Kut je moet CC gebruiken die ik niet hebquote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:28 schreef huhggh het volgende:
[..]
Ik heb dus gewoon $70 betaald per creditcard.
Ze hebben trouwens dat streaming "videosysteem" sterk vebeterd ten opzichte van vorig jaar.
Vorig jaar zat m'n laptop namelijk constant te loeien bij streaming fullscreen HD-TV.
Dat lijkt nu niet meer het geval te zijn. En het systeem schaalt sneller op van SD naar HD......mits je internetverbinding dat toe laat natuurlijk.
p2p4u.net. Streams genoeg lijkt me.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:30 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
Kut je moet CC gebruiken die ik niet heb![]()
Heb nu wel CC aangevraagd maarja dat red ik nooit op tijd.
Heb digitenne dus ook geen BBC.
Wordt denk ik dan geen superbowl voor mij dit jaar
Die gratis streams zijn altijd kut toch?quote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:40 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
p2p4u.net. Streams genoeg lijkt me.
Ik volg NFL uitsluitend met streams. Het wisselt per week, maar over het algmeen zijn de streams best behoorlijk.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:48 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
Die gratis streams zijn altijd kut toch?
Heb wel eens voetbal gekeken enz. en tis altijd of kut kwaliteit of goeie kwaliteit maar lagged als de ziekte.
Beste QB ooit is idd moeilijk aan te wijzen. Je kan als argument het aantal gewonnen SB's gebruiken. Maar is Troy Aikman echt één van de beste QB's aller tijden? Het scheelt natuurlijk dat hij Emmit Smith en Michael Irvin had. Steve Young is 8-6 in de playoffs en veel mensen vinden hem een Top 10 QB, want hij heeft een SB ring. Jim Kelly is 9-8 in de playoffs maar was het zijn schuld dat zijn kicker een FG mistte tegen de Giants? De Steelers winnen de SB ondanks dat Big Ben een 22.6 rating heeft.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 14:30 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Daarom vind ik ook zo lastig om een beste speler ooit aan te wijzen. Ik heb die oudere helden nooit zien spelen en dan is het moeilijk vergelijken en het spel is in de loop der jaren ook veranderd. Ik beperkt me maar tot spelers die ook echt heb zien spelen.
Ik verwacht een hoop takedowns.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:25 schreef zjroentje het volgende:
Veetle zal vast wel een aantal goede streams hebben.
Als je naar SB wins kijkt, zou Big Ben ook in deze discussie genoemd moeten/kunnen worden. Ik vind Roethlisberger een uitstekende QB en hij is absoluut "clutch", maar het is toch niet één van de beste QB's ooit. Zoals Co Adriaanse (quote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:48 schreef The_Playmaker het volgende:
Kijk je puur naar SB wins dan kom je uit op de bekende namen: Montana, Brady, Bradshaw, Starr, Staubach en toch Aikman.
DIt is een aflevering van het Klokhuis over Am. Football. Dit zal je helpen: http://player.omroep.nl/?aflID=5461216quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:21 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik heb maandag vrij, dus ga misschien wel effe kijken, al snap ik weinig van die sport
quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:41 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
DIt is een aflevering van het Klokhuis over Am. Football. Dit zal je helpen: http://player.omroep.nl/?aflID=5461216
En alvast veel plezier!
http://football.calsci.com/quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:21 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik heb maandag vrij, dus ga misschien wel effe kijken, al snap ik weinig van die sport
quote:High school All-American Neely Crenshaw was probably the best quarterback ever to play for the legendary Messina Spartans. Fifteen years have gone by since those glory days, and Neely has come to Messina to bury Coach Eddy Rake, the man who molded the Spartans into an unbeatable football dynasty.
As Coach Rake's "boys" sit in the bleachers waiting for the dimming field lights to signal his passing, they replay the old games, relive the old glories, and try to decide once and for all whether they love Eddie Rake - or hate him. For Neely Crenshaw, who struggles to come to terms with his explosive relationship with the Coach, his dreams of a great career in the NFL, and the choices he made as a young man, the stakes are especially high.
tja als je bij de Browns speelt is de kans op een ring nihil natuurlijk..quote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:48 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Wie word beschouwd als de beste RB ooit? Jim Brown
Zelfde als Barry Sanders bij de Lions.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 17:38 schreef Guard het volgende:
[..]
tja als je bij de Browns speelt is de kans op een ring nihil natuurlijk..
Ik wist helemaal niet dat er in Nederland een competitie wasquote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:41 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
DIt is een aflevering van het Klokhuis over Am. Football. Dit zal je helpen: http://player.omroep.nl/?aflID=5461216
En alvast veel plezier!
http://www.arnhemfalcons.nl/uitslagen/25quote:Na het spelen van het Nederlandse volkslied en de cointoss werd om 19.00 u begonnen met de kick off door de Falcons.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |