Het is je allang vergeven waarom zou je nu nog blijven ontkennen.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:14 schreef Socios het volgende:
[..]
IK WAS HET NIET. HOUD EENS OP MET DAT TE BLIJVEN VERKONDIGEN.
dat heb ik ook gehoordquote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:14 schreef Socios het volgende:
[..]
IK WAS HET NIET. HOUD EENS OP MET DAT TE BLIJVEN VERKONDIGEN.
Ik met een paar andere users hadden zelfs al eens voorgesteld om een groepfapsessie in een trein te organiseren met hem. Om hem te laten zien dat er niks is om zich voor te schamen.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:15 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Het is je allang vergeven waarom zou je nu nog blijven ontkennen.
Zucht... Ik ontken het omdat het simpelweg niet waar is en ik niet met deze `vunzigheden´ geassocieerd wil worden.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:15 schreef Kwalberto het volgende:
Het is je allang vergeven waarom zou je nu nog blijven ontkennen.
Accepteer jezelf gewoon zoals je bent.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:18 schreef Socios het volgende:
[..]
Zucht... Ik ontken het omdat het simpelweg niet waar is en ik niet met deze `vunzigheden´ geassocieerd wil worden.
Heeft hier niets mee te maken.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:19 schreef Kwalberto het volgende:
Accepteer jezelf gewoon zoals je bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |