abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_93363874
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 20:43 schreef Chase_Utley het volgende:
2-1 Phillies *O*
Je gaat serieus juichen voor een spring training game? :')
pi_93364105
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 20:49 schreef Reanimation het volgende:

[..]

Je gaat serieus juichen voor een spring training game? :')
Dat is meer omdat ik blij ben dat het seizoen weer gaat beginnen.
En laat me lekker juichen als ik dat wil.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_93392795
Leuk dat het begonnen is, maar al die oefenpotjes kunnen me weinig boeien. Filmpjes over springtraining en het eindeloos voorbeschouwen zijn dan wel weer leuk!
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
pi_93420146
Ow, mij boeit het verder ook niet veel.
Heb vandaag dan ook niet naar het 2e potje gekeken van de Phills tegen de Yanks.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_93479142
Elders gepost, nu in het goede topic:
Ik wil de MBL gaan volgen, puur voor lol. Zelf roei ik, maar mij lijkt het leuk(en gaaf) om iets anders te volgen, zoals voetbal gevolgd wordt in Nederland. Laat ik alleen een behoorlijke afkeer voor die sport hebben.

Waar moet ik beginnen als het om baseball gaat en de MBL. Ik zoek al wat op Google, maar ik neem aan dat jullie vast wel goede informatiebronnen weten.

:P
pi_93488375
De bron is natuurlijk MLB.com daar staat alle info over de league op.
Daarvandaan kun je ook op de site komen van de teams.

Er is een Europese variant van ESPN America http://www.espnamerica.com/nl/f2/home/ die veel MLB uitzendt zodra het seizoen echt begint begin april (de trainingsperiode is nu net begonnen).
Ik heb Ziggo als provider, daar zit die zender in het speciale sportpakket, dat pakket kost bij Ziggo 4 of 5 euro extra per maand.
Ook kun je een abonnement nemen op MLB.tv, dan kun je in principe alle wedstrijden volgen. Die kost rond de 100 US-dollar voor het hele seizoen incl playoffs.
pi_93489086
Nice. De MLB kwam ik al tegen en ook e.e.a. over de opzet. (National/Amercian, East-Central-West, playoffs in juli, AllStars, Worldseries)

Ik denk dat ik eerst het geheel ga proberen te begrijpen, ken de regels een beetje, voordat ik voor clubs/teams ga. Wedstrijden kijken dus. :)
pi_93498127
quote:
10s.gif Op dinsdag 1 maart 2011 14:13 schreef STGU het volgende:
Nice. De MLB kwam ik al tegen en ook e.e.a. over de opzet. (National/Amercian, East-Central-West, playoffs in juli, AllStars, Worldseries)

Ik denk dat ik eerst het geheel ga proberen te begrijpen, ken de regels een beetje, voordat ik voor clubs/teams ga. Wedstrijden kijken dus. :)
Gewoon de wiki (en alle pagina's die daar weer op gelinkt staan) uit je hoofd leren, en dan wedstrijden gaan kijken.
pi_93582960
Een club eruit pikken maakt het wel leuker om te volgen. Dan krijg je een beetje mee wat er leeft onder de fans. Hoe het team opgebouwd wordt. Zeg maar wat er allemaal omheen speelt. Een pitcher duel is ook beter te behappen als je favoriete team speelt.
pi_93584060
Als je geen gloryhunter wil zijn dan moet je voor de Mets worden ;)
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_93587776
Volgens mij heb je dan naast de Mets nog keuze uit ongeveer 28 teams, aangezien er imo maar 1 clear favorite is dit seizoen. Alles minder dan de WS-titel zal een teleurstelling zijn voor de Phillies.

[ Bericht 14% gewijzigd door Valandil op 03-03-2011 13:06:43 ]
pi_93589216
Ik maakte maar een geintje ;)
De Phillies tegen de Red Sox lijkt me wel de verwachte finale.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_93589446
Daar zul je idd het minste mee verdienen bij de bookies :D

Als de rotation van de Red Sox het goed doet en alles healthy blijft zijn zij zeker de favoriet voor de AL.
Maar er zullen ook wel weer verrassingen uit rollen, dat maakt het zo leuk :)
pi_93589547
Ja, wie had bijvoorbeeld aan het begin van vorig seizoen verwacht dat Cody Ross met een division series MVP en een championship ring aan de haal ging.
Dan werd je ook voor gek verklaard.

Hoop trouwens dat Webb eindelijk weer fatsoenlijk pijnvrij kan pitchen.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_93590902
quote:
6s.gif Op donderdag 3 maart 2011 11:07 schreef Chase_Utley het volgende:
Als je geen gloryhunter wil zijn dan moet je voor de Mets worden ;)
De Nationals zijn ook een goede optie. ;)

Zimmerman _O_
pi_93590927
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 14:12 schreef Maravilla het volgende:

[..]

De Nationals zijn ook een goede optie. ;)

Zimmerman _O_
Werth _O_
Ongelooflijk wat voor deal hij heeft gekregen.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  donderdag 3 maart 2011 @ 18:02:26 #67
99045 Terreros85
Of toch niet?
pi_93600017
Met een strakblauwe lucht en een felle zon (zoals vandaag in Nederland) krijg ik weer zin in het honkbalseizoen. Nog precies vier weken tot opening day. Op een donderdag :D. Red Sox beginnen vrijdag tegen de Rangers *O* .
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
  donderdag 3 maart 2011 @ 21:43:02 #68
99045 Terreros85
Of toch niet?
pi_93612740
Leuk verhaal op SI.com over R.A Dickey, pitcher van de Mets. Vorig jaar als eerste teruggestuurd naar de Minors in training camp. Had daarna wel een ERA in het seizoen van 2.84. 36 jaar en voor het eerst een meerjarig contract. Een van de leukste verhalen in de majors.

http://sportsillustrated.(...)index.html?eref=sihp

Trouwens. Mensen die van lezen houden, moeten zeker het boek van Chris Coste lezen: The 33-year old rookie.
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
  vrijdag 4 maart 2011 @ 22:39:42 #69
331137 JimboSlice
Shake 'n Bake
pi_93666426
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 21:43 schreef Terreros85 het volgende:
Leuk verhaal op SI.com over R.A Dickey, pitcher van de Mets. Vorig jaar als eerste teruggestuurd naar de Minors in training camp. Had daarna wel een ERA in het seizoen van 2.84. 36 jaar en voor het eerst een meerjarig contract. Een van de leukste verhalen in de majors.

Hij deed het inderdaad, als een van de weinige Mets, leuk afgelopen jaar, maar er bestaat een behoorlijke kans dat het een 'fluke' was. Hij had namelijk veruit zijn laagste FIP ooit in de majors en was bovendien redelijk gelukkig, getuige zijn BABIP van .276 en een strand rate van ruim 77 %.

Verder hebben een best grote kans dat we Jesus aan het werk gaan zien achter de plaat bij de Yankees, Jesus Montero welteverstaan. Cervelli heeft zijn voet gebroken, dus ligt uit de race voor back-up catcher. Mocht Russel Martin tegenvallen, denk ik dat Montero zomaar eens kan gaan starten.
Bob Loblaw's Law Blog: Lobbing Law Bombs
pi_93849984
lol @ Prince Fielder :D
  woensdag 9 maart 2011 @ 18:17:18 #71
99045 Terreros85
Of toch niet?
pi_93869046
Tegenvaller voor de Brewers:

quote:
PHOENIX -- Zack Greinke's friends warned him against playing basketball but he didn't listen, and now the Brewers' biggest offseason acquisition will begin the season on the disabled list.

An MRI scan on Monday revealed the right-hander cracked a rib on his left side when he went up to grab a rebound and fell to the hardwood in a pickup game during the first week of Spring Training. Club officials expect Greinke to miss at least his first two or three starts of a regular season that begins March 31 in Cincinnati.
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
pi_93871307
quote:
1s.gif Op woensdag 9 maart 2011 18:17 schreef Terreros85 het volgende:
Tegenvaller voor de Brewers:

[..]

Neem aan dat 'ie die weken naar z'n salaris kan fluiten?
pi_93896405
Ik weet niet of het direct hier thuishoort maar ik heb vd week een documentaire zitten kijken die deels sport en anderzijds muziek was nl.


Onwijs leuk :Y en kan het iedereen aanbevelen te kijken. :s)
Yvonne schreef op maandag 31 oktober 2011 @
13:59:43 in DEF SC #282 aan AchJa & Co
Vanaf hier en nu stopt het in DEF én op FOK!
Ik wil hier een normale SC zonder gebitch!
  donderdag 10 maart 2011 @ 13:47:02 #74
79634 Delmar78
Amersfoort Untouchable
pi_93903376
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 12:22 schreef Dos37 het volgende:
Ik ben er weer bij, half maart weer een mlb.tv abbo nemen plus de @bat app voor iPhone en ik kan weer een seizoen door.
Ik zit nog een beetje te dubben of ik het ook ga doen. Prijs voor de abo en de app vallen mij reuze mee ($119,99 + ¤11,99). De prijs per game is in elk geval een stuk lager dan bij de NFL. ;)

Met een beetje geluk kan ik dit jaar nog ergens naar de USA gaan tijdens het seizoen. Hopelijk kan ik nog een wedstrijdje meepikken ergens.

Anders ga ik gewoon lekker thuis baseball kijken. Biertje, baseball... aaahhh... Spring is in the air!
The heat of the meat equals the angle of the dangle if the mass of the ass remains constant.
pi_94244142
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:29 schreef Chase_Utley het volgende:
Ik maakte maar een geintje ;)
De Phillies tegen de Red Sox lijkt me wel de verwachte finale.
Idd de verwachte finale, maar zoals altijd loopt het anders.
Sowieso hebben de philies offensief wat scheurtjes. Utley voorlopig er uit, rollins nog steeds niet echt lekker bezig dacht ik. Werth weg en brown geblesseerd.
Maar ook bij de red sox is nog niet alles zeker helaas. Vooral beckett en lackey zullen goed moeten gooien willen ze tegen de rotatie van de phillies op kunnen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')