ruilen?quote:
Nou, dat klinkt op het moment beter hoor.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:23 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Beter dan dat je zat in de was ligt.
Pas op met wat je wenst hoor... stapels kinderkleren..quote:
Of dat je bedenkt dat het alweer te lang is geleden dat je zat was.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:23 schreef Snuitebolletje het volgende:
Beter dan dat je zat in de was ligt.
Mjah, eigenlijk is dat inderdaad wel beter... Mits je voldoende was hebt, dan ligt het nog lekker zacht.quote:
Oh was genoeg...quote:Op maandag 7 februari 2011 15:25 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Mjah, eigenlijk is dat inderdaad wel beter... Mits je voldoende was hebt, dan ligt het nog lekker zacht.
Zeker als er minimaal 20 cm sneeuw ligt?quote:Op maandag 7 februari 2011 15:23 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Ik weet niet.. Dat kan je hier best een keer uitproberen, kijk ik ondertussen naar de effecten
Och.. Dat kan ik best wel handelen, zolang er geen remsporen in zittenquote:Op maandag 7 februari 2011 15:24 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Pas op met wat je wenst hoor... stapels kinderkleren..
15cm is genoeg hoorquote:Op maandag 7 februari 2011 15:25 schreef Q. het volgende:
[..]
Zeker als er minimaal 20 cm sneeuw ligt?
Nee, deze komen uit dozen, dus geen remsporenquote:Op maandag 7 februari 2011 15:26 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Och.. Dat kan ik best wel handelen, zolang er geen remsporen in zitten
Bij lange na nietquote:
Nou. Prima. Ik zeg ruilenquote:Op maandag 7 februari 2011 15:27 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nee, deze komen uit dozen, dus geen remsporen
quote:
Ik had al geen zin.. En hier word ik afgeleid. Vanmorgen heb ik op een andere locatie gewerkt en doorrijden naar R'dam was een beetje omslachtig. Thuiswerken met het 'idee' dan kan ik even een grote slag zijn, is gewoon op maandag geen succes. Vrijdag gaat een stuk beter. Hier is het niet traag.quote:
Lekker fris!quote:Op maandag 7 februari 2011 15:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Hier is volgens mij iets niet helemaal goed gegaan, mijn koffie heeft een wasmiddelluchtje
De was doen.. als dat toch eens alles was wat ik moest doenquote:
hier net niet meer. maar de keukendeur staat nog wel openquote:
Ik heb nog geen zon gezien vadaagquote:Op maandag 7 februari 2011 15:33 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
hier net niet meer. maar de keukendeur staat nog wel open
Het is niet het enige wat ik moet doen hoorquote:Op maandag 7 februari 2011 15:32 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
De was doen.. als dat toch eens alles was wat ik moest doen
Helaas heb ik geen wasmachine. En moet ik mn hele huis schoonmaken.![]()
maar t ruikt wel heerlijk naar die rode ajakkes hier
Een idee om een volgende keer niet thuis te gaan zitten maar bij een Coffee Company ofzo? Scheelt in ieder geval de afleiding die je thuis mogelijk wel hebt.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:31 schreef Nouk84 het volgende:
Ik had al geen zin.. En hier word ik afgeleid. Vanmorgen heb ik op een andere locatie gewerkt en doorrijden naar R'dam was een beetje omslachtig. Thuiswerken met het 'idee' dan kan ik even een grote slag zijn, is gewoon op maandag geen succes. Vrijdag gaat een stuk beter. Hier is het niet traag.
de rest kan je toch aan MiniSlaaf overlaten?quote:Op maandag 7 februari 2011 15:33 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Het is niet het enige wat ik moet doen hoorHad ik dat er niet bij gezegd?
Geen optie, woon niet in een stadquote:Op maandag 7 februari 2011 15:33 schreef AirwiN het volgende:
Een idee om een volgende keer niet thuis te gaan zitten maar bij een Coffee Company ofzo? Scheelt in ieder geval de afleiding die je thuis mogelijk wel hebt.
hier heeft de hele dag de zon geschenen.. ik baalde echt dat ik niet naar buiten magquote:Op maandag 7 februari 2011 15:33 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ik heb nog geen zon gezien vadaag
Ik las dat de waterkoker en koffiemaker al bij Riv zijn.quote:
Ja zon in Emmenquote:
Klopt!quote:Op maandag 7 februari 2011 15:37 schreef Huppelmuts het volgende:
Ik las dat de waterkoker en koffiemaker al bij Riv zijn.
Thnx babe
quote:
Welke versie?quote:Op maandag 7 februari 2011 15:41 schreef Good.vs.Evil het volgende:
iemand 'I spit on your grave' al gezien?
Niet teveel hoor, rival kennende wil hij vast niet voor opslagruimte spelenquote:Op maandag 7 februari 2011 15:41 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Klopt!
Graag gedaan.. Als ik nog meer vind![]()
2010quote:
Lang leve Googlequote:
www.gratisoptehalen.nlquote:Op maandag 7 februari 2011 15:43 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Niet teveel hoor, rival kennende wil hij vast niet voor opslagruimte spelen
ja, ik heb m gedownload.. maar weet niet of ik zo de trek heb om een slechte film te zien, dus ik hoopte dat iemand m al gezien had en m echt goed vondquote:Op maandag 7 februari 2011 15:45 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Lang leve Google![]()
Maar nee, ik dus niet
He has abandoned shipquote:Op maandag 7 februari 2011 15:36 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
de rest kan je toch aan MiniSlaaf overlaten?
Ik denk niet dat het je drukgroep/druklager is.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:41 schreef Nouk84 het volgende:
NopeIk hoor het alleen maar 'meer'. 'Iedereen' zegt ook dat de hele bak vervangen onzin is
(Druklagertjes
vervangen hebben zij het over...)
quote:
Dan ken jij rival nietquote:Op maandag 7 februari 2011 15:43 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Niet teveel hoor, rival kennende wil hij vast niet voor opslagruimte spelen
Je blijft me verbazen schatquote:Op maandag 7 februari 2011 15:48 schreef rival het volgende:
[..]
Dan ken jij rival niet
kleine moeite.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben verliefd
So if you see me, and I’m lonesome and stoned,
So far down, the devil loved me high...
I’m just trying to untangle my mind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |