemt, die toelaat dat de overheid haar kas plundert, die malverseert, misleidt en oplicht en die bovendien zaken doet met criminele organisaties, wil ik mijn pensioengelden niet toevertrouwen.
Aangezien ik zelf veel beter inzicht heb in de markt en de economische ontwikkeling op korte en middellange termijn dan het ABP, wil ik mijn pensioengelden zelf beheren.
Ik zeg hierbij mijn vertrouwen op in het ABP en ik eis dat u ogenblikkelijk mijn pensioentegoed weghaalt bij Alpinvest (dus bij de Carlyle Group) en dit voor het einde van deze maand per cheque naar mij toestuurt op het hieronder vermelde adres".
Snijdt dat hout of een taartje? Dat snijdt hout. Wie volgt?
--------------------------------------------------------------------------------
Dit bericht is verschenen in Kleintje Muurkrant actueel
Heks vanavond om 22.00 uur op Canvas weer die freakshow "Striptease".quote:
weet je al welk onderwerp er komt??quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:58 schreef Coos het volgende:
[..]
Heks vanavond om 22.00 uur op Canvas weer die freakshow "Striptease".
Mehhn ik heb even een paar uurtjes op balkon gezeten. Wat lekkerquote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:58 schreef Coos het volgende:
[..]
Heks vanavond om 22.00 uur op Canvas weer die freakshow "Striptease".
Nee nog niet maar ik ga sowieso kijken!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:11 schreef Toverheks het volgende:
[..]
weet je al welk onderwerp er komt??
Lekker hè?? Je voelt 'm warmer worden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:14 schreef Soury het volgende:
[..]
Mehhn ik heb even een paar uurtjes op balkon gezeten. Wat lekker
Ik zat wel tussen de verdorde kerstboom een dooie planten. Morgen maar aan denken grof vuil op donderdagquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:38 schreef Coos het volgende:
[..]
Lekker hè?? Je voelt 'm warmer worden.
Jammer muis. Maar goed wie weet wat er nu komt.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:37 schreef Soury het volgende:
@Teun. Ja gister was een positief gesprek met het UWV. Ik mag en kan gewoon part time werk aannemen. Zelfs 6 uurtjes per week. Dat is belangrijk voor mijn werk ervaring, de rest word aangevuld.
Helaas werd ik gister middag gebeld door de dame waar ik het gesprek afgelopen woensdag mee had (blijkt het hoofd van de school te zijn ipv een HRM) Maar ze hebben voor een ander gekozen.
Ik vermoede dat al, het is best een "zware" functie.Plus het was Wis/natuurkunde en ICT.
Geeft niet verder ik kreeg een veer in mijn kont dat ze het ook een zeer fijn gesprek vond en als het een iets minder zware functie was of meer uren dan ging ze zeker voor mij.
(tja moeilijke klanten daar en als je ze maar twee uur per week ziet dan duurt het best lang voordat je die ettertjes onder de knie hebt![]()
Dus ik zit nu in een mapje.
Ze had me als persoonlijkheid graag willen aannemen. Dat doet me goed !
Nah ja a.s. zondag begint SS.De nachtelijke rellen zijn ook leuk
Ja, dat kan eigenlijk niet hè!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:40 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik zat wel tussen de verdorde kerstboom een dooie planten.
Ik vind het niet zo jammer Coos. Ik heb er nachten wakker om gelegen. Maar ik had de stap wel genomen. Oh en rellen nou dat gaat vanzelf met een RLSquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:40 schreef Coos het volgende:
[..]
Jammer muis. Maar goed wie weet wat er nu komt.
Nachtelijke rellen???Waar???
De kans is heel groot dat ik niet naar die shit ga kijken. Maar rellen en wat olie op het vuur daar kunnen ze me 's nachts voor wakker maken.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Oh en rellen nou dat gaat vanzelf met een RLS
Ik was toch in de buurt van de Albert Cuijp markt dus een kilo sardines gescoord.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:42 schreef Coos het volgende:
[..]
Ja, dat kan eigenlijk niet hè!![]()
Alles staat klaar. Peen en uien met draadjesvlees.![]()
En nu tiet veur'n pinteke.
Serineus Mera. Ze zeggen dat als je honing een lepeltje per dag, maar moet wel uit je eigen uit je eigen omgeving gewonnen zijn . Dat dat helpt.quote:
Ik was ook serieus bangquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:48 schreef Laysa het volgende:
En jammer Muis...Maar toch een ervaring rijker
Vroeg of laat komt er een geschikte baan voor je....En tot die tijd doe je een hoop positieve ervaring op met solliciterenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:52 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik was ook serieus bangDie gasten zijn niet aleen 16/17 jaar oud maar ook nog es moeilijk. Ik heb daar totaal geen kaas van gegeten.
Ow, die heb ik nooit gehoord. Misschien eens iets om te proberen. Het enige dat tot nu toe heeft geholpen is de spuit van de dokter, en eerlijk gezegd ook maar half en ik vind het idee van die chemische zooi in je lijf ook maar niets eigenlijk.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:49 schreef Soury het volgende:
[..]
Serineus Mera. Ze zeggen dat als je honing een lepeltje per dag, maar moet wel uit je eigen uit je eigen omgeving gewonnen zijn . Dat dat helpt.
Ja dat geloof ik ook wel. Sterker nog nu MOET ik banen accepteren. Duhhh maar tis niet anders. Lijkt me ook leuk voor de werkgever, ongemotiveerde gasten. Ik heb nog wel een leuk visje bij een bank. Morgen maar es bellen naar de status. Soms hoor je domweg niks meer na je sollicitatie.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:53 schreef Laysa het volgende:
[..]
Vroeg of laat komt er een geschikte baan voor je....En tot die tijd doe je een hoop positieve ervaring op met solliciteren
Mijn broer heeft het ook erg, het is een lakse lul, maar hij heeft er wel baat bij. Google maar ze zitten door het hele land (Imkers). Hoe het werkt weet ik niet maar probeer het. Iid het is nog lekker ookquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:59 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ow, die heb ik nooit gehoord. Misschien eens iets om te proberen. Het enige dat tot nu toe heeft geholpen is de spuit van de dokter, en eerlijk gezegd ook maar half en ik vind het idee van die chemische zooi in je lijf ook maar niets eigenlijk.
Oh, en geen lactose nemen. Dat helpt ook enorm! Maar ik houd teveel van kaas om dat vol te houden
Honing, wel lekkerEigen omgeving gaat misschien wel een probleempje opleveren. Chemiepack enzo
Nee gekheid, zal eens rondvraag doenThanks!
En jammer van je sollicitatie... maar waar een deur dichtgaat....... Zegt ons mam altijd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |